Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Laimis_Zenkasdraugs

Kai ką sugalvojau, viskas temoje. :D

Recommended Posts

Taigi....

Pastebėjau, kad serveryje yra daugumai administratorių ,,PX'' ant savo pareigų, daug kas skundžiasi jų veikla, serveryje nėra tvarkos ir t.t.... Taigi aš nuspredžiau žaidėjams padėti dar labiau ir susidaryti sau grafiką, kada ką darysiu. 18:00 - 19:00 darau Miesto Tvarkymo Akciją. Paaiškinsiu plačiau: Tai laikas, per kurį naujokams atsiranda veiklos, nes aš per tą laiką padarau tokį kaip EVENT ir už vieną rastą mašiną (Nenaudojamą darbinį transportą) duodu 1,000 litų. Dauguma naujokų sakė, kad tai tikrai geras darbas ir už jį neblogas uždarbis. (Daugiausiai ,,/admin radau'' rašė RC išvežiotojai, RM nariai ir Mechanikai. Taigi antrą, stengsiuosi daryti kas antrą dieną eventus (Prizas: 100,000 litų (1vt.), kad naujokai ir netik naujokai nenubuodžiautų. (Pvz.: http://www.part.lt/img/b38f0b6849c249029f7bd4076c221e73646.png)

 

Klausimas:

Kodėl aš gi tai rašau?

Aš ieškau padejėjo administratoriaus, nes per tą Miesto tvarkymo valandą aš labai sunkiai spėju viską atlikti, o kai baigėsi ta valanda, man visi pirštai drebėjo nuo to ,,TO'' ,,Boom'' ,,Dq'' ,,duoti V_P pinigu 1000'', aš ,,Padejėjui'' administratoriui per tą tvarkymo valandą duočiau apie 50,000 litų, nes ir manau bus vargas... Tai va, jei susidomėjote ir norite padėti naujokams, kad į serverį ateitų daugiau žmonių, parašykite man geriau serveryje, pasitarsim. :)

Manau Vladis_Dragon man padės, jei reikės, nes jis yra tikrai geras ir protingas DPKT narys.

(Bėda ta, kad seni žaidėjai išeina dėl betvarkės, o nauji ateina (Nepatyrę).

 

O S.W.A.T. pagaliau paskyriau pavaduotoją, todėl manau susitvarkysiu lengvai, jei ne pavaduotojo irgi sekėsi neblogai.. (Tpaba)

 

Manau supratot, komentuokite, jei kas serveryje ar per PM pasitarsime! :)

 

Gal įkursiu kokią organizaciją, bet čia jau sunkiau, nes reikia daug laiko, direktoriavimas nemažai atima..

 

 

3ec09dd9d2a093210e20b4a19e39032c130.jpg

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias Danillo_Karpiz

Bet Jus krc ir adminai... Zenka sugalvojo, dabar visi "Man galima prisideti?". Na suprantu Xtr jis padeda karts nuo karto, o OmNy nei karto nemaciau padedant.. :D

 

* Zenka: Sauniai sugalvojai.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Bet pinigai skradys oru :D pasiemi darbine car pavezi biski, islipi, persirengi ir rasai :D Pries

Prieš? || Aha, nesupratau. :D || Tu negalvok, kad mes ,,durni'', gi matome kas paskutinis sedėjo, ir tai jiems atsibos tai daryti, nes gauna vos 1,000 litų/1 car.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.