Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Darius'Corleone

▀ SunnyDay ▀ CLOSED :)

Recommended Posts

6762561b0951f88b90af1a31969f5844588.png

 

sveiki..  taigi iš pavadinimo matote kad uždarau laikraščio projektą, nes tie laikraščiai bereikšmingi.. Pats kažkaip mažiau serve lošiu, nėr įdėjų ir vienam sunku dirbti.. Nebent kai tik padėda Andrius ir viskas, o toliau pačiam viską daryti.. Iš pradžių viskas buvo fainai, buvo po 15 atsakymų ir nuomonių, o dabar.. " mldc " , " patiko " , " idomu " jau tai nedomina..

 

Tad noriu palinkėti kitiems laikraščio kūrėjams sekmės jums ir aišku manau kad aš uždarau laikraščio projektą tai labai patiks - rls naujienams ir kitiem laikraščio kūrėjams nes kuo mažiau tų laikraščių tuo tavo laikraštis gali būti geresnis..

Gal kada nors grįšiu su laikraščių ir nauja komanda, bet jai grįšiu jus nenuvilsiu tikrai jum pažadu!

O jai jau kažkas žino kad tikrai man padės su sunnyday rašykite į AŽ visada atrašysiu!! :)

 

Laikraščiai..

1. #1 

2. #2 

3. #3 

4. #4 na ir paskutinis po kurio mes užsidarome - 

 

Bet kaip matote, kekviena karta viskas yra tobulinama :)

 

 

BB - GG - GL 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na bandėm sukurti laikraščio naują dalį su keturiomis temomis, manau būtų išėjęs įdomi dalis  ir įvyko kivirčas.

Anyway, sėkmės tau, patiko tavo laikraščiai

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pritariu, gaila, kad uždarai, geri buvo tavo laikraščiai, man asmeniškai jie labiausiai patiko..

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Suprantat, atsiranda daug kartu įdomesnių, kur yra komandoj po 5 žmonių kaip rls naujienos, jie darosi geresnys, ir naujesnys.. Justo laikraštis be kalbų jis išvis su dizainų yra o tai yra labai svarbu.. Ir man pačiam kažkaip noras praeina kai atsiranda daug laikraščių kūrėjų..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.