Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Las_Vegas.

RLS „Diena“ Paskutinis 4-asis leidinys.

Recommended Posts

     RLS „Diena“

Šiame mano paskutiniame leidinyje apžvelgsite naują informaciją, bei vykstančius įvykius.

 

 

 

„Brangstančios mašinos“

 

Mašinų salonuose mašinos pabrango net 40% !

Pirkėjai pasipiktinę verslo savininku ir nesupranta kodėl kainos pabrango.

Verslo savininkas teigia jog eksportas į „San Fierro“ pabrango, todėl kainos pakilo, kad galėtų išlaikyti šeimą.

Jis bijo, kad jo verslas nebankrutuotu.

41cdb37dcc3b4b8dbf7873cbddee46c898.jpg

 

 

„Tuščia vieta“

 

Miesto pakraštyje buvusi senoji taksistų bazė, dar tebestovi ten kur ir buvo, tik mašinos ir visą kitą buvo perkeltą į kitą vietą.

Niekas nesupranta, kodėl ši bazė palikta tuščia, jeigu yra nauja, modernesnė bazė.

Aplinkiniai kalba kad naktimis renkasi benamiai, narkomanai.

Taip pat atsirado keistas žmogus kuris nori nusipirkti šitą statinį nežinomiems tikslams.

Aplinkiniai jau yra matę jį ir žino kad jis yra iš Afganistano, todėl valdžia šio ploto parduoti jam nenori, nes manoma jog jis ten gamins sprogstamuosius užtaisus.

af3a63aef0565880492fb6c17be0d6f8130.jpg

 

 

„Naujasis klubas“

Miesto pakraštyje yra statomas didžiulis klubas kuriame vyks įvairios šventės, šokiai ir netgi konferencijos, ir dar daugiau linksmybių

Klube bus netgi „Vaikų Kambarys“ kur vaikai galės žaisti, susipažinti su kitais vaikais, kol jų tėvai šoks, linksminsis, ar dalyvaus konferencijoje.

Statiniui skirta apie 10 milijonų litų serverio valiuta, todėl jis bus unikalus, niekur nematytas ir žinoma modernus.

Klubas užims didelį plotą, ir bus šalia vandens kur taip pat bus galima žvejoti, maudytis, plaukioti jachtomis.

Šio rajono gyventojai skundžiasi, kad šiame rajone nieko modernaus nėra ir rajonas lyg išmiręs, o suaugę žmonės čia neturi ką veikti, tik nueiti iki parduotuvės ir atgal į namus tinginiauti.

5a627061e1aa8b1818abb5f0c8a8c574962.jpg

 

 

„Laikraščio informacija“

Laikraštis RLS „Diena“ yra uždaromas.

Aš jį uždarau vien todėl jog prasidėjo vasara, o kurti laikraštį taip pat pavargau ir jis man atsibodo.

Tikiuosi rudenį arba kada nors kitu laiku aš jį vėl pradėsiu kurti ir prigalvosiu dar įdomesnių istorijų, ir tikriausiai dirbsiu ne vienas o rinksiu komandą.

Tikiuosi visi mano leidiniai jums patiko, ir dėkoju visiems kurie juos skaitė ir įvertino teigiamai.

 

 

 

 

Patiko? + REP po velnių!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ačiū visiems už teigiamus įvertinimus, kaip ir sakiau aš dar sugryšių.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nestumk ant senos TAxi bazes... Ten mano valdos... Įlysi ištaškysiu smegenis. :)

Aaa, tai va kas čia toks tas Afganistanietis :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

užmiršai parašyt kad centre tūlikus sumapino ..

Aik tu sau :o

Kai vėl pradėsiu kurti reiks parašyt :P

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.