Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Domas_Abraomas

Peikiu King_Vegeta

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @King_Vegeta
  2. Pažeidimo aprašymas: Saudziau i cv, nusoviau 2, dejo man jail'a, ar tai normalu? Manau tam yra reikalinga teisesauga, o ne administracija, tegul visus jail'ina tada...
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/G53ip

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Domas_Abraomas parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @King_Vegeta
  2. Pažeidimo aprašymas: Saudziau i cv, nusoviau 2, dejo man jail'a, ar tai normalu? Manau tam yra reikalinga teisesauga, o ne administracija, tegul visus jail'ina tada...
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/G53ip

Manau neverta, net mesti ird man nes pats pasakei, kad nusovei. As su juo dirbau del skelbimo, o tu man trukdei ji nusaudamas ir mane, todel dejau tau jaila uz saudyma i cv. Vienintele mano klaida kuria padariau tai laikas neteisingas, turejau deti 3600, bet vietoj 3 ntc paspaudziau 2. Manau del laiko pretenziju ntr ir del to tazai atsiprasau, kad ne tas laikas bet ntc, jei gu tau domantai kils problemu del laiko galesiu ir vel 1k s ijailinti kad butu teisinga bausme.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Viskas kaip ir normaliai, tik laikas blogas, bet šitoj situacijoj tai nėra svarbiausias dalykas. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.