Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
domas_pwn

Laikraštukas apie Pešliaką.

Recommended Posts

Žinot ką?
Jūsų šitos nesąmonės mane jau įgriso, ką jum Pėšliakas padarė? Kažkoks durnelis pradėjo stumt ant Evaldo, ir visi kaip geniai pradėjo tą patį daryti, ką jus savo nuomonės neturit, žmogus kaip žmogus, tikrai daugiau nei jus pasiekęs šitame projekte.. Aš apie jūs susidaręs vieną nuomonę esat neišauklėti, ir tai parodo jūsų bendravimo lygis..

-REP!!!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Krč.Man tai normalus pesliakas normalus žmogus ką jis jūms padarė labai blogo?... Nesuprantu jūsų patys iš video išraiškos būtumete tokie patys ar patiktu kai stumtumete vienas ant kito?.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ką jis jum padarė ? Per laidą labai kieti, patinka axujielint iš kitų ? Man atrodo tas pats Evaldas čia pusei ''laido riterių'' laisvai mordas išmaltų nes jis nors nebijo pasirodyt, jūs ble geriau į save pažiūrėkit o ne ant kitų stūmkit, pzdc blet.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias Danillo_Karpiz

Žinot ką?

Jūsų šitos nesąmonės mane jau įgriso, ką jum Pėšliakas padarė? Kažkoks durnelis pradėjo stumt ant Evaldo, ir visi kaip geniai pradėjo tą patį daryti, ką jus savo nuomonės neturit, žmogus kaip žmogus, tikrai daugiau nei jus pasiekęs šitame projekte.. Aš apie jūs susidaręs vieną nuomonę esat neišauklėti, ir tai parodo jūsų bendravimo lygis..

-REP!!!

 

 

 

 

Vienas pasakė. 10 atkartojo.

 

O į temą: Laikraštis šūdo vertas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Man tai kažkokią nesąmonė tikrai čia.Pasakysiu dėlko čia tokia nesąmonė. Nes 1.Ką pešliakas jum padarė nesuprantu? 2.Bšk nesamonė laikraštis nepatiko man 3.Žinau esi mano draugas,bet kurk normaliau,nes tikrai kažkokia nesąmonė tvaryk Domai_Pwn..4. Kam tu taip rašai? Laba Diena kas Per va tokias pirmiausiai didžiusios raidės paskui ir vėl didžiusios vėl mažosios vėl didžiusios nesuprantu...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Stumia pats ant to pesliako pats jauciu koks bomzelis bijotu pasirodyt.Net nera bendraves su tuo pesliaku susidare nuomone apie ji is kitu.Vienu zodziu graudus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Stumia pats ant to pesliako pats jauciu koks bomzelis bijotu pasirodyt.Net nera bendraves su tuo pesliaku susidare nuomone apie ji is kitu.Vienu zodziu graudus.

Privaryk atpisiu galvą lohas

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Tom_Back 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.