Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Laimis_Zenkasdraugs

„Armijos pavadavimo kadencija''

Recommended Posts

  • Po ilgo poilsio (nieko neveikimo), atrodo po S.W.A.T. direktoriaus išbuvimo 4 mėnesius (+pav. 1mėn.) pagaliau gavau armijos pavaduotoją.. Jį man pasiūlė Tazas, kad prižiūrėčiau armiją, kol nebus direktoriaus, nors ir galvojau, ar apsimoka, ar ne, bet vis dėl to paėmiau, nes norėjau vėl pradėti vadovauti, daryti misijas, kurti kažką galingo, bet šį kartą ištikimo ir ilgaamžio...
  • Pavaduotoju išbuvau ~4 dienas, nes grįžęs direktorius pašalino. Per šį laikotarpį daugiausiai prisijungusių mačiau 7 darbuotojus, bet šis skaičius laikėsi beveik visada ir nekrito, per 4 dienų kadenciją išdalinau „Čiūt nevisus'' 2 milijonus (Apie 1.4 - 1.6).
  • Taigi, kadangi man labai patiko šis postas, nors ir nedėjau per daug pastangų, nes buvo sunkoką vienam prižiūrėti tvarką (neskaitant aukšto rango darbuotojų) stengiausi, todėl suvokiau, kad reikia įamžinti tai, bei padėkoti visiems darbuotojams už gerai praleistą laiką (t.y. Sukuriant aprašymą/laikraštį)

89bc72ae98809f8dce3b6f6af9ec723c931.png

 

 

  • 9b6e47c5c3fa0b402b5c595731c8e15c319.png

 

  • df2285c6e5f67742b29cbb4ac6c7f728431.jpg

 

  • 37f32293e3ef750456e8fce2bafc0f2e649.jpg

 

  • 33d96c7cd1c85cbcbabc0ba972fa6cfd423.jpg

 

  • ba9c5f58b02b96ea7730abae7b25cbe5902.jpg

 

 

 

  • fb402bc240a052447eebd420be4437e6736.png
  • 5277430efeb55132703353104e9dc8a5246.png

 

 

 

 

  • Visų pirmiausiai esu dėkingas Tazui_Remoro dėl to, kad jis manimi pasitikėjo ir davė progą prižiūrėti armiją.
  • Antrą direktoriui Darius_B., kad nesupyko ir nepaprašė Tazo, kad mane pakeistų.
  • O visų labiausiai dėkingas šitiems asmenims (darbuotojams):
  1. ​Alius_Skinder - Daug padėjo, viską pranešdavo, stipriai palaikė savo poziciją, buvo teisingas ir atkaklus savo darbe, tikrai geras darbuotojas, manau juo galima pasitikėti kaip draugu, o tuo labiau, kaip darbuotoju.
  2. Karolis_Xtream - Buvai aukščiausio rango, padėdavai, nors šiek tiek atsikalbinėdavai, bet vėliau pripratom abu (bent taip aš manau), dariai viską, ką paliepdavau, nors dėl tos apsaugos po antpuolio rašei man, kad galiu stipriai nukentėti nuo to, jei parašys apsauga papeikimą, gerai, kad nieko neatsitiko.
  3. Jovydas_Janons - Tave mačiau porą pirmų dienų gan aktyvų, vėliau sumažėjo aktyvumas, bet man padarei gerą įspūdį, bei esi bendraujantis/padedantis.
  4. Las_Vegas - Žmogus, kuris neapvylė armijos. Esi ištikimas darbuotojas, siekiantis rango, gerai šaudai, atlieki paskirtą darbą, nors dėl TS kartais pasinervindavai, bet koks skirtumas, man irgi tas pats būdavo..
  5. Rence_Corleone - Buvai labai aktyvus, padedantis.. Per atranką tavęs nenorėjau priimti, nes lėtokai rašei, padarei klaidų keletą ir dar buvai B'Liste, bet vis dėl to likai ištikimas, puikis bendradarbis, atlikdavai misijas ir pateiktas pareigas, tu tikrai vertas aukšto rango, nevadovavimui, bet darbo atlikimui ir pnš..
  6. Marcius_Kill - Paskutiniu metu pasiekiai aukštą aktyvumą, esi aktyviai dalyvaujantis treniruotėse ir kitoje veikloje.
  7. Martynas_Kuku - Keletą kartų žadėjau tave išmesti iš darbo, daug nervindavai ne tik mane, bet ir kitus, labiausiai atrodo Alių, na bet.. Išsilaikei. Primetei kietai šaudantį, bet tave laisvai nukirto, kai susišaudei su A. Skinderiu, bet buvai ištikimas, daug kalbėjai be pertraukos per TS, o be TS daug rašei... Dar kartą tau pasakysiu, kad pavaduotojo/direktoriaus pareigos yra svarbios, kartais per šias pareigas tenka pamiršti ar tu draugas ar ne, nors man tai sunkiai sekėsi (išmetant tave), už tai gavai daug pamokų (aprėkimų, paaiškinimų ir t.t.).
  8. Petras_Stasas - Su tavimi dirbame labai ilgai kartu, net neatsimenu nuo kada, tau patikėjau hydros kodą (priežiūrą ir atsakingumą), buvai padedantis, vadovaujantis ir suprantantis, pagarba tau.
  • Nepykit, ko nepaminėjau, bet mano manymu šie 8 asmenys buvo aktyviausi ir geriausi darbuotojai (nors Jovydas išsilaikė neilgai).

Esu dėkingas ir aplinkiniams (įskaitant ir RM) už pagalbą, palaikymą..

 

 

 

 

 

Pagarbiai Laimis_Z. 2013.10.31

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nebe.Laimi pavas.3 ss as tikrai nervodavau zn nes taip juokaudavau bet visaip buvo idomu kol laimis nepaliko pavaduotojo ;( neber diriko on aktyvus nedaro trefkiu :( 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nebe.Laimi pavas.3 ss as tikrai nervodavau zn nes taip juokaudavau bet visaip buvo idomu kol laimis nepaliko pavaduotojo ;( neber diriko on aktyvus nedaro trefkiu :(

Martynai, o tu lankai lietuvių pamokas?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš tik foto mataus o papasakot už Luka daugiau galiu. :D Jam sklerozė ... Bet ačiū Laimi kad apsaugos nepamiršai ir bendros treniruotės.Laimi blyn negaidink manes. :DD Prigavo kai su bobos skin šaudau ,,gėda man" . :DDD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Laimis_Ženkasdraugs - Buvai geras armijos pavaduotojas ,tikrai atlikai šaunų darbą ,galėtum vėl būti S.W.A.T direktorius... Arba bent Armijos direktorius arba pavaduotojas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na ką, sėkmės tau. O Dėl TS tai kaip tu nesinervinsi kai ateina tokie komentatoriai kaip Kuku :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kazkaip net sugraudino sis Laimis_Zenkasdraugs post'as. Buciau direktorius tikrai priimciau as ji i pavaduotojo post'a.

Tu pirma gauk teisėsaugos direktorių ,o tai nelengvą. :) O kas nepaiimtu tokio MLDC čiuvo? :D Tie kurie nepažystą Laimio. :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 /ant >> Nori bendros treniruotės ? >>Ne>> Let the war begin.

Kas buvo bendroje tai suprasit :D Ačiū už puikia treniruote (nors buvo tik 1 :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 /ant >> Nori bendros treniruotės ? >>Ne>> Let the war begin.

Kas buvo bendroje tai suprasit :D Ačiū už puikia treniruote (nors buvo tik 1 :D

Linksmai buvo, nors šiek tiek su tais darbuotojų nesutapimais neišėjo normaliai visus 3 kartus, bet px. :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Matyta jog stengiesi, bet tai buvo dėl kitų gerovės ar dėl pačio savęs ( Aukščiau virš kitų ) ? Tik nepatinka tas tavo akiplėšiškumas. Randi kam būti mokytojas...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Matyta jog stengiesi, bet tai buvo dėl kitų gerovės ar dėl pačio savęs ( Aukščiau virš kitų ) ? Tik nepatinka tas tavo akiplėšiškumas. Randi kam būti mokytojas...

Ta prasme dėl kitų gerovės? Turi omeny šita tema ar mano visas darbas būnant armijos pav.? O dėl to, tai mėgstu prikibti, nežinau kodėl.. Nemėgstu palikti neaiškių „dėmių'', jei supranti apie ką aš.  :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Suprantu tave pilnai, iš vienos pusės yra gerai kai pamokai kitus, bet kartais būna kad peržengiam liniją. CITUOJU: Ta prasme dėl kitų gerovės? Turi omeny šita tema ar mano visas darbas būnant armijos pav.?  Paaiškinimas bei tuo pačiu atsakymas į tavo pateiktą klausimą: Dėl kitų gerovės [ Tu stengiesi ne sau padėti būdamas armijoje " Tarkim finansiniu būdu ar kitu ", bet padaryti kad kitiems būtų malonu dirbti armijoje ir jie suprastų ką veikia čia ir dabar. Stengiesi padėti miestui, kuriam reikia tavo pagalbos užuot stumdydamas armijos darbą ir žaisdamas savo malonumui.] Tai norėčiau išgirsti gražų suformuluotą sakinį. Šaunu žiūrėti, kai vargsti norėdamas padėti kitiem. ;]

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Suprantu tave pilnai, iš vienos pusės yra gerai kai pamokai kitus, bet kartais būna kad peržengiam liniją. CITUOJU: Ta prasme dėl kitų gerovės? Turi omeny šita tema ar mano visas darbas būnant armijos pav.?  Paaiškinimas bei tuo pačiu atsakymas į tavo pateiktą klausimą: Dėl kitų gerovės [ Tu stengiesi ne sau padėti būdamas armijoje " Tarkim finansiniu būdu ar kitu ", bet padaryti kad kitiems būtų malonu dirbti armijoje ir jie suprastų ką veikia čia ir dabar. Stengiesi padėti miestui, kuriam reikia tavo pagalbos užuot stumdydamas armijos darbą ir žaisdamas savo malonumui.] Tai norėčiau išgirsti gražų suformuluotą sakinį. Šaunu žiūrėti, kai vargsti norėdamas padėti kitiem. ;]

Ačiū už supratimą, bet žinai.. Kažkada ilgai prabuvau SWAT direktorius ir prisirinkau daug klaidų bei šiaip visokių papildymų darbui, daugumą panaudojau pagaliau užsiėmęs armijos pav. postą. Dabar kai buvau pavaduotojas, buvau daug blogesnis iš draugų pusės, nes nederinau darbo su draugais ir tiesiog atlikau savo pareigą, sumažinau tą „for free'' pakvietimų skaičių, kaip seniau draugams mielai suteikdavau progą. Surinkau paprastą, aktyvią ir skirtingų žmonių komandą, jiems išskirtinai mokėjau didesnes algas, nedariau atrankų, nes man to nereikėjo, nors daugumą ir buvo pasipiktinę tuo. Bet išlaikiau viską vidutiniškai, treniravau vis tą pačią komandą, jie įsiminė taktikas ir kitas pamokas, nereikėjo vis iš naujo mokyti. Bet, atsibosta būti vis geram ir geram, daryti tvarką, todėl ir užpuoliau šituos apsauginius taip biškį stipriai, bet asmeniškai man patiko. :D Ir dar kai turim gerus darbuotojus (kalbu apie didžiąją dalį direktorių ar pavaduotojų), norime juos parodyti ir viešumai, pavažinėti su armija darbuotojų po miestą, parodyti, kokie mes esam ir panašiai, tai aš lygiai toks pat. Mėgau prasinešti pro miestą gražiai ir mėginti vis kažką naujo (t.y. prasinešdavom stipriai ir su kulkom, kai darydavom mieste gaudymo+šaudymo treniruotes, nors ir stengėmės nesužeisti aplinkinių), o kartais tiesiog nedarant NON RP, pagal K.E.T. pravaryti pro miestą irgi smagu, patikrini darbuotojų „klausą'', tiems nekantriems darbuotojams kartais tenka įsp. sudėti, bet vėliau viską išsiaiškinam. 

Nežinau, ką čia parašiau, viską į vieną sumaliau, bet kažką paaiškinau. :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.