Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Stan_Slim

peikių Edvinas_Neon

Recommended Posts

Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Edvinas_Neon
Pažeidimo aprašymas: Tokia situaciją, galvojau, jog Edvinas gavo FTB direktorių, pasveikinau jį su šią pergale. Kiek vėliau pasitikslinau, ir pamačiau jog jis užėmė garbingą 3 vietą. Daugiau viską matysit chat'e, kaip mūsų administratoriai bendrauja su paprastais žaidėjais ir kokie įžeidinėjimai iš jų. Iš manęs nebuvo jokio įžeidinėjimo ir panašiai. Kaip parašiau, kad jeigu nenori bendraut, tai neatrašyk. Vip chat'e, pasiūlė už mano nužudymą pinigus, kaip niekas neapsiėmė. pats pradėjo šaudyt į mane. Net įvažinėjat į mano darbo baze(medikus), žudė ir šaudė mane. Tai va tokie mūsų serverio administratoriai. (debilėlis, smegenų trūkumas, debilas, duchas, ožiuk šiė išvardinti žodžiai panaudoti įžeidžiant mane)
Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/YuuvX4m (nuotraukos ne iš eilės, bet žiūrėk į chat'o laiką)

 

Įžeidimų nuotraukos:

 

kQVKhiw.png

 

 

sccAjeB.png

 

u5ERrOa.png

 

 

VbrDN8X.png

7X5c3Yg.png

 

 

 

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nelabai supratau, kuo čia yra dėtas mano admin statusas... Aš nesu serverio prižiūrėtojas, kad taip negalėčiau elgtis, juk šias pareigas pirkausi dėl saves. Taip pat admin komandomis nesinaudojau, kad į tave šaudyčiau ir pnš. Taip pat drąsiai galėjai rašyti serverio adminams, kad mane užmutinti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai nemanai, jog kad ir pirkai paslaugas, turėtum rodyt pavyzdį žaidėjams?  Jeigu aš tave būčiau pavadinęs kaip nors, būčiau iš kart mute gavęs. Plius šaudei mano bazėje įsiveržęs į vidų.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Icey_Supreme 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.