Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Alter_Ego

Rls Expresas nr.3

Recommended Posts

1e9bf7a27807604ac718eb5bd26f206c944.jpg

 

18e3658a2b4cf4764230b40604767ffa609.jpg

 

 

                        Maištas dėl mažesnių mokėščių

 

Dauguma žmonių skundžiasi,kad yra dideli mokeščiai norint atsiimti algą iš savivaldybės.Tačiau šie žmonės neiškentė,ėmesi veiksmų.Grupuote žmonių susirinkusių prie savivaldybės apšaudė jos langus.Teisėsauga skubiai suregavo į įvykio vietą ir skubiai sulaikę grupuotę asmenų šaudžiusiuos į savivaldybės langus.Seimas sako,kad jokių pokyčių nedarys,nes tai ne pirmas ir nepaskutinis kartas.Štai epizodas kurį man pavyko užfiksuoti..:

 

a366623dad6d33b74f58d039c15f46f0306.jpg

 

 

                     Homoseksualu propoganda mieste tęsiasi 

 

Žmonėms iškilo klausimas.Iš kur mieste,netoli taksistu firmos ant stulpų atsirado homoseksualų vėliavos.Žmonės tikina,kad kreipsis į teismą.

 

cc0d19f4f822c007990a2f53e3debdca173.jpg

 

 

Neapsikentė žmonės nuplešė nuo stulpų homoseksualu vėliavas ir užklijavo štai tokias:

 

059ce219305927382ed6b45f39146fd4995.jpg

 

 

                              Mąsinis susiburimas

 

2013-11-02d San Fierro miesto centre ant visiems gerai žinomo garžo stogo susirinko daugybė žmonių.Visi serverio žaidėjai siekė naujo rekordo ir mes jį pasiekemė !!(Nuotrauka įkelta labai paveluotai,dėl asmeninių priežaščių)

 

 

20635782135bfc5ff73de7f164f3de6175.jpg

 

 

                        Amžinos taksistų kovos nesibaigė

 

Taksistai laukti klijentu renkasi geriausias vietas,viena iš jų yra prie ligoninės,bet dėl klijentų taksistai dažnai pykstasi.Žmogui išėjus iš ligoninės taksistams didelė konkurencija pas kurį jis ilips į mašiną.Dėl šitos priežasties,jie dažnai viens kitą apšaudo arba susimuša.

 

199329b042380ac49d72915334c53069923.jpg

 

 

18e3658a2b4cf4764230b40604767ffa736.jpg

 

 

                                  Laisvalaikis

 

Seni,bet geri anekdotai:

Krenta kompiuteris iš 12 auksto ir rėkia....

- Kaip butų smagu jaigu dabar pastrikčiau....

---------------------------------------------

Eina jaunos vienuolės į prūdą maudytis ir pamato ten besimaudantį nuogą kunigą. Pirma kartą pamačiusios nuoga vyrą jos ir klausia:

- O kas čia? (rodo į pasidižiavimą)
- Čia, merginos yra nuodėmių atleidėjas....-atsako kunigas.
Kaip ir priklauso, joms atleido nuodėmes.... Vienuolės laimingos eina atgal i vienuolyną ir susitinka seną vienuolę. Toji ir klausia:
- Ko jūs čia tokios laimingos???
Tos papasakojo kaip joms atleido nuodėmes, kokios jos dabar tyros, nekaltos.... Senoji supyko, trenkė kumščiu per delną ir sušuko:
- Ot senas ožys, man tai sakė, kad čia yra dievo saldainis.... Tai visa naktį čiulpiau!!!!!!

---------------------------------------------

Atsikelia vyras po geros pjankės ir nihuja nieko neatsimena. Nueina pas žmona ir klausia:

-Gal atsimeni ką aš vakar dariau ?
Žmona atsako:
Na... Gėrei su draugais, paskambinai man ir girdamasis kad myži nelaikydamas savo pasididžiavimo paprašei parvežti namo.
-Ir viskas ?
-Na neskaitant to, kad gryžęs apkabinai mano seneli ir sakei "Dumbuldorai, tu gryžai", užlipęs į viršų nusirengt davei mūsų sūnui suvalgyti grybą sakydamas "Imk, užauk mario", mano mamos paklausei ar ji vis dar nekalta, įlipęs į spinta pradėjai šaukti "kur blet ta Narnija?!", nuėjęs į sūnaus kambarį ištraukei žiurkėną, metei į siena ir šaukei: "Pikačiu, aš renkuosi tave!", nuėjęs į virtuvę pasiėmei ananasą ir užrėkei "Kempiniuk išlysk, suka!", ir paėmes mano papugėles, svaidei jas ir rėkei: "Angry birds! Angry birds!".

--------------------------------------------

 

Muzika/Repas:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ULjaLVHQi7I

 

 

 

 

 

 

 

Šįkart mažiau ir galbūt nuobodžiau,nes tiesą sakant neturiu,nei laiko,nei noro,bet darbo įdejau.10 REP ir sukursiu kitą laikrašti įdomesni ir geresni.                                                                                                                                                                                                +Rep

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias Deivydas_Bmw1

Nu tai čia tik viena skiltis ir tai prieš gaiidžius.Norėjau,bent kiek tiesos įdėti,o ne išgalvotas istorijas.

Aišku,kai reikės aktorių kreipkis:D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.