Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Laimis_Zenkasdraugs

ADMIN XP.

Recommended Posts

Anketa:

  • Vardas_Pavardė serveryje: Laimis_Z.
  • Pasiūlymo aprašymas: Padaryti, kad administratoriui eitų tiek pat XP, kiek ir vip'ui.. Na, arba I leveliui tiek XP, kiek ir papr. žaidėjui, II lvl. 2xp daugiau eitų į min., o III lvl. padaryti/sulyginti su VIP'o XP kylimu.
  • Pasiūlymo nauda serveriui: Tiesiog labiau apsimokėtų pirkti administratorių. Taip pat nervina gyventi be VIP'o, jau senai nežinau kaip VIP'ai begyvena, nes Deividas negrąžina 200krd., o aš negaliu įpirkti dabar su 70 kredų VIP'o (ūbagas esu). Esmė tame, kad labiau apsimokėtų išleisti porą litų daugiau ir nusipirkti admin'ą.. Manau supratot mane.
  • Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): -

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

PRIEŠ!!! Ogi todėl kad privis visokių vaikų vipų jei daugiau žmonių juos pirks ir bus daug nesąmonių, nusiskundimų... jailins kickins ir kitą š mals. gerai kaip yra... jei norit labai pirkit atskirai vipą, ŽMONĖS NEBEIŠDURNĖJAM...

 

Pirkdamas sausus pusryčius prie jų negauni pieno už dyką.. atskirai perkiesi. nebent sukurtu koki ""super admin"" kas ten tipo butu admin ir vip kaina 20LT/men

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

PRIEŠ!!! Ogi todėl kad privis visokių vaikų vipų jei daugiau žmonių juos pirks ir bus daug nesąmonių, nusiskundimų... jailins kickins ir kitą š mals. gerai kaip yra... jei norit labai pirkit atskirai vipą, ŽMONĖS NEBEIŠDURNĖJAM...

 

Pirkdamas sausus pusryčius prie jų negauni pieno už dyką.. atskirai perkiesi. nebent sukurtu koki ""super admin"" kas ten tipo butu admin ir vip kaina 20LT/men

Ką čia svaigsti? :D Aš kalbu apie XP pakėlimą, o dėl tavo aprašymą galiu pasakyti tik tiek, kad viskam yra įsp., be to vaikų ir taip priėję, padarys ką nors ir gaus įspėjimą ar nuims adminą. Viskas, viskas taip pat kaip ir būdavo, todėl biškį ne į temą parašei, be to čia nieko tokio, nereikėjo rašyti „ŽMONĖS NEIŠDURNĖJAM'', čia dar siūlau tą gerąjį variantą. 

Kai perku sausus pusryčius, prie jų būna ne pieno, o pridėtas žaisliukas, manau daugiau laimės, nei su pienu. :D

  • Be to, ką čia kuri apie super adminą? Super adminas prilygsta pagr. serv. adminui, aišku, galima padaryti, kad už kokį 1k lt galėtų jį nusipirkti. :D

 

Pagalvojus, tai III lvl adminą perki už 30 litų, o vipą už 5lt, bet vipas per mėnesį užsikrauna 300k xp, o adminas per metus 400k xp, nematau lygybės, žmonės pradeda senbuviais ir patyrusiais laikyti nebe tą admin'ą, o tą paprastą VIP'ą. Be to, to čia retai žaidi, todėl tau nėra didelio skirtumo, o jei ir yra, tai turėtų būti „UŽ''.

 

Viską paaiškinau papildomai, dabar tikrai turėtumėt suprasti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ką čia svaigsti? :D Aš kalbu apie XP pakėlimą, o dėl tavo aprašymą galiu pasakyti tik tiek, kad viskam yra įsp., be to vaikų ir taip priėję, padarys ką nors ir gaus įspėjimą ar nuims adminą. Viskas, viskas taip pat kaip ir būdavo, todėl biškį ne į temą parašei, be to čia nieko tokio, nereikėjo rašyti „ŽMONĖS NEIŠDURNĖJAM'', čia dar siūlau tą gerąjį variantą. 

Kai perku sausus pusryčius, prie jų būna ne pieno, o pridėtas žaisliukas, manau daugiau laimės, nei su pienu. :D

  • Be to, ką čia kuri apie super adminą? Super adminas prilygsta pagr. serv. adminui, aišku, galima padaryti, kad už kokį 1k lt galėtų jį nusipirkti. :D

 

Pagalvojus, tai III lvl adminą perki už 30 litų, o vipą už 5lt, bet vipas per mėnesį užsikrauna 300k xp, o adminas per metus 400k xp, nematau lygybės, žmonės pradeda senbuviais ir patyrusiais laikyti nebe tą admin'ą, o tą paprastą VIP'ą. Be to, to čia retai žaidi, todėl tau nėra didelio skirtumo, o jei ir yra, tai turėtų būti „UŽ''.

 

Viską paaiškinau papildomai, dabar tikrai turėtumėt suprasti.

wuuut? retai žaidžiu? .. ar nepradėsiu beverčio ginčo..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

wuuut? retai žaidžiu? .. ar nepradėsiu beverčio ginčo..

Na, matau tave Team Speake tai dažnai, aš pats nesu per aktyviausias, bet kiek žinau, tai tu turi ir savų problemų gyvenime, nors sakei, kad dabar viskas ZJBS. :D Nu krč, gal ir aktyvus, tik nelendi labai į akis (/s, /v, /sms ir t.t.), nes nepastebėjau..

Dėl šito gal ir klystu. :D Bet tikėjaus, kad kokį kitą klausimą iškelsi. :x

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na, matau tave Team Speake tai dažnai, aš pats nesu per aktyviausias, bet kiek žinau, tai tu turi ir savų problemų gyvenime, nors sakei, kad dabar viskas ZJBS. :D Nu krč, gal ir aktyvus, tik nelendi labai į akis (/s, /v, /sms ir t.t.), nes nepastebėjau..

Dėl šito gal ir klystu. :D Bet tikėjaus, kad kokį kitą klausimą iškelsi. :x

aišku.. kam man lįst ten visiem rašyt per v tarkim labas ir t.t tai visiškai nereikalinga... :? baik klabėt forume apie asmeninius dalykas :|

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

aišku.. kam man lįst ten visiem rašyt per v tarkim labas ir t.t tai visiškai nereikalinga... :? baik klabėt forume apie asmeninius dalykas :|

Nieko nepasakiau asmeninio, nesijaudink. :D Gi reikia žmoniškai pasisveikinti. :x

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nieko nepasakiau asmeninio, nesijaudink. :D Gi reikia žmoniškai pasisveikinti. :x

kad aš tavęs serveri nematau :| ponas aktyvuoli :D gatvei prasilenkiam nebent. ir tai pasakau labas o tu man emoticon-0173-middlefinger.png :DD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prieš, admin perki ne savo žaidimui pasilengvinti (kaip daugelis daro), o padėti žaidėjams, jei nori daugiau xp, nusipirk vip

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

kad aš tavęs serveri nematau :| ponas aktyvuoli :D gatvei prasilenkiam nebent. ir tai pasakau labas o tu man emoticon-0173-middlefinger.png :DD

Taigi sakiau, kad man tas pirštas išlūžęs ir negaliu jo nulenkt, suprask tu mane. :D Aš vakare prisijungiu.

Ne, visi perka adminą pasilengvinti, jei reikėtų tik padėti žaidėjams ir neduotų privilegijų, tai niekas ir nepirktų. Na, čia reikėtų ir galėtų ginčytis, bet ai. kaip bus, taip bus, aš nemirsiu dėl tų XP, turiu pakankamai ir gerai yra.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.