Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Zygis_Jakus

Zygis_Jakus Nr.1 Laikraštis

Recommended Posts

                                                                                                                       Sveiki tai mano pirmasis laikraštis

                                                                    Rls.lt Ivikiai/Kriminalai/Paieškos

                                                                                        Kriminalai

                                      Sprogus Degaline sukrete visa San fiero miesta.Nukentejusiuju 0

4bbdcb580b02b23252176e22ba6ee31554.jpg

                                                                    Apvogtas Senasis ilgai gyvuojantis Spaudos kioskas ivykis tyriamas]

f4610f61c524b7321e70bb62eb12dbc2669.jpg

                                                                                                                                                            Ivykiai.

                         Iviko nusikaltimas Domas_Pwn padare Avarija ir buvo siuimtas kita diena pabėgo iš kaleimo.

7596a1b6ad39bb011ef83b4c2292444d70.jpg

                                             Domas_Pwn pabėges iš Policijos Departameno Siautiaja saugokites šio manijako.

c3ca66c4b80dde6c350eddec6b46324a869.jpg

                                                                   

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                               +Rep jei patiko                           

                                                                       

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu ir aš galiu sudėti fotkes ir parašyti 
"Mano pirmas laikrašti"
Čia atsirenkę mašina 
         [Foto]
Stenkis , nes pirmas numeris...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mano kioską apvogė pyzdos vanagai :D.Šeip tai galėjai biški kašką įdomiau sugalvot

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mano kioską apvogė pyzdos vanagai :D.Šeip tai galėjai biški kašką įdomiau sugalvot

Meginsiu

 

Ačiu

 

 

Tikiu

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Manijaką nušausiu, o laikraštis tai kažkoks ... Kam tą raštą didinai, rašai belenkaip. Ką žinau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

ir dar mano degalinę suspogdinai! Dabar tai gausi velnių

Sory.

 

:DDDD

 

 

:/

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Daug klaidų , Skaičius galėtum rašyt Žodžiais. Kaip pirmas tai 10/5 Tobulėk reikia didesnio įvykio aprašyko daugiau fantazijos ir bus įdomus skaityti. Dedu + Rep kad kuri.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kai pirmas numeris, tai man patiko, tik labai jau prastas 5 min darbas, sukelį foto ir pakomentuoji ir tie laikraščiai vienas per tą patį. Su degaline su kaliniais avarijom. Kažką originalesnio sugalvokit... Antras numeris jai toks bus bus prastas 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.