Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Durys_Zyliukas

Serverio naujienos 2014.03.20

Recommended Posts

Sveiki Rls.lt serverio žaidėjai ir šio laikraščio skaitytojai. Šuo metų laiku vyksta gan daug įdomių dalykų. Tarkim šią savaitę buvo labai daug event'u ir nuostabių prizų.

 

Naujienos valdžioje: Renkamas naujas TB direktorius , atsistatydino Gedvinas_Pooh iš medikų direktoriaus pareigų, Lukas_Magnum liko be pavaduotojo, nes Boikoni_Diaz atsistatydino iš pareigų, Minde_Gti naujasis GS direktorius. Taip pat Darius_Fierro tapo naujuoju TAXI pavaduotoju, armijos direktorius Terry_Snow rado kuo pakeist Tony_Cannabi. Po daug laiko atsirado naujasis NP pavaduotojas. 

 

Kriminalai: Serveryja aktyviai pradėjo siausti įvairios mafijo tai Cosa Nostra ir Rusų mafija jie važinėja po miestą ir daro DM (Death Mach). Teisėsaugai darosi vis labiau susitvarkyti su tomis mafijoms ir prašo civilių kad į lauką eitų tik labai prireikus maisto produktų arba važuojant iš miesto nes San fierro mieste darosi labai nesaugu ir teisėsauga negali pranešti kada tai liausis bet jie daro viską ką gali. Paklausus kokiomis priemonėmis jie nori sustabdyti Nusikalstamumą Carl_Q tiesiog pasakė jog tai informacija kurios negali viešinti ir daugiau jis nekomantuos. Mūsų redakcija mano kad Teisėsaugininkai ima pinigus iš mafijozų kad leistų jiems siausiti mieste, bet aš galiu užtikrinti kad FTB niekada neiima kyšių ir FTB neleidžia kabenti narkatikų į miesto teritoriją saugodami mūsų vaikus nuo narkotinių medžiagų.

 

 

Orai: San Fierro mieste oras gan geras kritulių nenumatoma, diena apie 29 Laipsnių celcijaus , naktį apie 19 Laipsnių celcijaus.

Redaguota . Redagavo Durys_Zyliukas
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kokia čia xujnia tai nesuprantu net, kokias čia nesamones surašiai. Dėl Cn tai vpš kai mes išvažiuojam į miesta jie net nesirodo mieste nes bijo būt nušauti :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tragedija, didesnės nesąmonės neesu matęs per visą savo gana nemažą žaidimo laikotarpį :D Bent jau nuotaiką pakėlei.. :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    John_Collins  Tony_Hill 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.