Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jurijus_Malbaro

Čytas King_Vegeta

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Jurijus_Malbaro 
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @King_Vegeta
4. Kaip buvo čytinama: Su airbrk buvo pirkiau iš kma su savo mašina į kalna nuvares kiaurai ten tvoras [NUFILMUOTI NESPĖJAU] poto jis dar sustojo su airbrk kai ten krito ir taip sustojo nu krc per video matysis Ten kur tas greensceeno zmogus, BETO TU PATS KINGAI ŽINAI KAD TU ČHYTAS IR NIEKO NEMEGINK IRODYTI NES KAI DIRBAU PAS MEDIKUS TAI TU MANE NUO KALNO SU SPEEDHACKU NUREJEI NUMESTI BET TAU NEPAVYKO :( NES TU KICK GAVAI UŽ SPEEDHACKĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

5. Įrodymai (būtina):  https://youtu.be/QX0VcLpdaXM

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

24 minutes ago, Jurijus_Malbaro parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Jurijus_Malbaro 
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @King_Vegeta
4. Kaip buvo čytinama: Su airbrk buvo pirkiau iš kma su savo mašina į kalna nuvares kiaurai ten tvoras [NUFILMUOTI NESPĖJAU] poto jis dar sustojo su airbrk kai ten krito ir taip sustojo nu krc per video matysis Ten kur tas greensceeno zmogus, BETO TU PATS KINGAI ŽINAI KAD TU ČHYTAS IR NIEKO NEMEGINK IRODYTI NES KAI DIRBAU PAS MEDIKUS TAI TU MANE NUO KALNO SU SPEEDHACKU NUREJEI NUMESTI BET TAU NEPAVYKO :( NES TU KICK GAVAI UŽ SPEEDHACKĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

5. Įrodymai (būtina):  https://youtu.be/QX0VcLpdaXM

Visu pirma nusipirkt normalu pc, kad eitu zaist normaliai ir normalius ird darytis. Cia lagina nesuprasi nieko. Visu antra telinausi prie savo automobilio, kuris yra pasibugines ir kuoment darau /tpm mane nzn belekur numeta, o auto krenta zemyn, tuoj prisijungsiu i srv padarysiu ss. Paskui nusitelinau prie /tpm2 kritau telinausi atgal prie masinos, kuri pasibugino i kalna ilipau ir tada /tpkalnas, kur cytinimas? :DDDD  Tenai ta vieta video kur kazkoki zmogu idejai irgi tipo cytinimas? ta prasme vaziuoju greitai ir atsimusu i ta buldiura ar kaip ji pavadinti ir matosi kad dxj nuima nuo masinos hp, nu bet ask tu cia pasmus protelis tu geriau zinai cytinau ar ne.  SS kad masina pasibuginus https://imgur.com/a/GxSKDO7

Redaguota . Redagavo King_Vegeta

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, King_Vegeta parašė:

Visu pirma nusipirkt normalu pc, kad eitu zaist normaliai ir normalius ird darytis. Cia lagina nesuprasi nieko. Visu antra telinausi prie savo automobilio, kuris yra pasibugines ir kuoment darau /tpm mane nzn belekur numeta, o auto krenta zemyn, tuoj prisijungsiu i srv padarysiu ss. Paskui nusitelinau prie /tpm2 kritau telinausi atgal prie masinos, kuri pasibugino i kalna ilipau ir tada /tpkalnas, kur cytinimas? :DDDD  Tenai ta vieta video kur kazkoki zmogu idejai irgi tipo cytinimas? ta prasme vaziuoju greitai ir atsimusu i ta buldiura ar kaip ji pavadinti ir matosi kad dxj nuima nuo masinos hp, nu bet ask tu cia pasmus protelis tu geriau zinai cytinau ar ne. 

Žinok nemeluok tu čia man mačiau kaip skridai su mašina laukiam išvados ten tu jau tikrai ne į bardiura atsitrenkiai nes matosi gi tu pasimynk greiti 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Jurijus_Malbaro parašė:

Žinok nemeluok tu čia man mačiau kaip skridai su mašina laukiam išvados ten tu jau tikrai ne į bardiura atsitrenkiai nes matosi gi tu pasimynk greiti 

 

Tu man pateik ird kad as skridau xddd o cia va kad masina pasibuginus https://imgur.com/a/GxSKDO7 :dddd sekmes kita syki. Ir beto kazi kai atsimusi i objekta greitis krenta palaipsniui ar visas iskarto?? Proteli tu proteli :DDDDDDDDD

Redaguota . Redagavo King_Vegeta

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atmesta, permažai įrodymų.

 

Nesvarbu ką tu matei ir ko tu nematei, nėra įrodymų - tušti žodžiai.

 

Vienintelė įtartina vieta tai būtų 2:08 minutę, tačiau galėjo tau tiesiog Jurijau rodyti kitaip, nei iš tiesų vyko. Jeigu būtų čytai - mašinos gyvybės nebūtų nukritusios taip ryškiai, bei po sustojimo ant mašinos matosi naujų defektų.

 

L&A.

 

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Benas_Offensive  Vierch_Rajon 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.