Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dawson_Barrons

Svarbu! Atsidarė skypė.

Recommended Posts

Sveiki, su jumis svesakymiikinuosi aš t.y. Dawson_Barron ir Ahlreos_Toxic. 

 

Prisistatymas.

 

Taigi, matome jog mažai kas teikia pagalbą  žaidime, taip pat serverio pagrindiniai administratoriai, nes jie ir taip turi nemažai veiklos serveryje. Mes su Toxic'u sumanėme padėti žaidėjams savaip. Sukurė skypę kontaktinius duomenis, per kuriuos galėsite susisiekti su mumis, ir išsakyti savo bėdą.

 

Darbo laikas.

 

Darbo laikas nėra nustatytas, kreiptis galite betkada, kada jus ištiko problema.

 

Atsakymas į kreipimasi.

 

Į pagalbos šauksmą atsakysime per 24h.

 

Kontaktiniai duomenys.

 

Galite susisiekti žaidime su mumis. /sms Dawson_Barron arba /sms Ahlreos_Toxic.

Skypę: rls.lt-pagalbazaidejams

 

Kaip kreiptis į mus.

 

Pakvieskite į kontaktus, priimsime visus. Parašykite žaidimo slapyvardį, kai įtrauksime į savo kontaktų sąrašą susisieksime su jumis, bei tada išdėstykite savo bėdą.

Svarbu: Jeigu pažeidimas rimtas, būtina turėti įrodymus, nes kitaip mes nagalėsime jums padėti.

 

Svarbu.

 

Norit kreiptis pagalbos, rašykite tiesiai bėdą, jokie duok xp, priimk į darbą, duok pinigų iškart bus atmetami ir block'uojami.

Pabaiga.

 

Jeigu tik pririeks pagalbos, nedvėjokite, kreipkitės. Pasistengsime padėti jums visapusiškai. Manau kreipsitės į mus, bei mums bus malonu jums padėti.

  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

"Taigi, matome jog mažai kas teikia pagalbą  žaidime, taip pat serverio pagrindiniai administratoriai, nes jie ir taip turi nemažai veiklos serveryje. Mes su Toxic'u sumanėme padėti žaidėjams savaip. Sukurė skypę kontaktinius duomenis, per kuriuos galėsite susisiekti su mumis, ir išsakyti savo bėdą."

 

 

Atsigauk nuo pigiu saldainiu! :) prigėriai vaikiška šampana per naujus ir bludint pradėjai jau rimtai.

Tam ir yra išrinkti prižiuretojai kurie padėtu logiškais klausima apie serverio valdyma (komandas) o ne mane pasodino "mentas" už nieka dėk baną... arba unjail,duok pinigų, gali xp duot , priimk y darba .

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

nu ir tu vienas is tu priziuretoju. ir ka tu padedi zaidejams? savo nauda ziuri daugiau nieko. i zaideju pagalbos sauksmus net nekreipi demesio. O del tu duok xp, priimk i darba, bus viskas pakoreguota temoje.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nori pasakyt tu padedi? :DDDD Tik prisijungia Dovydas arba Deividas prasideda floodas per /s pagalba viesiem visais klausimas kreipkites net y skype ir skype mamas užraša dar Man nuo tu jusu rašimu šlykštu daros galiu tiesiai šviesiai pasakyt. Bet tik atsijungia jie ir jūs viel suneriat neaišku kur arba jus nuo pc nuvaro tevai aš nekalbu apie visus aš kalbu apie tokius išrinktuosius didvyrius rls.lt

 

Dar man piemburnis papisk prota kad aš nepadedu aš daugiau padėjas nei tu per savo 13metų gyvenimo tievam padejai džiuni bled prie fotelio prilipes kur"a. sunervinai mane tik Benkarte

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

"Taigi, matome jog mažai kas teikia pagalbą  žaidime, taip pat serverio pagrindiniai administratoriai, nes jie ir taip turi nemažai veiklos serveryje. Mes su Toxic'u sumanėme padėti žaidėjams savaip. Sukurė skypę kontaktinius duomenis, per kuriuos galėsite susisiekti su mumis, ir išsakyti savo bėdą."

 

 

Atsigauk nuo pigiu saldainiu! :) prigėriai vaikiška šampana per naujus ir bludint pradėjai jau rimtai.

Tam ir yra išrinkti prižiuretojai kurie padėtu logiškais klausima apie serverio valdyma (komandas) o ne mane pasodino "mentas" už nieka dėk baną... arba unjail,duok pinigų, gali xp duot , priimk y darba .

Galvok tu ką nori. Blogiau tikrai nebus, kad sukurėme SKYPE, per kurį padėsime. Kam nereikės - nerašys. Kam reikės - parašys ir jau po biški vis rašo keletas... ;)

Vienas buvo klausimas: Atsibaninau IP ban'ą, bet paskyra neatbaninta. Na išaiškinau, nusipirko paskyros unban'ą ir vėl toliau žaidė.

Kiti irgi tikrai logiški klausimai tikrai.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

nu ir tu vienas is tu priziuretoju. ir ka tu padedi zaidejams? savo nauda ziuri daugiau nieko. i zaideju pagalbos sauksmus net nekreipi demesio. O del tu duok xp, priimk i darba, bus viskas pakoreguota temoje.

 

Asile tu rimtai grybas... blt tu žinai pvz, kiek Stumoklis naujokams padeda...kiek jis šeip ir į senbuvių klausimus irgi atsako. Taip, kad patylėk nežinodamas visko.

 

 

P.S Armi_Txx ---> Sry už keiksmus, bet tiesos nepaslėpsi.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Asile tu rimtai grybas... blt tu žinai pvz, kiek Stumoklis naujokams padeda...kiek jis šeip ir į senbuvių klausimus irgi atsako. Taip, kad patylėk nežinodamas visko.

 

 

P.S Armi_Txx ---> Sry už keiksmus, bet tiesos nepaslėpsi.

Stum gal ir nemažai padėjo, bet pagalbos niekada nebus per daug. Mes už pagalbą - neprašome nieko. Todėl...

 

P.S. Per tavo tą vabalo parašą pisau iš kūmščio į ekraną, o paskui pamačiau, kad jis netikras.. :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Stum gal ir nemažai padėjo, bet pagalbos niekada nebus per daug. Mes už pagalbą - neprašome nieko. Todėl...

 

P.S. Per tavo tą vabalo parašą pisau iš kūmščio į ekraną, o paskui pamačiau, kad jis netikras.. :D

Jo jo žinau jis apgaulingas :D :D :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nori pasakyt tu padedi? :DDDD Tik prisijungia Dovydas arba Deividas prasideda floodas per /s pagalba viesiem visais klausimas kreipkites net y skype ir skype mamas užraša dar Man nuo tu jusu rašimu šlykštu daros galiu tiesiai šviesiai pasakyt. Bet tik atsijungia jie ir jūs viel suneriat neaišku kur arba jus nuo pc nuvaro tevai aš nekalbu apie visus aš kalbu apie tokius išrinktuosius didvyrius rls.lt

 

Dar man piemburnis papisk prota kad aš nepadedu aš daugiau padėjas nei tu per savo 13metų gyvenimo tievam padejai džiuni bled prie fotelio prilipes kur"a. sunervinai mane tik Benkarte

 

True Story.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nori pasakyt tu padedi? :DDDD Tik prisijungia Dovydas arba Deividas prasideda floodas per /s pagalba viesiem visais klausimas kreipkites net y skype ir skype mamas užraša dar Man nuo tu jusu rašimu šlykštu daros galiu tiesiai šviesiai pasakyt. Bet tik atsijungia jie ir jūs viel suneriat neaišku kur arba jus nuo pc nuvaro tevai aš nekalbu apie visus aš kalbu apie tokius išrinktuosius didvyrius rls.lt

 

Dar man piemburnis papisk prota kad aš nepadedu aš daugiau padėjas nei tu per savo 13metų gyvenimo tievam padejai džiuni bled prie fotelio prilipes kur"a. sunervinai mane tik Benkarte

Taip, stengiuosi visiems padėti, teikiu pagalbą visiems serverio žaidėjams, padedu tik kuo galiu. Tavo nuomone kada Deividas ar Dovydas, prisijungia man nesvarbu ar jie yra žaidime ar ne, prižiūrėtojo man pasiekti neįmanoma, taigi tik pasitenkinu tuom jog galiu žaidėjams padėti. Tiesa sakant, kad tu čia mane įžeidinėji, man tas nerūpi, turiu jau 2 forumo įspėjimus, nenoriu veltis į konfliktus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Asile tu rimtai grybas... blt tu žinai pvz, kiek Stumoklis naujokams padeda...kiek jis šeip ir į senbuvių klausimus irgi atsako. Taip, kad patylėk nežinodamas visko.

 

 

P.S Armi_Txx ---> Sry už keiksmus, bet tiesos nepaslėpsi.

 

 

Tu čyterio auka patilek išvis jau net nepėju taves banint y savaite tai tikrai 3-4 banus gauni , dar jis balsa kelia

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tu čyterio auka patilek išvis jau net nepėju taves banint y savaite tai tikrai 3-4 banus gauni , dar jis balsa kelia

Ką tu čia nusišneki ? sako i savaitę 3-4 banus...px, kad blt jau vapšė nebegaunu aš tų banų...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Stum'as tipo nepadeda? Atsigauk tu rimtai, Stum'as vienas iš geriausių prižiūriūrėtojų visuomet skuba į pagalbą, o jei jūs su Toxic;u čia dėl prižiūrėtojų ar frm. mod tuos skype kuriat tai nieko neišeis. Barron'ai neveltui tave vadina pešlium n.r. 2 ... Biški domėkis, kas padeda, o kas ne.

Dėl jokių forumo moderatorių, ar serverio prižiūrėtojų mes čia. Čia šeip teikiame pagalbą žaidėjams.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kokio reikalo jum '' stumt '' ant jų mldc žmonės jie ir tikrai jie būtu verti prižiūrėtojų, geri žmonės. Ar pavydą kelia kad jie padeda ir sulaukia daug reputacijos? 

Taip ir toliau padėkit žmonėm. abiem +rep

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kokio reikalo jum '' stumt '' ant jų mldc žmonės jie ir tikrai jie būtu verti prižiūrėtojų, geri žmonės. Ar pavydą kelia kad jie padeda ir sulaukia daug reputacijos? 

Taip ir toliau padėkit žmonėm. abiem +rep

Ačiū,

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kokio reikalo jum '' stumt '' ant jų mldc žmonės jie ir tikrai jie būtu verti prižiūrėtojų, geri žmonės. Ar pavydą kelia kad jie padeda ir sulaukia daug reputacijos? 

Taip ir toliau padėkit žmonėm. abiem +rep

Ačiū. Bet aš sakau, nieko mes nenorim išskyrus padėti naujokams/žmonėms.

Ką mes tau trugdom, Stum? Kaip sakoma „Valgyt neprašom“.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1. Ar cia panasu i laikrasti?

2. Jus sakykit ka norit bet Stum'as man tikrai daug padėjo.

3. Stum'as yra 'MLDC' ir jus cia nesamoniu nesnekekit :D

4. Pagalbos būna per daug

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.