Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Linux_Kill

Pasiūlymai fūristams

Fūristai  

23 balsai

 1. 1. 1 idėja

 2. 2. 2 idėja

 3. 3. 3 idėjaRecommended Posts

1 idėja

 

 1. Vardas_Pavardė serveryje: Linux
 2. Pasiūlymo aprašymas: Pirmasis pasiūlymas būtų su kuru. Kuro kroviniai - jau sena problema fūristų darbui bei valdžios kuriamoms sistemoms. Kadangi po serverio restarto automobiliai visiškai neturi ridos (ko pasekoje visiškai nesunaudojamas kuras), su automobiliais nevažinėjama daug, todėl degalinės ištisai pilnos. Siūlau idėją, kuri sietų ne tik fūristus, bet ir kitus serverio darbus. Siūlau padaryti, jog darbo automobiliams kuras neprisidėtų, o naudotųsi, jog reiktų važiuoti į degalines jo pripildyti, arba kviesti mechanikus. Mechanikai taip pat turėtų prisipildyti kuro cisternas iš degalinių, jog jeigu kuras pasibaigtų, reiktų važiuoti į darbo vietą jo pripildyti. Galima būtų sugalvoti net kažką su užsakymais kokiais, ar panašiai. Kuro užsakymus galėtų pateikinėt verslų savininkai arba mechanikai, mechanikams kuro įsipylimas turėtų būti pigesnis, nei kitiems.
 3. Pasiūlymo nauda serveriui: Būtų integruoti mechanikai, kuriems vėliau atsirastų papildomas pinigų šaltinis, būtų daugiau kuro krovinių fūristams bei kiti darbai (galima integruoti net ir klubus) būtų įtraukti į bendrąjį serverio kuro sunaudojimą.
 4. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): -

 

2 idėja

 

 1. Vardas_Pavardė serveryje: Linux
 2. Pasiūlymo aprašymas: Po kiekvieno serverio restarto per pusę sumažėtų medikamentų kiekis ligoninėje, nes taip pat, kaip ir kuras, medikamentų kroviniai visiškai nefunkcionuoja fūristų darbe, sistemose. Taip pat, nežinau tiksliai kiek vienas medikamentų krovinys duoda medikamentų pristačius į vietą, tačiau spėju 50? Sumažinti šį skaičių, kaip buvo seniau - 10-20.
 3. Pasiūlymo nauda serveriui: Patobulėtų fūristų sistemų funkcionavimas, būtų galimybė vežioti egzistuojantį(bet ir ne) krovinį.
 4. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): -

 

 

3 idėja

 1. Vardas_Pavardė serveryje: Linux
 2. Pasiūlymo aprašymas: Ne kiek pasiūlymas, kiek lengvas pastebėjimas ir patobulinimas tik priedui idėjoms prieš tai - pridėti į statistikos lentelę naftos krovinių skaičių bei atskirti malkas ir žvyrą atskirai.
 3. Pasiūlymo nauda serveriui: Būtų galima daugiau išpešti iš pačių fūristų sistemų, nereiktų rangų sistemose dėti tiek malkų, tiek žvyro į vieną vietą, taptų įdomesnių ir labiau įtraukiančiu darbu siekti visų galimybių.
 4. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): -

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.