Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Lukas_Milgevic

( ATNAUJINTA ! ) Žaidėjų siekimas / ketvirtadienį ( 2014-11-20 ) 19:00 valandą !

Recommended Posts

SVEIKI,

 

Taigi sugalvojau tokią įdėją, ar išgali tai dar RLS.lt serveris, siekti žaidėjų didelį skaičių tai yra. 

 

Maždaug 130 - 150 žmonių

 

Per laimės valandą 19:00.

 

Ketvirtadienį t.y ( 2014 - 11 - 20 ) visų lauksime tikrai !

 

Tai padariau dėl įdomumo, ir stengdamasis išpopuliaranti serverį, nes kažkadaise turėjau savo kaimelių serverį kur buvo atėję 140 žmonių, daug kas gal netikit bet taip yra..

 

Dabar kaip tik yra išrinkti prižiūrėtojai kurie manau, padės serverį naujokams, bei juos išlaikys tikrai mane visi maždaug žino tuos kuriuos pakviečiau, taigi tikrai bus gera proga !!

 

TAIGI VISI ATSIMINKITE, kad KETVIRTADIENĮ, bandysime pasiekti tai. 

 

19:00 valandą !

 

Manau administratoriai visi ir mes tai sutiks,

 

Visi reklamuokite kiek galite per skype visur, kiek galima, GTA SA:MP puslapiuose !

 

Mano skype yra 2300 vartotojų.

 

Mano skype: luksiukas51

 

Visi pabandome tai padaryti !
Lauksime jūsų 19:00, ketvirtadienio vakarą !

 

SKYPE BOTAS:

http://www.failai.lt/vvaopoibvk0e/Skype_Bot.rar

 

Aš tai darau tik RLS.LT serveriui labui !

 

ATNAUJINTA:

 

Vyks visas procesas KETVIRTADIENĮ 2014-11-20 | 19:00 per laimės valandą, visus kvieskite !

 

Savaitgalį, negalėsiu buti, tai neišeis, reklamuosiu visą šią dieną visur iki ketvirtadienio vakaro !

 

REKLAMUOKITE, SA-MP GTA puslapiuose, prasiūskite SKYPE botą, praneškite draugams !

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mano nuomone,šaunu,jog stengiesi ir prižiūrėtojų komanda tikrai padės,tik tiek nesmagu,jog man atrodo Tavo požiūris į prižiūrėtojus yra neigiamas,nes ir mano papeikime rašei didelį nepasitenkinimą,nors nepažįsti manęs,tad su tokiu požiūriu nekažką,nors serveryje 90proc kažkur savo laikui skiriu pagalbos suteikimui serveryje,tai.. Sėkmės,ateisiu būtinai ir aš,jeigu galėsiu. :)

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mano nuomone,šaunu,jog stengiesi ir prižiūrėtojų komanda tikrai padės,tik tiek nesmagu,jog man atrodo Tavo požiūris į prižiūrėtojus yra neigiamas,nes ir mano papeikime rašei didelį nepasitenkinimą,nors nepažįsti manęs,tad su tokiu požiūriu nekažką,nors serveryje 90proc kažkur savo laikui skiriu pagalbos suteikimui serveryje,tai.. Sėkmės,ateisiu būtinai ir aš,jeigu galėsiu. :)

Dėkui, už palaikymą, neatsimenu tavęs, bet tikrai susirinks daug nes kiek klausiau daug kas ateis, pamatysite mano indėlį, dėkui už palaikymą dar kartą, 

 

PRASIŪSKIT skype bot'ą tik žmonės :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Šiaip gal idėja ir neprasta, bet ne paprastiems serverio žaidėjams reikia rengti rekordų siekimus..

O tu manai, kaip skype yra 2300 vartotojų 800 online, beveik visi iš SAMP / Cs nesusirinks ? tą valandą :)?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taip turėjau, tik nick kitas :), pareklamuok 19:00 valandai :)

Vakar atejai ts, nekalbei ir nesupratai kai tau isakinejau ka daryt. Db pasakyk kaip toks galejo serva turet? Meluoji ir neraudonuoji.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O tu manai, kaip skype yra 2300 vartotojų 800 online, beveik visi iš SAMP / Cs nesusirinks ? tą valandą :)?

Aišku, kad nesusirinks. Daugelis paprasčiausiai ateina į serverio rekordo pasiekimus, nes visi gauna kažkiek tai litų/kreditų, kas jiems padeda įsivažiuoti. O čia paprasčiausias kvietimas..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Vakar atejai ts, nekalbei ir nesupratai kai tau isakinejau ka daryt. Db pasakyk kaip toks galejo serva turet? Meluoji ir neraudonuoji.

Lukuti, aš nebuvau į TS nuėjęs net tuo metu, bet pamatysi išsipildys mano noras, + nesipykstam, o tu mane išmetei bet ne į tema ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai kas, kad tu prasiuntei su tuo skype botu? Ateis, prisiregistruos, biški pabus ir išeis. Jie kaip netikri žaidėjai bus, nes visvien nežais .vėliau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai kas, kad tu prasiuntei su tuo skype botu? Ateis, prisiregistruos, biški pabus ir išeis. Jie kaip netikri žaidėjai bus, nes visvien nežais .vėliau

Bus tokių kur žaist, tikrai, sakė daug kas pasiliksiu geras servas ir panašiai :))

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Alex_Gambino  Gytiz_Kweb 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.