Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vohl_Rossi

Darbų papildymo veiklos, Tr.priemonių, garažo - PASIŪLYMAI.

Apklausa  

8 balsai

  1. 1. Verta?


  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closes on 2024.10.19 at 21:00

Recommended Posts

  1. Vardas_Pavardė serveryje: Vohl_Rossi
  2. Pasiūlymo aprašymas: 

 

Darbų Paketas - Papildoma veikla visiem serverio darbams, kuri pridėtų šiek tiek įvairovės prie žaidėjo darbotvarkės. Darbų paketas tai - kiek vieno darbo reikmenų

papildymo paketas, kuris atsirastu kaip "pickup" icona - [dėžė], tam tikromis valandomis ir tam tikrose San Andreas vietose.

[Pasiūlymo veikimas]

[Pavizdys] Kelių prižiūretojai - Atsiradus paketo pranešimui, bet kuris darbuotojas turintis laisvo laiko, ar esąs arčiau lokacijos, gali nuvykti į tam tikra vietą pasikrauti - [pavizdys

(kelių kegliai), (darbo įrankiai)


[Pavizdys] Mechanikai - Atsiradus paketo pranešimui, darbuotojas gali vykti į lokacija pasikrauti paketą - [pavizdys] (Naujos padangos), (naujos darbo uniformos), (tr.priemonių kebulo dažai), ir vykti į bazę pristatyti paketą.

 

Paketo reikšmė - Kiek viename darbe gali vis kažko trūkti kaip [pavizdys] vilkiko priekabų, policiniko antrankių, naujų darbo rango/laipsnio uniformų, medicinos vaistinėlių ir pnš.

[!] Uniformos - uniformos nebus naujos ar kitokios nepažeidžiant darbo kodekso aprangų, bus tik papildymas per kurį nauji darbuotojai gavę laipsnį/ranga, galėtų uniformą pagal rangą devėtį.
[pavizdys] Visi serverio direkotoriai užlipę ant tam tikro pick'up ar parašiųs komanda galės matyti reikmėnų kiekį [pavizdys] /inventorius - uniformos - 2 rango uniformos (0)

[Atvėjis] Turint tam tikrą rangą, bet neturint bazėje uniformų, žaidėjai turės dėvėti pirmo rango uniformą, kol nebus papildyta paketais. 

[!] Visa pasiulyta idėja gali būti perdaryta savaip ar kažkas pakeista, čia tik įdėja kuri gali plėstis arba padaryta apstrakčiai.

 


Tr.priemonių detalių paketas - Nauja tr.priemonių tobulinomo sistema.

Dabartinė transporto vertė yra vertinama individualiai, galbut pagal ridą ar išvaizdą, atsižvelgiant į retų ar salono tr. kainas.
[!] Mano atžvilgiu transportas turetu būti vertinamas pagal jos buklę, sukurtą išvaizdą, bei padarytus patobulinimus.

 

Paketas - Paketą bus galima nusipirkti pas mechanikus arba kreditais. Mechanikai tures galimybę parduoti 2 tipų paketus. 
Paketo Sudetis - Kebulo detalės [apdailos], variklio detalės [traukos, galios detalės], kebulo pastiprinimo detalės [tvirtesnės kebulo, važiuoklės detalės, per kurias automobilis bus atsparesnis smūgiams]

 

Paketo veikimas - nusipirkus paketą bus nurodytos galimybės kaip -  /atidaryti paketą / paketo galimybės / parduoti paketą žaidėjui.

Paketo atidarymas - parašius tam tikra komandą kaip [pavizdys] - /tpaketas atsiras lenteleja ka gavai iš paketo [pavizdys] 1vnt xflow priekinis bamperis, 3x noss, 1x juodi kebulo dažai, sustiprinta priekinė važiuoklė, naujas kuro siurblys, mega ratlankiai


[!Pakete gali būti atsitiktinės detalės kurių žaidėjui galbūt reikia o gal jau turi ar nereikia, nereikalingas detales galės kaupti ir parduoti i metalo laužą arba žaidėjam.

 

[!] Tr.priemonės tobulinimas - kiek vienas žaidėjas turintis jam reikiančias dalis galės susidėti tr.priemonę taip kaip jis pats nori.
[!] Kebulo stiprinimas - kebulo stiprinimas prasideda nuo ridos, tam tikra ridą pasiekūs, žaidėjas galės įsidėti tam tikrą detalę, norint pagerinti kebulo tvirtumą.

Tr.priemonių / detalių vertės - tr.priemonių kainos gali nekisti priklauso nuo vadovybės, detalių kainos vertė priklauso nuo detalės išvaizdos ar naudos. 
[pavizdys] Priekinis xflow bamperis + 80000$, alien slenkčiai + 20000$ prie mašinos vertės.

Paketo kaina. Paketas taipogi turės dvi rušys kaip [pavizdys] Lenktyninko paketas / Gatvės paketas.

 

Lenktyninko paketas - [PAVIZDINĖ KAINA] 300000$ - Pakete viskas įeinama tik dasideda +noss bei variklio detalės, kuro sistemos kurį įsidėjus pagerės tr.priemonės mažesnės kuro sanaudos, trauka ar galia.
Gatvės paketas - [PAVIZDINĖ KAINA] 300000$ - Pakete viskas įeinama tik dasideda važiuoklės bei kėbulo stiprinimo detalės kurios pagerins kebulo tvirtumą.

 

Garažų sistema - Serveryje yra namų kuriuos gali tobulinti, ikurti, bei namų su garažais.

Pasiūlymas - galimybę įsigyti San Andreas miestose ęsančius garažus, bei juos įrengti pagal poreikius.

Nauda - Tr.priemonių tobulinimas bei jų surinkimas. Tr.priemones žaidėjai galės tobulinti bet kuriame nusipirktame garažę, bei savo namuose turimus garažus.

[!] Garažo dydžiai - 3 tipų garažai. A - garažas [Vienos tr.priemonės vietos garažas] A+ [Dvėjų vietų garažas] A++ [Trijų vietų garažas]

[!] Nusipirkus 2 ar 3 vietų garažą, galima isirengti garažą ne tik transportui, bet ir savo kasdieniniam naudojimui, kaip seifo laikymas, baldai.
[!] Garažo kainos. - A garažo kaina [pavizdys 1000000$] A+ [pavizdys 10000000$] A++ [pavizdys 30000000$]

 

  1. Pasiūlymo nauda serveriui: Įvairove kasdieniniam žaidimui, naujos pastangos, nauji pomegiai.
  2. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):
Redaguota . Redagavo Vohl_Rossi

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.