Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jack_Marozy

Peikiu Annie_Dawson

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Annie_Dawson
  2. Pažeidimo aprašymas:Mane įžeidinėjo į /vc, aš taipogi įžeidžiau žmogų į /vc, tačiau Annie užmutino mane, o jo nemutino. Nemutino todėl, nes jis teisesaugininkas. Annie, argi taip gražu? :/ 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/3RVb8

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na, ką aš galiu pakomentuot.. Dažnai aš užtildau žaidėjus, kurie į /vc keikiasi ar įžeidinėja, bet neturiu daug rankų, kad galėčiau vieną po kito mutint.. Ne visada ir pastebiu, nors administratorių serveryje be manęs buvo tikrai ne vienas, kuris būtų galėjęs užtildyti kitus. O įrodymai dėl mute priežasties yra tavo pačio įrodymuose, tad nekelsiu. Ir sakai, kad nemutinau todėl, jog jis teisėsaugininkas? O kai pavyzdžiui Jonas_Pain paskelbia kažką per /vp tokio, ko negalima, užtildau jį, bet galėčiau netildyti, nes jis mano draugelis, tiesa? :) Visi man yra lygūs, paimi ss pasidarai, nusiunti man į TS poke ir mutėj sėdėtų.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Annie_Dawson parašė:

Na, ką aš galiu pakomentuot.. Dažnai aš užtildau žaidėjus, kurie į /vc keikiasi ar įžeidinėja, bet neturiu daug rankų, kad galėčiau vieną po kito mutint.. Ne visada ir pastebiu, nors administratorių serveryje be manęs buvo tikrai ne vienas, kuris būtų galėjęs užtildyti kitus. O įrodymai dėl mute priežasties yra tavo pačio įrodymuose, tad nekelsiu. Ir sakai, kad nemutinau todėl, jog jis teisėsaugininkas? O kai pavyzdžiui Jonas_Pain paskelbia kažką per /vp tokio, ko negalima, užtildau jį, bet galėčiau netildyti, nes jis mano draugelis, tiesa? :) Visi man yra lygūs, paimi ss pasidarai, nusiunti man į TS poke ir mutėj sėdėtų.

Am, pažiūrėk virš mano parašymo į /vc "nesinervink vafli", jis pirmiau parašė už mane, tačiau aš gavau mute, nu čia jau tavo mazinimas prasideda, pripažink nors kartą, ką padarei... :D:D 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Jack_Marozy parašė:

Am, pažiūrėk virš mano parašymo į /vc "nesinervink vafli", jis pirmiau parašė už mane, tačiau aš gavau mute, nu čia jau tavo mazinimas prasideda, pripažink nors kartą, ką padarei... :D:D 

Kad žinok neturiu ką pripažinti. Man ir taip visada eina floodas į chatą. Tiesiog sėdim ramiai ir laukiam AP sprendimo. #VerčiamAnnie

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Annie_Dawson parašė:

Kad žinok neturiu ką pripažinti. Man ir taip visada eina floodas į chatą. Tiesiog sėdim ramiai ir laukiam AP sprendimo. #VerčiamAnnie

Niekad nieko nebandžiau ir nebandysiu nuverst, bet jau kai tokias pievas darai, tik ir lauki, kol aš kažką padarysiu ar parašysiu blogo ir galėsi man pakenkt, šiek tiek jaus ribas, panelyte. ;) 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jeigu tu būtum nusiuntęs įrodymus Annie, ir ji tada nebūtų užtildžiusi kito žaidėjo, tada sutinku - reikia bausti dėl pareigų nevykdymo, o šitoje situacijoje lengva nepastebėti kas keikiasi ar įžeidinėja, gerai, kad tavo chat'as trumpas, o kitam žmogui tarp dviejų tų įžeidimų gali pereit ir 10 žinučių ir jis elementariai tiesiog gali nepastebėti, už ką pamatoma - už tą ir baudžiama. Ko nepastebi, visada kažkas gali parodyti ir tada bus užtildoma. Simple. As. That. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Keshawn_Hawkins  Lukas_Kozer 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.