Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Laimis_Zenkasdraugs

BLOG'ų V_P Istorijos : Įamžinimas.

Recommended Posts

Sveiki, taigi mastau, daugumą jau leavinę, bet savo bloguose turi sukūrę istorijas, kaip pradėjo žaisti, tad mastau sukurti temą ir įamžinti kiekvieno istoriją atminimui, nes dabar kai kurie nebepildo savo blogų ir juos tiesiog ištrins...


  • BALSUOJAM/KOMENTUOJAM.

Iš Glob. Moderatorių noriu jų nuomonės, spauskit readaguoti mano pranešimą ir prie savo vardo parašykit UŽ/PRIEŠ. Manau nesukčiausit..


  • Armis_Txx: už (bet prie ko čia glob modai? :D) + bet tazas mldc
  • Cooler_Master: už
  • Justas_Bennasi:
  • Tazas_Romero: nėra skirtumo
  • Vladis_Dragon:
  • Laimis_Zenkasdraugs: Už.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš už. 

Kadangi neprašiau Pagr.[A] leidimo, tai reikia atsiklausti aukščiausių po jų žmogų. :D Jau 3 UŽ surinkau sakykim be savęs (+ žaidėjų nuomonė didesnė uŽ), vėliau pakursiu temą. Tik dar nežinau kur ją kurti, patarkit :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

užteks rinkt postus ir reputacijas, taip pat galėtum nustoti bandyti visiems įtikti.

Užteks tau pisti protą pačiam sau. Tu man siūlau ant visko spjauti ir nieko nedaryti? Na tikrai nemėginsiu būti panašesnis į tave, nors ačiū už patarimą, bet vistiek nesėdėsiu rankų sudėjęs, geriau stengsiuosi ką nors pakeisti į gerąją pusę, bet man taip pat reikalingos ir žmonių nuomonės, todėl sukūriau šitą balsavimą. Ponel?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nematau tolko tų istorijų. Vienintelio istoriją,kurią galima įamžinti tai Armio,nes jis čia didžiausias senbuvis. O visų kitų istorija - Atėjau į paskutinį sezoną - Nusipirkau Admin - Prinardžiau - Gavau direktorių - Prižiūrėtoja - Leavinau - Atėjęs atgavau viską ( Čia apie Aivaa ir Vladi) arba atėjęs nieko neatgavau ( čia aš :D). Viskas,galit ginčytis,bet paskaičius jūsų blogus,susidaro tik toks įspūdis. Geriausi blogai,man asmeniškai yra Gazo iš SA*G.lt,jis nerašo apie tą supistą žaidimą, o apie realų gyvenimą,jo privalumus ir trukūmus.

P.S. Laukiu -REP nes ale pasakiau PRIEŠ.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nematau tolko tų istorijų. Vienintelio istoriją,kurią galima įamžinti tai Armio,nes jis čia didžiausias senbuvis. O visų kitų istorija - Atėjau į paskutinį sezoną - Nusipirkau Admin - Prinardžiau - Gavau direktorių - Prižiūrėtoja - Leavinau - Atėjęs atgavau viską ( Čia apie Aivaa ir Vladi) arba atėjęs nieko neatgavau ( čia aš :D). Viskas,galit ginčytis,bet paskaičius jūsų blogus,susidaro tik toks įspūdis. Geriausi blogai,man asmeniškai yra Gazo iš SA*G.lt,jis nerašo apie tą supistą žaidimą, o apie realų gyvenimą,jo privalumus ir trukūmus.

P.S. Laukiu -REP nes ale pasakiau PRIEŠ.

Leavinau - Atėjęs atgavau viską ( Čia apie Aivaa ir Vladi) arba atėjęs nieko neatgavau ( čia aš  :D) :D :D :D

 

Man gailą tų žmogų, jie kūrė istorijas, o dabar pamiršo ar leavino ir jų istorijos tiesiog bus ištrintos, nu ištrins ir pamirš visi, bet galima padaryti, kad ištrintų ir dar paliktų paskaitymui..

O blogą per sampą rašyti apie realybę, tai ką žinau.. Čia jau geriau knygą rašyti apie save, o ne blogus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Leavinau - Atėjęs atgavau viską ( Čia apie Aivaa ir Vladi) arba atėjęs nieko neatgavau ( čia aš  :D) :D :D :D

 

Man gailą tų žmogų, jie kūrė istorijas, o dabar pamiršo ar leavino ir jų istorijos tiesiog bus ištrintos, nu ištrins ir pamirš visi, bet galima padaryti, kad ištrintų ir dar paliktų paskaitymui..

O blogą per sampą rašyti apie realybę, tai ką žinau.. Čia jau geriau knygą rašyti apie save, o ne blogus.

Kam rašyti apie tai,ką mes matom,darom KIEKVIENĄ DIENĄ? Blogas,tai žmogaus dienoraštis publikai,ten geriau rašyti įdomius įvykius o ne tai kad gavau direktorių ir atsisakiau po 2 dienų.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kam rašyti apie tai,ką mes matom,darom KIEKVIENĄ DIENĄ? Blogas,tai žmogaus dienoraštis publikai,ten geriau rašyti įdomius įvykius o ne tai kad gavau direktorių ir atsisakiau po 2 dienų.

Paskaityk, direktoriau tu. :D Aš nerašysiu, aš copy-paste , pagražinsiu, pakursiu taisykles ir visą kitą, lyg įamžinsiu ir paliksiu, kad va toks va kažkada buvo ir taip rašė, taip darė..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.