Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Deshawn_Wilson

atsiemu

Recommended Posts

17 minutes ago, Deshawn_Wilson parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deshawn_Wilson
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Lukas_Karosas bei Evaldas_Air
3. Tikslus laikas ir data: 2017-06-06 ir 7
4. Kaip buvo čytinama: Aimai bei spreadai. Ir įsižiūrėkit į antro video 8 sekundę, Karosas pašoko ir staigiai atsirado prie manęs, nežinau kaip šitą čytą įvardinti
5. Įrodymai ( būtina ) : PIRMASIS VIDEO

ANTRASIS VIDEO: 

TREČIASIS VIDEO:


6. Papildomi komentarai ( nebūtina ) :

ir visuose video ne aš kilus pasiėmiau xDDD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Lukas_Karosas parašė:

ir visuose video ne aš kilus pasiėmiau xDDD

HAHAH XDDDDDDD nenuversk dabar ant Evaldo(ar fano) visko, patys prisivirėt tai ir srėbkit dabar

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Deshawn_Wilson parašė:

HAHAH XDDDDDDD nenuversk dabar ant Evaldo(ar fano) visko, patys prisivirėt tai ir srėbkit dabar

Nebijok už Evaldo acc ne fanas.  Atsiimtumėt tuos papeikimus, ir *keiksmai* būtų viskas ok, nes dabar..

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Seneliukas_Barise parašė:

Nebijok už Evaldo acc ne fanas.  Atsiimtumėt tuos papeikimus, ir *keiksmai* būtų viskas ok, nes dabar..

Man kyla įtarimas, nes Evaldas taip niekada nečytindavo, o ir pats kiek žinau jau yra gan senokai leavinęs, tai tiesiog pasakiau, ar tau maišo? Keisti jūs žmonės, galvojat neturėjau jūsų video?:D nebūčiau parašęs tai ir tokių kalbų turbūt nebūtų buvę ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Deshawn_Wilson parašė:

Man kyla įtarimas, nes Evaldas taip niekada nečytindavo, o ir pats kiek žinau jau yra gan senokai leavinęs, tai tiesiog pasakiau, ar tau maišo? Keisti jūs žmonės, galvojat neturėjau jūsų video?:D nebūčiau parašęs tai ir tokių kalbų turbūt nebūtų buvę ;)

O nebūtų čia geriau, viską atsiimt, ir pamiršt? Nes, tiek tave nušalins, tiek linux.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Seneliukas_Barise parašė:

O nebūtų čia geriau, viską atsiimt, ir pamiršt? Nes, tiek tave nušalins, tiek linux.

O kodėl nebuvo geriau viską pamiršt, kai patys nepradėjot rašyti papeikimų ir t.t, nors žinojot puikiai, jog patys tą patį darėt? m? kai jum atsakiau tuo pačiu iškart reik viską pamiršt? tell me why?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Deshawn_Wilson parašė:

O kodėl nebuvo geriau viską pamiršt, kai patys nepradėjot rašyti papeikimų ir t.t, nors žinojot puikiai, jog patys tą patį darėt? m? kai jum atsakiau tuo pačiu iškart reik viską pamiršt? tell me why?

Ok jei taip tai taip, tawo drk RIP LINUXO TAIP PAT, Pelkės acc rip, Mančio acc rip, Edgos acc rip, Okay.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Deshawn_Wilson parašė:

Man kyla įtarimas, nes Evaldas taip niekada nečytindavo, o ir pats kiek žinau jau yra gan senokai leavinęs, tai tiesiog pasakiau, ar tau maišo? Keisti jūs žmonės, galvojat neturėjau jūsų video?:D nebūčiau parašęs tai ir tokių kalbų turbūt nebūtų buvę ;)

Tikrasis čia..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.