Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Matthew_Hard

cyt julius

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 
1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Julius_Molten
2. Kaip buvo čytinama: smoothcam piktnaudziavimas
3. Įrodymai (būtina): https://streamable.com/zmva6v 
4. Papildomi komentarai (nebūtina): 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 3
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas. Koks dar piktnaudžiavimas? Bičas pats į /az parašei +. Su Žžm susistatėm tačkas, ta pačia spalvele. Įsimečiau paprastą gta su snowmodu. Fotkinau, dariau dariau fotkes, pyst iš oro /bega, man būnant ore. Fotkinau iš visų pusių, nusileidau, nušoviau kareivį, bėgiojom nuo kareivio. Surakino, išvežė. Kame problema? Koks piktnaudžiavimas? Tai gal, palei tave, turėjau nusileisti prie Dovio - Lados, leist,kad surakintų kai aš su 150star? :D Eik iš Seso kapeikų man kreditų prasiųst. 

Fotkes -  Imgur: The magic of the Internet

 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Julius_Molten parašė:

Labas. Koks dar piktnaudžiavimas? Bičas pats į /az parašei +. Su Žžm susistatėm tačkas, ta pačia spalvele. Įsimečiau paprastą gta su snowmodu. Fotkinau, dariau dariau fotkes, pyst iš oro /bega, man būnant ore. Fotkinau iš visų pusių, nusileidau, nušoviau kareivį, bėgiojom nuo kareivio. Surakino, išvežė. Kame problema? Koks piktnaudžiavimas? Tai gal, palei tave, turėjau nusileisti prie Dovio - Lados, leist,kad surakintų kai aš su 150star? :D Eik iš Seso kapeikų man kreditų prasiųst. 

Fotkes -  Imgur: The magic of the Internet

 

Nežinau ką čia kalbi, Juliau.  Atvariau prie auto remonto, stovėjai ant žemės, pasignalizavau su H ir uždėjau /bega. Iškart iš zzm pasipylė žodžiai, kad ką darai **, nuimk bega mes fotkinam ir pakylai į orą, Nešaudžiau, leidau fotkinti, baigus "Fotosesija" nuskridai ant pastato ir pradėjau šaudyti, tai čia mano manymu yra SMCM piknaudžiavimas, nes be SMCM arba Helio ten pakilti niekaip negalėtum.  Su SMCM išvengei surakinimo ir taip pralakstei dar apie 13 minučių.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Matthew_Hard parašė:

Tikrai

1 minute ago, Lukas_Lada parašė:

Nežinau ką čia kalbi, Juliau.  Atvariau prie auto remonto, stovėjai ant žemės, pasignalizavau su H ir uždėjau /bega.

5c78928e71f706e80bd518567b56f72d508.png

AKIS ATMERKIAM IR PAŽIŪRIM Į NUOTRAUKĄ. BUVAU ORE. PAKILAU IR FOTKINAU TOLIAU. DĖL TAVO BĖGOS TURIU LEISTIS ŽEMYN IŠ SMCM? CIUHINKIS COLDAS. Ir btw ant pastato eina užlipt ir be helio, ir be čheatų : - D 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Julius_Molten parašė:

BUVAU ORE

taip iseina, kad man kitaip rode ir kad tu ne ore buvai, o stovejai ant zemes kai uzdejo bega. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Matthew_Hard parašė:

taip iseina, kad man kitaip rode ir kad tu ne ore buvai, o stovejai ant zemes kai uzdejo bega. 

TAU KITAIP RODE, NES AS BUVAU ŽEMĖS LYGYJE SU SMCM. KAIP TAU NEDAŠUNTA. ANT KIEK ŽEMO IQ PALIKĘS BIČAS. 

  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.