Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
The_Vodkius

Peikiu Tony_Malboro

Recommended Posts

Į civilius šaudo ir šaudys visas serveris jeigu ką :D, o dėl įžeidimų jau yra postas, kur pats pirmas mane pavadinai "lohas" :) Net per grobimus ar kitur KITI ADMINAI būna su spalvom ir ką ir šaudo į visus. Tai dabar varyk visus serverio adminus peikt, kad jie irgi su spalvom šaudo

Redaguota . Redagavo Tony_Marlboro
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pabrėžiu, aš 100kart matęs kaip mieste šaudo adminai i civilius ir ką? Aš ne koks skundikas, kad pamatyčiau ir iškart skusčiau visus

Dėk papeikimus dėl čytų naudijimo, bugų, o ne dėl kažkokių nesąmonių kur PATS pradedi barnius...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gerb. administratoriau The_Vodkius , dėl įžeidimų norėčiau jums paprieštarauti. Žodis 'nolaiferis' nėra piktybinės prasmės žodis. Jis tiesiog apibūdina žmogų, kuris didelę dalį laiko praleidžia prie kompiuterio. Dėl šaudymo į civilius, taip, matosi jog Tony_M šaudė į civilį Vilius_E, bet jei nežinote situacijos, tai prašyčiau nedaryti skubotų išvadų. Tony_M pats yra su maža dalimi gyvybių. Iš to galime spręsti, jog Vilius_E galimai jį puolė. Ypač esant gaisrininku, žaidėjas gali su gesintuvu drąsiai bandyti žudyti asmenį su šaunamuoju ginklu. Tad šiuo atvėju drįstu teigti, jog SS neužtenka, kad pagrįstumėte savo teiginį. Aplinkybės nėra žinomos, tad negalite daryti netikslingų išvadų. Pasvarstykite, jei jus pultų žaidėjas su gesintuvu/spray can, ar jūs atsimintumėte ir iškart skubėtumėte nusiimti spalvą, ar imtumėtės veiksmų? :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ahhh, the classic "pilna tokių kurie taip daro tai ką, aš negaliu taip daryt?". Atsakymas - ne, su spalva negalima šaudyti. Spalva yra skirta padėti žaidėjams. Jeigu to neplanuoji daryti, jos išvis nereikia užsidėti. Įspėtas. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    David_Sabre  Tony_Marlboro 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.