Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Edvinas_Minges

Vietos ieškojimas kitaip.

Recommended Posts

Sveiki visi.
Sugalvojau padaryti tikrai nelengvą eventą, tai yra vietos ieškojimą, bet ne tokį kaip tik susiųst nuotraukas man,bet tų vietų radimą išmąstant iš užuomenos.
Viskas vyks taip. Visu pirma apačioj rasit nuotrauką, kurią turėsit surasti bei nufotografuoti kad žinočiau ar radot. Toje vietoje yra paslėpta kitos vietos ar pastato užuomina. Pirmoje nuotraukoje turit išmastyti vietą ar pastatą kuri yra susijusi su ginklais, ginklų parduotuve,kulkomis. Išmąstę kažką su šita užuomina,turėsit nuvažiuoti į ta vietą ir dar kartą jūsų išmastytoje vietoje rasti užuominą kuri vestų prie galutinio tikslo ir tai yra San Fierro mieste esantis pastatas kuris turi tokia pat reikšme kaip pirmoje nuotraukoje esantis pastatas. Tai turi būti 3 padarytos nuotraukos. Vietą kuri yra apačioje,jūsų išmąstyta vieta ir galiausiai tikslas.

Stengiausi paaiškinti viską kiek galėjau. Nuotraukas siųsti man i až. Jei kas ko nesupratot,kreipkitės taip pat į až.
Šįkart toks trumpas tik iš 3 nuotraukų,bet jei patiks,tikrai sugalvosiu iš daugiau ir prizas taip pat didės.
Šio evento prizas yra 50k labai lengvai uždirbami pinigai. Jei bus tikrai sunku,parašysiu vietą kurioje turėtumėte ieškoti antros nuotraukos.
Būtina komentaruose parašyti ar bandai. Sėkmės.
Kadangi yra tik vienas bandantis.. Parašysiu užuominą,antra nuotrauka yra susijusi su tai kas būvo serveryje, bet dabar jau nebėra. Miškinga vieta.


 

 

Redaguota . Redagavo Edvinas_Minges

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias Lietuvos_Fanas
Dabar, Edvinas_Minges said:

Nuotraukas siusti visas 3 iskarto man i až,komentaruose tik žodis bandau.

Aš biškį nesupratau kaip čia ką daryt ? Kokius 3 nuotraukas??

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Lietuvos_Fanas said:

Aš biškį nesupratau kaip čia ką daryt ? Kokius 3 nuotraukas??

Pirma tai ta foto kuri yra jums duota,jum tereik ja rasti. Paskui ieškai užuominos pirmoje nuotraukoje kuri vestų tave prie antros nuotraukos. Antra nuotrauka turi būti susijusi su pirmos nuotraukos mintimi. O galutinė nuotrauka turi būti daryta Sf mieste,taip pat susijusi su pirma foto.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

EVENTAS ATSAUKIAMAS KADANGI NERA TIEK ZMONIU KAD BUTU KOVOTA DEL 50 K. Turejot proga,nepasinaudojot. 
Antra nuotrauka turejo buti buvusi ginklu prekeiviu baze. Kadangi pirmoje nuotraukoje yra ginklu parduotuve,pirmos raides G P, ir tai veda i Ginklu Prekeiviai,o paskui ginklu parduotuve sf mieste. Sekmes.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Matt_Qiwi 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.