Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mccarei_Fozzi

Pasiūlymas: /įgaliotinis

Recommended Posts

Anketa,pagal kurią rašomi pasiūlymai:

1) Vardas_Pavardė serveryje?: Mccarei_Fozzi
2) Pasiūlymo aprašymas: Įdėti /įgaliotnį.
3) Pasiūlymo nauda serveriui: Įdėti komandą /įgaliotinis ar kažkaip kitaip, nes dabar negauni pavo iškart /paliktidarbą nesamonė.. Padarytumėt tokį max 2-3 įgaliotiniai ir nebūtu tokio didelio migravimo. 
4) Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu neatsimenu paskutinio karto, kai mano darbuotojas paprašė manęs pavaduotojo, jo negavo ir paliko darbą.

 

+ Kaip įgaliotinių įvedimas sustabdys migraciją? Kaip tik paspartins. Nes jeigu tavim tikėti, tai jei žmogus negaus vieno iš tų 2-3 įgaliotinių tai paliks darbą, dėl pavaduotojo tik vienas paliks, dėl 2-3 įgaliotinių - 2-3 žmonės.

Prieš. + Vapše apie ką tu kalbi? Tu net nedirektorius, tai kaip jie tavęs prašė pavaduotojo ir paliko darbą? Ar čia tu toks beviltiškas, kad palieki darbą negavęs pavaduotojo?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu neatsimenu paskutinio karto, kai mano darbuotojas paprašė manęs pavaduotojo, jo negavo ir paliko darbą.

 

+ Kaip įgaliotinių įvedimas sustabdys migraciją? Kaip tik paspartins. Nes jeigu tavim tikėti, tai jei žmogus negaus vieno iš tų 2-3 įgaliotinių tai paliks darbą, dėl pavaduotojo tik vienas paliks, dėl 2-3 įgaliotinių - 2-3 žmonės.

Prieš. + Vapše apie ką tu kalbi? Tu net nedirektorius, tai kaip jie tavęs prašė pavaduotojo ir paliko darbą? Ar čia tu toks beviltiškas, kad palieki darbą negavęs pavaduotojo?

 

Bet aš dirbu Ginklų Prekeiviuose ir mes su Direktoriumi kalbame kaip būtų gerai Įgaliotinis jis sako tu įdėk pasiūlymą aš sakau gerai.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.