Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Karkis_Finger

DRIFT

Recommended Posts

Taigi neturiu ką veikti,ir sugalvojau šendien t.y 2014-04-26 dieną,surenkti DRIFT.Prizas būtų 1mln rls valiutos.Tai žinoma man reikėtų ir admin pagalbos,kad galėtų pasaugoti event,nes nesinorėtų nutraukti.Ir nežinau ar būtų dalivaujačių..Drift būtų apie 12h ;) Jai norit dalyvauti tai parašykit į komentarus,ar norėtumėt ir jai negaila +R3p

  • Nepatinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Smagu smagu,šiaip dar būtų ir visiem patekusiem į paskutinį etapą prizai galvoju kaškur apie ~50K.Dar būtų gerai kad koks adminas padėtų saugoti,nebijotų jaillinti,nes manau tikrai bus tokių kurie norės nutraukti event,su jais irgi aciskaitysiu :).Na ir aišku driftas užtruks manau ilgai,nes bus dauk žmonių,tai turėkit kantrybės,ir siulykite savo draugams ;).Jai būtų koks rimtas veikėjas norintis man padėti mielai prašom,siulykitės,pagalvosiu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Smagu smagu,šiaip dar būtų ir visiem patekusiem į paskutinį etapą prizai galvoju kaškur apie ~50K.Dar būtų gerai kad koks adminas padėtų saugoti,nebijotų jaillinti,nes manau tikrai bus tokių kurie norės nutraukti event,su jais irgi aciskaitysiu :).Na ir aišku driftas užtruks manau ilgai,nes bus dauk žmonių,tai turėkit kantrybės,ir siulykite savo draugams ;).Jai būtų koks rimtas veikėjas norintis man padėti mielai prašom,siulykitės,pagalvosiu.

Aš, jeigu nori galiu pasaugoti, vistiek niekas nepaiims :D Nors, ir ne Adminas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš, jeigu nori galiu pasaugoti, vistiek niekas nepaiims :D Nors, ir ne Adminas.

Nereikia,man reikia admino...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

niekaip ;D Jai nesurinksiu 15rep iki 12h cj nedarysiu event..tai kvieskit draugus užsiregistruoti.Bet dar diena gal kas pamyks rep :)

*keiksmai* rep auka. Galvoji, kad visų prašydamas repų čia jau pzdc kietas būsi? Nemanau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

*keiksmai* rep auka. Galvoji, kad visų prašydamas repų čia jau pzdc kietas būsi? Nemanau

Dūsk,tik prašau kuriem negaila naxuj iš vis niekas neprašė čia tavęs.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taigi DRIFT Eventą laimėjo Dainiux_Forever prizas 1'000'000 Rls valiutos.Ačiū visiem kurie dalyvavo! :) Jai patiko +rep.Reikės pakartoti tokį event,tik galėjo būti daugiau žmonių.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taigi DRIFT Eventą laimėjo Dainiux_Forever prizas 1'000'000 Rls valiutos.Ačiū visiem kurie dalyvavo! :) Jai patiko +rep.Reikės pakartoti tokį event,tik galėjo būti daugiau žmonių.

Turėdamas proto nedarytum event'o iš tokios sumos, kai visi miega ar lauke kimarina.. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Edvinas_Dubysa  Egis_Nike 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.