Jump to content
📌 09-10 įvyko serverio ekonomikos perkrovimas!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Džioraldas_Golden

Ekonomikos perkrovimas | Pirminė INFO

Recommended Posts

c3fa3a8a0918c353fe7fc334e0d535a4292.png

 

Sveiki,

 

Šiuo pranešimu skelbiame pirmąsias būsimo serverio ekonomikos perkrovimo detales. Norime informuoti, jog perkrovimas įvyks jau ateinantį sekmadienį (09.10), vakare (19-20 val. tarpe), tačiau techninis ir organizacinis pasiruošimas vyksta jau dabar, todėl šiandien ir rytoj gali pasitaikyti tam tikrų nesklandumų.

 

Pirminė perkrovimo informacija:

 • Įvykus perkrovimui, žaidėjams bus skirtas pradinis startinis pinigų paketas, kurio dydis priklausys nuo žaidėjo bendrųjų patirties taškų skaičiaus (kuo daugiau XP - tuo didesnis startinis paketas), tačiau jis nebus didesnis nei 175'000 eurų. Paskyroms iki 10'000 XP bus skiriama iki 10'000 eurų. Siekiant išvengti piktnaudžiavimo, startinį paketą gaus viena žaidėjo paskyra.
 • Bus panaikinti pinigai (rankose, algoje, banke, fonduose ir pnš.), transporto priemonės, namai, verslai (jų biudžetai, lygiai ir patobulinimai), klubai, VVP verslai, narkotikai ir su jų gaminimu susiję įrankiai, ginklai, aprangos, aksesuarai, kuponai, telefonai ir jų sąskaitos bei papildymai. cigaretės, žiebtuvėliai ir degtukai, fejerverkai, vaistinėlės, sugautos žuvys ir su žvejyba susiję įrankiai, kazino žetonai;
 • Bus atstatyti pasiekimai ir misijos, draudimai įsidarbinti, darbo sutartys, mechanikų įrankių sandėlis, medikų laboratorijos sandėlis, šaudyklos statistika, ADMIN pirkimo draudimai, užblokavimų sąrašas;
 • Žaidėjams lieka kreditai bei turimi VIP/ADMIN statusai, bendrasis ir darbo XP, TRV lygis (keisis atlyginimo schema);
 • Keisis mokestinės prievolės; Algos dydžio schema nesikeičia, tačiau didės VIP algos priedas;
 • Keisis kai kurių transporto priemonių, namų, įvairių paslaugų bei įrankių (priemonių) kainos, atsižvelgiant į būsimus pokyčius;

 

Turėdami konkrečių pasiūlymų, kaip galėtų keistis tam tikros kainos, mokesčiai ar būtų įgyvendinami kiti jūsų, su ekonomikos perkrovimu susiję, pasiūlymai, rašykite juos šioje temoje, pasiūlymų skiltyje arba asmenine žinute.

 

Taip pat turėdami klausimų, kviečiu ir skatinu juos užduoti, nes yra labai svarbu išsklaidyti abejones bei užtikrinti sklandų visą perkrovimo procesą.

 

Šiuo laikotarpiu gali suaktyvėti neleistinas (ne už serverio turtą) turto pardavinėjamas. Įspėjame, kad tokie veiksmai gero gyvenimo neužtikrina, o tokiems pirkėjams/pardavėjams bus skiriamos atitinkamos nuobaudos.

 • Patinka 11
 • Liūdnas(-a) 2
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

c3fa3a8a0918c353fe7fc334e0d535a4292.png

 

Perkrovimas įvyko sėkmingai! Ta proga, dvi dienas taikysime 2x algos bei patirties taškų akciją!

Turėdami pastabų, radote klaidą, negavote startinio priedo ar tiesiog turite klausimų bei pasiūlymų, esu pasiruošęs reaguoti. Artimiausią laiką stebėsime situaciją ir jos kryptį bei, esant reikalui, keisime, tobulinsime tam tikras vietas.

 

Šiuo metu nerasite įsigyti namų bei verslų - artimiausiu metu atsiras informacija, kaip juos bus galima įsigyti ir kas galimai sistemose keisis. O verslai bus parduodami aukciono būdu, todėl nekreipkite dėmesio, jog po perkrovimo jie nėra iškart prieinami.

 • Dėkingas(-a) 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

c3fa3a8a0918c353fe7fc334e0d535a4292.png

 

Per pastarąsias tris dienas stebime išaugusius pinigų perlaidų kiekius iš nenaudojamų, žaidėjų antrinių ir tretinių paskyrų, bei "draugų", kurie atiduoda JIEMS skirtus startinius priedus.

 

Informuoju, jog tokie veiksmai yra neleistini ir gali būti traktuojami kaip blokavimui prilyginami pažeidimai pagal punktą "Serverio sistemų apeidinėjimas, žaidėjui siekiant gauti finansinės naudos - 150val;". Šiuo metu prevenciškai atimame nelegaliai pervedinėjamus pinigų kiekius, tačiau ateityje tikimės supratingumo bei dedame viltis, jog didesnių bausmių taikyti neprireiks.

 

Projekto komanda

 • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.