Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Kba*

Laikraštis - "Summer NEWS"

Ar kurti toliau, laikraščius?  

35 balsai

  1. 1.

    • Taip.
      19
    • Ne
      16
  2. 2.

    • Taip.
      18
    • Ne
      17


Recommended Posts

04a0d04440975ebac4b00ae0b22f8c01243.png

 

Sveiki visi, smalsieji laikraščių skaitytojai. Su jumis sveikinuosi aš, Justas, tuo pačiu prieš jūsų akis mūsų naujos kompanijos laikraštis - SUMMER NEWS, stengsimės laikrasčius leisti kiekvieną dieną, jeigu tik jūs, to norėsite, ryte gerdami kavą, o gal ir arbatą paskaityti mūsų sukurtą laikraštį na, o dabar gero skaitymo , o tuo pačiu geros dienos !

 

Naujienos ir Aktualijos.

 

Miesto gyventojai, kraustosi į užmiesčio ribas?

 

3ed401f0f08a427abcd14187ace7f4bf825.jpg

 

Mūsų miesto gyventojai, vis dažniau ir dažniau galima pamatyti, kokioje nors sodyboje, o gal net ir savo kaimelyje. Tikriausiai mūsų serverio gyventojams, labiau tinka ir patinka gyventi gryname ore , kur nėra nieko priteršta benzino ar dūjų. Šiandien buvo daug užfiksuotų kadrų, kaip prie savo namų gyventojai tvarkosi, laisto gėlęs , o kiti geria alų bandydami atsipalaiduoti nuo kasdeninės rūtinos, degindamiesi savo kaimeliuose. Miesto meras, jau galvoja kaip reikia itikti kaimelio gyventojams, jiems darydamas nuolaidas, statydami jiems tvoras, aptveria namus ir panašiai. Tad , kad paskatinti serverio žaidėjus nevažiuoti į sodybas, miestą manoma jog reikia daryti daugiau veiklos, o tuo pačiu niekados nevažinėti mašinomis, kaip reikia eiti netoli, pritartina eiti pėsčiomis, arba važiuoti dviračiu - nes dabar kaip mada, visą laiką važiuoti mašina, kad ir tą vieną kilometrą , tad netinginiaukite ir būtų šaunu jus matyti važiuojant dviračiais !

 

Narkotikai - Mada, ar tiesiog noras juos vartoti?

 

1c7c36f81ec0d99f262df89f7bec7c24418.jpg

 

a7eb1272cde89c13cd05522985b758fb490.jpg

 

Visiems kyla klausimas, narkotikai tai naujoji serverio mada, ar tai tiesiog atsipalaidavimo šaltinis, kuris suteikia šypsenos, o tuo pačiu ir galvos skausmą. Fūristai nebespėja vežti narkotinių medžiagų, vis daugiau ir daugiau mieste matyti fūrų, kurios veža narkotikus priekabose, bet kaip teigiama netgi patys FTB nariai nesugeba jų sustabdyti, o tuo pačiu išgaudyti narkomanų, kurie vartoja vis dažniau ir dažniau, dabar dažniausiai galima pamatyti kaip vartoja narkotikų barygos, o tuo pačiu paaugliai susisukę kasekus, kurie traukia ir traukia. Gyventojai skundžiasi į miesto savivaldybę, kad reikia kažką daryti, nes teigia, kad jų vaikams nėra labai geras vaizdas, matyti kaip kiti rūko - nes kaip sakoma vaikai mato, vaikai daro . Aš visų gyventojų vardu, noriu pasakyti savivaldybei, o gal ir narkotikų barygoms, kurie skaito šį laikraštį, nepardavinėkite suktinių paaugliams.

 

 

Laivo katastrofa.

 

303432605c9eec5eeadd8fd1cf8b4360402.jpg

 

Vakar einant į nakties pusę, pasiplūdo skambučiai į medicinos departamentą, o tuo pačiu ir į Policijos departamentą, gyventojai nebežinojo ką daryti, buvo pradėje panikuoti, kadangi jų niekas nebuvo apmokę kaip elgtis tokiomis situacijomis - gerai, kad policija atvyko į tam tikrą iškvietimo vietą. Įvykioje vietoje, buvo susipuole du laivai, kurie plugdė naftą susipuolus pradėjo iš laivo krovinių varvėti įvairaus tipo tepalai ir teršalai, kurie sugadina visą vandens gėrį. Vanduo nuo jų nusidažė žaliai, cheminių mėdžiagų tyrėjai teigia, jog tai yra nuodingi teršalai, kurie kenkia visiems vandens gyventojams, o tuo pačiu patariame šioje jūroje nesimaudyti, kol viskas bus sutvarkyta, o po to gali būti tikros problemos, kaip sakant kaip papjovus kiaulę, nes tada prasidės visokios ligos ir tada daktarai jums teiks, jog jūsų dienos suskaičiuotos.

 

Miestelyje daugėja miesto kunigų.

 

49adeccc67cd0a01d7f07c35ea88f32421.jpg

 

Taigi šiandien, pravažiuojant pro fūristų bazę, norėjusi įlysti į vidų ir pažiūrėti, kaip ten viskas einasi, na o pasirodo kunigėlis atleidinėja padarytas klaidas Lukas_Cola, kurio buvo paprašyta šimtą tūkstančių, kad būtų leista išpirkti savo nuodemes, o kunigas buvo negailestingas, todėl neleido Lukui_Cola išsipirkti savo nuodemės, nes jis tik tada teturėjo trisdešimt tūkstančių, todėl Lukui_Cola teks sedėti toliau, su savo padarytomis nuodėmimis. Bet mūsų kompanija sako tau nenusiminti, nes mes tau surasime gerą kunigą , kad tu galėtum išsipirkti savo nuodemes, tad miegok ramiai !

 

Laikas atsipūsti nuo naujienų, bei pereikime prie anegdotų !

 

Mokytoja pakabina ant lentos nuogos moters portretą.

- Vaikai kas šiame portrete jums gražiausia.

- Akys - Atsako Onutė.

- Liemuo - Atsako Marytė.

- Jonukas - PAPAI !

- Eik iš klasės ir lauk manęs, eisime pas direktorių.

- Petriuk, o kas tau čia gražiausia?

- Gerai, jau gerai einu aš iš klasės irgi..

 

Kalbasi du geriausi draugai:

- Vakar su mergina susipykau.

- Na kas atsitiko? Juk taip gerai gyvenote.

- Ta sako - Gal nueinam į dūšą, nuveiksim kažką blogesnio?

- Ir tada aš kai pisau jai šampūno į akis.

 

Kalbasi dvi blondinės.

- Vakar apgavau taksistą !

- Kaip?

- Sumokėjau už kelią, bet nevažiavau.

- Oba, gerai sumastei !

 

Stovi žolės prisirūkęs narkomanas prieš veidrodį ir stebisi:
- Ir ten aš... Ir čia aš...
Tuo metu pasigirsta durų skambutis.
- Kas ten?
- Aš!
- Va, ir ten aš...

 

Kartą košmaras susapnavo Chucką Norrisą...

 

 

Na tikriausiai patiko anegdotai, o dabar laikas skelbimams.

 

Čia gali atsidurti , jūsų skelbimai - kadangi naujas laikraštis, nebuvo gauta skelbimų !

 

9781d41cee577d5fd6e60669e1d5ace9434.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

kodėl tu taip stengiesi įtikti ? Bent man tai tu niekados neįtiksi, nes aš db pvz nežinau tu čia kūrei ar nuripinai nuo kito srw... krč nelįsk į subine kba....

 

 

 

srr perskaičiau ir supratau, kad tikrai tavo... :D gfx darbai gal ir gražūs , bet rašyt tu nemoki,

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

kodėl tu taip stengiesi įtikti ? Bent man tai tu niekados neįtiksi, nes aš db pvz nežinau tu čia kūrei ar nuripinai nuo kito srw... krč nelįsk į subine kba....

Aišku, kad ne aš kūriau ;] Tu padėjai.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

kodėl tu taip stengiesi įtikti ? Bent man tai tu niekados neįtiksi, nes aš db pvz nežinau tu čia kūrei ar nuripinai nuo kito srw... krč nelįsk į subine kba....

 

 

 

srr perskaičiau ir supratau, kad tikrai tavo... :D gfx darbai gal ir gražūs , bet rašyt tu nemoki,

Man ir.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Moon_Demon 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.