The_Vodkius

Narys
 • Pranešimų skaičius

  426
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

2 Sekėjai

Apie The_Vodkius

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.02.02

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.312 profilio peržiūros
 1. Įrašymai į grubių pažeidimų sąrašus

  Dar kartą video peržiūrėk
 2. Įrašymai į grubių pažeidimų sąrašus

  https://www.youtube.com/watch?v=oSLKMIRDIBw&feature=youtu.be Ties 13s. NON-RP. Aš gaudžiau bėglį, o tu trukdydamas rėžeisi į mane. Mano video matosi, kad vos pastebėjau, kad uždėjau 2x už NON-RP iškart išteisinau ir sudėjau starus iš naujo.
 3. FTB - Darbuotojų papeikimai

  :DD Ką tu čia svaigsti, mes renkamės į A51, tai jūs lesat mus, tarpusavy šaudotės, 2 grobimus iš eilės. Visi kas ten buvo gali patvirtint. Nematau jokio blogo savo poelgio https://prnt.sc/ihee29 Už DM : https://www.youtube.com/watch?v=wzBtgZTmXsw Už RELOG : https://www.youtube.com/watch?v=j-9RF_ZFigs&feature=youtu.be Nuo nusižengimų padarymo nepraėjo 30min, tai galėjau tave bausti.
 4. Nepasileidžia SAMP

  Arba be davimų, tiesiog Dontas, arba Ridas lai perkelia.
 5. FTB - Darbuotojų papeikimai

  https://prnt.sc/ig4r0i
 6. Dynomite_Dizzle

  Jei aš supratau, kad nutraukiamas, tai kodėl tu nesupratai? Iškur man žinot kad neturi nark?;dd Naok baigiam diskutuot, nuspręs Tazas ar Joncė.
 7. Dynomite_Dizzle

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD O tai kas pasako? Tipo kai event rengėjas sako, kad fsio eventas nutraukiamas, tai jis toliau vyksta? Ir ką gaus laimėtojas?;DD Įkelsiu video, kaip jis dar išvažiuoja iš /tpdrag;d
 8. Dynomite_Dizzle

  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Dynomite_Dizzle Pažeidimo aprašymas: Nžn free jail. Vyko eventas, kurį rengė Vilis_Vili. Nežinau kodėl, bet jis jį nutraukė (matysis foto) ir kai surakinau Dynamita jailo gavau kažkodėl;dd Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/MZdDl
 9. FTB - Darbuotojų papeikimai

  https://prnt.sc/ieq1pj Tng video kelt
 10. FTB - Darbuotojų papeikimai

  Gavai /bega sf mieste, tai turėjau pilną teisę tave rakinti. O atrakinau ir nušoviau todėl, kad atsirastum hp, nes iš angaro tavęs išgabenti buvo neįmanoma. *Prieš bėglį (kuris /bega gavo ne mafijos/gaujos zonoje, teritorijoje ar bazėje) galima naudoti visas teisėsaugininko komandos tiek mafijos, tiek gaujos zonoje/bazėje. Įrodymai, kad gavai /bega sf :
 11. cytas The_Vodkius

  *Pažiūrėk dar kartą jei tau nesimato. *keiksmai* Jeigu nežinai kas yra čytai net nekalbėk apie tokius dalykus nešvaistyk nei mano, nei savo laiko. Jau kokį trečią kart aiškinu, kad čia jokių čytų nėra, lauk Smečerio. Jesus.
 12. cytas The_Vodkius

  simple buggas, spaminau /ant, tu grįžinėjai iš /pzu ir taip gavosi. Cheatas :DDD Olia olia olia devočka moja
 13. cytas The_Vodkius

  Kokią žinutę Kiek tu gali kurt savo nepagrįstas teorijas kažkas neto jam. Iš savo pusės atsiunčiau video, jokių cheatų. Neturi ką veikt lakstai per forumą papeikimus rašai ir visokius š. Ateitum pakalbėtum, išsiaiškintume, viskas. O ne per forumą lakstyk Smečeris atsakys, nepergyvenk. Ir pasakyk koks čia čytas? rakinimo? koks? P.s parašei* kažkas*
 14. FTB - Darbuotojų papeikimai

  Tavo video matosi, kad neturėjai O aš per /info pažiūrėjau. Gerai nebesvaik tu:DD nebeteršk temos