Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Domantas_Hoonigan

Rls.lt [Laikraštis] #2

Recommended Posts

Taigi sukūriau 2 RLS.LT [Laikraštį] ir kuo geriau pasistengsiu sukurti :)

 

 

Rls.lt [Laikraštis] #2

 

 

8023939412f9190e9eb8caa190472ea4535.png

090b77ac0380c1babd635a937096f773767.png

[TPSF] vieta. Tai Vipų ir Adminų komandą su kurią galimą kuo greičiau nusiteleportuoti į šią vietą kuo greičiau. Taigi kas neturite VIP tai kaip nusipirksite galėsite nusiteleportuoti į šią vietą,bei į kitas vietas.

 

965f35211be7e52b148e0add66b2d5ad415.png

 

 

[VIP Zona] - Tai vipų zoną kur yra tiek transporto tiek sraigstasparnių tiek katerių. Su šią komandą atsiteleportavus galimą pasiimti sraigstasparnį, katerį, mašiną ir pasivaikščioti po gražią aplinką.

 

 

b9de6d28205e3a4d96f6d082d7fea9a1595.png

[ADMIN Zona] - Tai adminų zoną kur yra graži aplinka ir 2 sraigstasparniai. Bet vis geriau negu VIP,yra daugiau transporto priemonių katerių,o čia tik 2 sraigstasparniai. Na bet jei neturite VIP tai gerai ir ADMIN ,nes galima irgi nuskristi į bet kurią vietą.

 

a6dc4a7d34521d1722ca86f20fdc16e7295.png

[KMA] zoną. Tai mechanikų darbo vietą. Šioje vietoje nutempią mašinas ,kurios būna paliktos ant kelio. Tad nedėkite mašinų ar nepalikinėkite ,nes kitaip mechanika turės darbo ir nutemps į šią vietą. O iš šio išvažiavimo reikia sumokėti 2000LT,kad išvažiuotumėte.

 

Taigi šį kartą gal ir labiau pasitengiau, padirbėjau su paveiksliukais,bet nelabai ir pavyko man atrodo. Taigi ką čia dar man parašius, nes kaip ir sakėt plačiau parašyk ir bus "Super".

 

Parašysiu apie geriausią mano manymu žaidėja - asmenį.

 

Taigi sveiki,aš pradėjau žaisti RLS.LT serveryje 2013 - Sausio 9 dieną. Man pasiūlė klasiokas jį išbandyti tuo laiku žaidžiau Counter -Strike. Galvoju nueisiu pažėt į ta servą kas ten toks... Nuėjau ir sako Arnas_Hoonigan aš varau db,jei reikės pagalbos sako parašyk tokiam Laimis_Ženkasdraugs. Galvoju kas ten per bambukas...Nu ką parašiau /sms Laimis Sveikas,gal galėtum pagydyti man ir duoti pinigų? Po kelių minučių jis mane atsitelino į /tpa51 [nežinojau dar kas ten per vieta]. O Laimis buvo su kažkokiu Bane_Boss [aš nežinojau ankščiau kas ten toks]. Davė jie man po 50k nu galvoju p* geri draugai reikės susipažint artimiau. Dar buvo Banė tada DPKT. O Laimis SWAT direktorius. Nu ką gi vėl kitą dieną ateinu į ta serverį ir pradėjo man jis patikti,tai galvoju nu lošiu tada.Taigi Laimis man pirmasis žmogus kuri labai daug padėjo ir reiškia ir pas jį SWAT'uose išdirbau apie 1mėnesį kaip dar buvau naujokas su 15'000XP.

 

Patiko?

+R3P - Pakomentuokit kas čia blogai,ar viskas gerai nežinau... :D

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Neblogas gan sakyčiau,šitas laikraštis tiktu naujokams serverio kurie dar visiškai žali,ir nesigaudo kur kas yra,bebėjo linkiu sekmės kuriant toliau !

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.