Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Svečias nebenaudojamas28

[RLS Life MINI] 02-27 || Reportažas apie SWAT firmą.

Recommended Posts

Svečias nebenaudojamas28

RLS Life.

fc922047ef0731edeca737e5224306e7477.png

 

Kekvieną savaitę pasirodantis laikraštis, kuriame rašoma tik tikra informacija iš serverio !

 

RLS Life MINI - Neplanuotas laikraštis, kuris gali pasirodyti bet kokią dieną, bei su trumpa informacija !

 

----------------------

 

cb425341dc67227bf4b1cfbee66a0ea2260.jpg

 

SWAT naujasis direktorius pajuokos objektas ?

 

Neseniai išrinktas SWAT direktorius Asus_Fungus RLS visuominės yra smerkiamas dėl savo amžiaus, balso ir t.t. Žaidėjai kalba, jog tai teisėsaugos spraga, dėl kurios kyla gan dideli ginčai. Gerb. DPKT nariui Sky_Line paskelbus analizę prasidėjo smerkimai, jog naujasis firmos vadovas neatsilaikys spaudimo, bei netrukus atsistatydins, tačiau pasirodžius naujojo SWAT firmos vadovo būsenos atnaujinimui, bent jau mano nuomonė pasikeitė, kadangi šiektiek Asus'ą palaikiau, tačiau pastebėjus kiek žmonių prieš jį nusistačius pamaniau, jog galbūt derėtų atsistatydinti. Pasirodo Asus nepasiduos, bei linkime jam kuo didžiausios sekmės prieš nusikalstamas serverio grupuotes

 

 Asus_Fungus pranešimas būsenos atnaujinimuose.

 

JŪS gluši visai jau? Aš nesuprantu, jūs komentuojat ir tikitės pasirodyti kieti prieš kitus?? Aš jūsų visai nesuprantu.. Stumiat ant manęs tikėdamiesi, kad aš mesiu viską? :DD Ne, šito tikrai nebus, stumdami jūs mane tik grūdinate ir aš būsiu su SWAT labai ilgą laiką, nepadės tie jūsų stumimai ir niekas kitas dėkit tuos -repus, į juos aš dėmesio nekreipiu, stūmkit, sėkmės, tikėkitės, kad atsisakysiu :))

 

SWAT bazės užėmimai nuo pat direktoriaus išrinkimo !

 

lYCdVpS.jpg

yUubj9D.jpg

 

Vos paskelbus naująjį firmos vadovą nusikalstomosios grupuotės netrukus užimė SWAT bazę. Jų pagrindinis tikslas, jog Asus atsistatydintų, tačiau ar juk mafijoms/ gaujoms nuo to negeriau ? SWAT bazė buvo užimta įprastu 30min. laikotarpiui. Teisėsauga kad ir kiek bandydami gintis, neatsigynė, kadangi nusikalstamų grupuočių narių buvo kurkas daugiau. Kiek mafijos/gaujos nariai teigė (ypač The Ballas), jog tai kartosis kasdien.

 

Armijos valdžia atsistatydino, dėl naujojo SWAT direktoriaus.

 

Buvęs armijos direktorius Tadas_Black, bei jo pavaduotojas Mindė_Gti šiandien atsistatydino. Pagrindinė priežastis buvo naujasis SWAT firmos vadovas. Kiek žinome, armija pasitraukė į CN/RM/TB, o pati valdžia į TB gaują. Netrukus lauksime naujų armijos direktoriaus rinkimų, bei jų kandidatus.

 

 

 

---------------------

 

Netrukus bus renkami šių darbų direktoriai : armija, grove street, radistai.

 

---------------------

 

Anekdotai

 

 

Grįžta seras namo ir pamato žmoną gulinčią su kitu seru. Seras jo klausia:
-Sere, kodėl jūs gulite lovoje su mano žmona?
Kitas seras jam atsako:
-Aš tik klausau muzikėlės pridėjęs ausį prie jūsų žmonos krūtinės.
-Duokit ir man pabandyti, – sako seras.
Prieina seras prie savo žmonos, prideda ausį prie krūtinės ir klausia:
-O kodėl aš nieko negirdžiu?
Seras jam atsako:
-Pirmiausia reikia įkišti kištuką į rozetę.

 

Sveiki, mano vardas Vilma ir aš esu blondinė. Jau 15 metų darau vyrams manikiūrą ir neseniai sužinojau, kad tai ne manikiūras.

 

Dukrelei suėjo 18 metų, ir tėvas nusprendė ją apšviest. Nusivedė į vonią, nusimovė kelnes, išsitraukė ir sako:
-Va, dukryt, čia yra penis.
Paaiškino, ką su juo daryt, kaip ten viskas vyksta, dukra nustebus tik galvą linkčioja…
Kitą dieną dukrelė nuėjo į mokyklą ir pasakoja draugėm:
-Mergos, vakar sužinojau, kas yra penis.
Visos draugės tik „nuuu, kas tai?“
-Tas pats, kas b..ys, tik 3 kartus mažesnis…

 

Pareina vyras iš po darbo ir sako savo žmonai:
- Tavo užpakalis kaip kombaino!
Žmona įsižeidė ir nuėjo.
Kitą dieną vyras vėl iš po darbo pareina ir sako žmonai:
- Gal pasi..?
Žmona atsako:
- Dėl vieno rugio kombaino nekursiu!

 

 

---------------------

 

Nori prisidėti prie laikraščio kūrimo ? Susisiek asmenine žinute, žaidime ar skype ridas. (su tašku).

 

RLS Life MINI 02-27.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Tony_Hill  Toyo_Yello 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.