Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Paulius_Cilli

Rls.lt Naujienos A9.

Recommended Posts

Rls.lt Naujienos

 

Šiandien aptikta kelių prižiurėtojų mašina ant šaligatvio, ka tai turėtu reikšti ?? Jie ilsysi.. Netvarko kelių ir daro ką nori bausti tokius nedorelius kaip jie.

c3decdceeb3622bdbaa50485661e9c24271.jpg

 

Taigi norėčiau pakalbėti apie policijos dapartamento gaidelį, jisai jaučiasi labai saugus kai dirba policijos dapartamentę ir daro ka nori. Jisai pradėjo šaudyti į civilius ir operatorių, jo žodžiai 'Duhas trauka kamera, o tai pisiu per zubūs" Operatoriaus žodžiai "Ereli išsitraukei iš šiknos pistoleta, kad atkimštum juodają skylę?" Taigi tokius kaip jie reikia mesti lauk iš darbo, paprastai tokie žaidėjai patenka į policijos dapartamenta per anketas.. Arba šeip mini atrankas, jų smegenys labai mažos ir susitraukusios, delto jie pasijungę antra pc ir žiurį 'Info apie policija" ir džiaugesi, kad yra labai sumanūs, bet jiems tik šudu, klozetu darbas tiktu. Tad nebūk pd be proto būk klozetu valytojas gaideli.

 

04e50e839daf47d752d149ceda53defd309.jpg

d943e6bd1b12dfcdb936790bcac706ad602.jpg

 

Taigi šiandieną gauta labai mažai informacijos delto tik tiek atsiprašau, kita kart bus daugiau. :)

 

b088de010a35849949be1252684c12fd743.png

 

Kaunas +16

Vilnius +14

Utena +12

Alytus +15

Klaipėda +14

Mažeikiai +13

Biržai +15

Šiauliai +14

Panevėžys +15

Raseiniai +15

Nida +17

 

 

Tik tiek geros dienos.

 

60bc9ff1f8f4381d1b14280c0d8c8f09923.png

Turėsi atspėt žodį. Prizas 10k Rls.lt valiutos.

Žodis iš 8 raidžių.

Šviečia naktį. ;)

Ž _ _ _ _ _ _ _ 

Nepagailėk +rep mūsų laikraštukui. :)

 

Pagarbiai RLS.lt naujiėnų Administracija

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nieko čia skurdaus, tesiog, kad mažai nuotraukų turėjau. ;)

 

Skurdu aš turiu omenį, kad tik du straipsniai, kažkaip neatsimenu laikraščių, kuriuose būtų mažiau nei 3-4 straipsniai. Išmok priimti neigiamus komentarus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Skurdu aš turiu omenį, kad tik du straipsniai, kažkaip neatsimenu laikraščių, kuriuose būtų mažiau nei 3-4 straipsniai. Išmok priimti neigiamus komentarus.

Neišmoksiu.  :huh: Pats sukurk..  :angry:  Nepatinka man tokie kaip tu gausi iš kulipkos per galva.. Atvarysiu su hebrantais, Max_Lingo, Terry gausi per pakauši.  -_-

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Čigankos Max'o nebijau, ne tavo vieno jis chebrantas :D. Jeigu jau prabilom apie chebras, tai ir aš galiu kokių 10 snukių pasikviest :D.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Geriau būt duheliu, negu taxioru, kuris valo savo darbo mašiną, visą privemtą...

Neturėjai apie ką rašyt laikraštį tai apie kasdieninį policijos darbą rašai, PLIUS turiu SS kaip prašiai pašaudyt, kad daug kas skaitytų tavo laikraštį, ir sumokėjai 6k...

Durnas tu esi, net nebekurk laikraščių, nes nei tu operatorius nei ką, tu taxioras, kuris uždirba minimumą, ir vos įgali nusipirkti akcijinės duonos...

Tad geriau išlik savo vietoje, ir nebūk toliau toks lopas...

Nes Rls.lt nieko nepasieksi, kūrdamas tokį ATSIPRAŠANT Šlamštą..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

As taves prasciau? Davai idek ss labai idomu, gal mano dvynis kluonas zaide :D:D:D uzsinervavai, tai pradejai varyt, ant manes ir mano laikrascio, zinai ka?? Mano masina nebuna privemta, nes nevazineju kaip tu non riperi, tad ciaupk burna ir ne freepostink cia.. Jai as tau daviau pinigu irodyk, buvo taip tu pradejai saudyt as sakau baik "duhe" tada pradejai mane gaudyt ir pradejai savo silpnu proteliu, kazkokius pazeidimus man pasokot, nors tu saudei i mane is lempos, atsilupes vaikas esi, nereikia man cia tavo tu apvemtu komentaru, taksioras nera blogas darbas ir direktorius puikus, pd taip pat tik, kad toki silpnaprot prieme kaip tu tai susikai policijos garbe, beje nieko as tau nemokejau ie nenusinekek, viska mate kitas pareigunas ir dar dake det papeikima tau, bet vis delto nedejau, tad gelbek savo sykine ir smuk is cia kol nepersigalvojau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Neišmoksiu.  :huh: Pats sukurk..  :angry:  Nepatinka man tokie kaip tu gausi iš kulipkos per galva.. Atvarysiu su hebrantais, Max_Lingo, Terry gausi per pakauši.  -_-

Tikrai labai menkai ir net nebuvo labai didelio įdomumo, nes taip menkai parašei. Kitą kartą daugiau sukurk, bei į orus pridėk Kėdainius, tada gausi +rep ;D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Čigankos Max'o nebijau, ne tavo vieno jis chebrantas :D. Jeigu jau prabilom apie chebras, tai ir aš galiu kokių 10 snukių pasikviest :D.

Čiganka Hitman'as ir Čiganka Max'as xD

 

 

Nęęę, Hitman'as geras čiganka :x

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 

Rls.lt Naujienos

 

Šiandien aptikta kelių prižiurėtojų mašina ant šaligatvio, ka tai turėtu reikšti ?? Jie ilsysi.. Netvarko kelių ir daro ką nori bausti tokius nedorelius kaip jie.

c3decdceeb3622bdbaa50485661e9c24271.jpg

 

Taigi norėčiau pakalbėti apie policijos dapartamento gaidelį, jisai jaučiasi labai saugus kai dirba policijos dapartamentę ir daro ka nori. Jisai pradėjo šaudyti į civilius ir operatorių, jo žodžiai 'Duhas trauka kamera, o tai pisiu per zubūs" Operatoriaus žodžiai "Ereli išsitraukei iš šiknos pistoleta, kad atkimštum juodają skylę?" Taigi tokius kaip jie reikia mesti lauk iš darbo, paprastai tokie žaidėjai patenka į policijos dapartamenta per anketas.. Arba šeip mini atrankas, jų smegenys labai mažos ir susitraukusios, delto jie pasijungę antra pc ir žiurį 'Info apie policija" ir džiaugesi, kad yra labai sumanūs, bet jiems tik šudu, klozetu darbas tiktu. Tad nebūk pd be proto būk klozetu valytojas gaideli.

 

04e50e839daf47d752d149ceda53defd309.jpg

d943e6bd1b12dfcdb936790bcac706ad602.jpg

 

Taigi šiandieną gauta labai mažai informacijos delto tik tiek atsiprašau, kita kart bus daugiau. :)

 

b088de010a35849949be1252684c12fd743.png

 

Kaunas +16

Vilnius +14

Utena +12

Alytus +15

Klaipėda +14

Mažeikiai +13

Biržai +15

Šiauliai +14

Panevėžys +15

Raseiniai +15

Nida +17

 

 

Tik tiek geros dienos.

 

60bc9ff1f8f4381d1b14280c0d8c8f09923.png

Turėsi atspėt žodį. Prizas 10k Rls.lt valiutos.

Žodis iš 8 raidžių.

Šviečia naktį. ;)

Ž _ _ _ _ _ _ _ 

Nepagailėk +rep mūsų laikraštukui. :)

 

Pagarbiai RLS.lt naujiėnų Administracija

 

Atsakimas Žibintas :P

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tikrai labai menkai ir net nebuvo labai didelio įdomumo, nes taip menkai parašei. Kitą kartą daugiau sukurk, bei į orus pridėk Kėdainius, tada gausi +rep ;D

Ok :P

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.