Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tomas_Wilson

Laikraštis ''Karšta Naujiena'' Sugrįžimo Edition.

Recommended Posts

Sveiki, taigi Karšta Naujiena ir vėl Realaus Lietuvos Serverio laikraščių skiltyse. Kai kurie laukė, kai kuriems gal visiškai vienodai, bet tai darau jūsų malonumui, taipogi ir savo.

 

Informacija ( Stengtasi rinktis, serverio žaidėjų nuomonėmis, jog tai būtų realistiškiau.. Ir labiau susiejama su serverio realybe. ).

 

______________________________________________________________________________

 

Intervių

 

Per sugrįžimą į serverio laikraščių skiltį, norėjau užkabinti labai aktualią serveriui temą ''Teisėsauga'' , jog būtų įdomiau, pasiimiau Rusų Mafijos bosą, jog jis nuoširdžiai papasakotų, ką mano apie dabartinę serverio teisėsaugą, žinoma jam turėtų būti lengviau apibūdinti ją, nes jis tarp tų kuris kovoja su Teisėsaugos komanda.

 

Eris Balex.

 

- Kokia tavo akymis padėtis Teisėsaugos serveryje , šiuo metu.

Eris Balex - Mano akymis, serverio teisėsaugo šiuo metu tikrai yra atsigavusi.. Teisėsauga yra labai stipri, bet.. yra , bet.

Surinkta komanda , yra su mažai Teisėsaugos patirties.. Ta prasme, teisėsaugoje.

 

- Manai naujokai Teisėsaugoje, trugdo tobulėti darbams?

Eris Balex - Teisėsaugoje naujokai negali trugdyti, Jei reaguoja į iškvietimus, ir padeda atgrobti teisingai. Todėl jie netrugdo. Tačiau čia šioks toks minusas .

 

- Koks iš dabartiniu serverio Teisėsaugos direktorių, tavo nuožiūrą labiausiai stengiasi dėl Teisėsaugos vardo. Jei nori gali pateikti ir kelis varijantus.

Eris Balex - Hmmm.... Geras klausymas iš tikrųjų. Pasakysiu apie kiekvieną ką manau. Armijos direktorius Lukas Cola - Jis manau yra gabesnis kūryme, tarkim video ir panašiai. Manau jam reikėtų likti toje sferoje. Paulius Aveira - Šis žmogus labai keliasi, žemina kitus, tai yra jo minusas. Tačiau jis gerai išmano savo darba, ir žino taisykles. John Collins, padaro daug naudos Teisėsaugoje, turi sukaupęs daug patirties, o tai šaunu. Danke Green - Manau visapusiškai geras. Išskirčiau Danke ir Collinsa, į labiausiai kurie stengiasi.

 

- Aš manau jog nevisada serveryje vardas reiškia gerą direktoriavimą. Kaip tu manai, ar Vardas serveryje direktoriaus poste, labai daug ką reiškia? 

Eris Balex - Taip Tomai, aš tau pritariu, Vardas ne visados viską reiškia, kartais manau ir naujokas mums dar nelabai žinomas , gal valdytų geriau nei tam tikri senbūviai.

 

- Kokia nuomonė apie dabartinę Gaujų, mafijų padėti bendrai?

Eris Balex - Manau Teisėsauga Stipri, bet mes dar stipresni. CN, RM, GS yra labai broliška komanda, manau to pakanka.

 

2018ed213a914b19b839524bb14f5504471.png

 

_______________________________________________________________________

 

Mašinos

 

Taigi šį kartą pasirinkau labai daug kam žinoma mašina ''DUNE''.

 

Mašinos privalumai

 

-Gali pravažiuoti pro bet kur galima sakyt.

-Vadinamas serveryje Tankas, nes jokia mašina neprilygtsa trankydamsi ir panašiai.

-Labai didelė mašina, todėl mieste tikrai išsiskirsite.

 

Mašinos minusai

 

-Didoka vertė, reiškias įpirkti tikrai ne kiekvienas gali.

-Lėtoka - apie 125km/h

 

a2280bc0bfd505c729af07dc005838c2203.png

 

____________________________________________________________________

 

Įvykiai serveryje

 

Apie 15:00 valandą serveryje, prie pat Policijos dapartamento, buvo nutrenkta limuzinu , jauna panelė. Rimtų sužeidimų nebuvo. Išsiskyrė draugiškai.

Policininkai - Avarijoje buvo kaltas limuzinų vairuotojas. Jis kirto juostą, ir nesuvaldęs ilgos transporto priemonės , priekiu stumtelėjo stiprokai motociklo vairuotoją, teigė pareigūnas.

Tačiau motociklo vairuotoja nebuvo su šalmu, todėl jei irgi gresia apie 50 eurų bauda. Vairuotojas išsisuko su 800 eurų bauda. Ir 50 eurų bauda, už pagalbinių tarnybų iškvietimą, jų darbą. Bendra suma 850 eurų.

 

7e545dd1847002463cdabacfe8322ae1957.jpg

 

 

____________

 

2015-02-07 dienos naktį, šioje gatvėje, bute, buvo pavogti labai vertingi daiktai, tarp jų televizorius, kompiuteris, rankų darbo dirbiniai , žiedai, apyrankės. Viso žala - apie 20'000 eurų !!! 

Policininkas - Buvo dirbta labai profisionaliai, tačiau mes stengsimės atrasti vagišius, kadangi netoliesi yra kameros, daug teigti negaliu, nes vyksta iki teisminis tyrimas.

 

a556a416e600c8e619ac5ebe89885a02192.jpg

 

______________________________________________________________

 

Aktualu

 

Taigi aktualu labai dabar yra Ekonomika, RLS ''BANKAS'' , teigia informacija, jog šiuo metu nepaliaujamai kyla akcijos, ir pinigų kiekis darbe sparčiai didėja. Todėl jums siūlo investuoti į Verslus, turtą. Nepasilikite pinigų , nes rizikuojate.

 

e3929f7f3d65179ba8b07f008d8c9218173.jpg

 

________________________________

 

Konkurencija tarp Degalinės ''Juozitos'' , ir ''Lukoil pasiekė patį įkaršti, kainos krito ryškiai ''Lukoil'' degalinėje.

 

Paimėme intervių iš ''Juozitos'' direktoriaus.

 

- Ar žadate pokyčius savo degalų kainose?

Black Cannabi - Taip kainos gali kisti, manau labiau mažėti.

 

- Nuo ko tai priklausys ?

Black Cannabi - Nuo žmonių perkančių degalus mano degalinėje , kiekio.

 

b13d1ad7503c88a034867263090bfc22894.jpg

041703cd4e689cc1cae696950eedd0aa115.jpg

 

___________________________

 

Pareigūnai vis labiau pradėjo kibti, prie jaunųjų vairuotojų. Paklausus naujokų vairavime, sakė jog jie kontroliuojami, per stipriai, jie nėra nusikalteliai jog jų kiekvieną žingsnį sektų pareigūnai kelyje.

 

37fff6dd2479bc2a8e0171f1c315f55918.jpg

 

______________________________________________________________________________-

 

Skelbimai

 

Coco Elemo parduoda naujetulaitį ''Infernus'' automobilį . Greitas, patrauklus, ir ne įtin brangus. Norintys daugiau informacijos galite susiekti Forume su Juo. Arba žaidime /sms

 

9628607330ca97926213d741f92d2cfa601.jpg

 

Aurimas Samp - Parduoda DUNERIDE - Dune, už 20 Eurų, susiekimas AŽ forume, /sms žaidime.

 

a4cb2a02b32f7f5f1380499c51563696517.jpg

 

Ačiū už demėsi.. Jei patiko, negaila + REP jog būtų daugiau motyvacijos. Laukite kito numerio!

 

 

 

 

 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Daug pastangų, patiko. Truputį savos nuomonės, intervių ilgi, tai gal geriau video daryk, ar kažką panašaus :P Šiaip viskas ok, ir skelbimai nu patiko.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Daug pastangų, patiko. Truputį savos nuomonės, intervių ilgi, tai gal geriau video daryk, ar kažką panašaus :P Šiaip viskas ok, ir skelbimai nu patiko.

Aš galiu daryt, ir video, tačiau man reikėtų tada daugiau laiko praleisti, prie šito, kadangi nenorėčiau betkokio š padaryt. Nu viskas ateityje, gi tobulėjam :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kitą kartą darydamas, išjunk spidometrą ir manau laikrodį išjunk, geriau pagal mane atrodys. Jei reiktu netyčiomis kokios nors grafikos paslaugos būtent šiam tavo laikraščiui, visad rašyk. :) Gaila, limitas, todėl repo negaliu užmest :/

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kitą kartą darydamas, išjunk spidometrą ir manau laikrodį išjunk, geriau pagal mane atrodys. Jei reiktu netyčiomis kokios nors grafikos paslaugos būtent šiam tavo laikraščiui, visad rašyk. :) Gaila, limitas, todėl repo negaliu užmest :/

 

pasinaudosiu patarimais,

ačiū.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dėkui, kad pareklamavai mano lukoilą xD Man tos kainos ir taip atrodo didelės, na jeigu norit, galėsiu pakelti xD Įdomus laikraštukas + rep.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Malatetc, +rep yr :) plyšau iš nutrenktos panelės ^^ lauksim kitų interviu, laikraščių :)

Redaguota . Redagavo Skyfall (laikinas D_V)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Eris grynai pasakė teisybę apie mane :D, bet... come on? Collinsas? Really? +rep

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    John_Collins  Tony_Hill  Jack_Vodka 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.