Ray_Allen

Narys
 • Pranešimų skaičius

  110
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ray_Allen

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 1. RLS.LT Apsaugos ypatumai.

  Tai galėjai filmuot kaip saugot namus ar ką, o ne kaip apsivertei ir sprogai
 2. Armija // Papeikimai

  Nu jo tu nesaudei xd, sakai diržą užsidėti? Kai nėra laiko dar deliosiuos diržus? Beto ir kai su diržu būni kartais kai pasauni svaigsta galva. Matos dar neapsiprates serveryje.
 3. Armija // Papeikimai

  Sw dziumbrai, buvo grobimas žmogaus ir aiškiai rašiau ne šaudom į mašiną, nes galit pataikyt ir į keleivius ir į mane ir gali galva suktis. Šovei, pasakiau, nubėgai kažkur už kalniuko prie bokstelio kairėj pusėj ir padangas prašovei. Tada buvau dar labai susierzinęs, nes teisėsaugą pjovė grybą tas kelias minutes, ir dar tu pradėjai šaudyt.... Įrodymų nespėjau pasidaryti nes nemaniau, kad toks esi nevisprotis ir taip darysi. So bye
 4. Teisėsauga....

  Ten tu?
 5. Teisėsauga....

  Pradžia mldc, bet vėliau kur drive by sunku matyt, labai tamsu.
 6. Armija // Papeikimai

  Nu va štai ir įrodymai, ::)
 7. Armija // Papeikimai

  Oi labai atsiprašau, kad dar įrodymų ne įkėliau, visą dieną šiandien buvau užimtas, tik dabar prisėdau, bet ir tai prie oc negaliu prieit, tuoj vėl reikės eit dirbti. Pasistenksiu vakare.
 8. Nekrauna objektų

  Susitvarkiau ačiū, rakink temą @Donatas_Vait
 9. Nekrauna objektų

  Rytoj pabandysiu,. Dėkui kad padedi.
 10. Armija // Papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė: R_A Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Sweet_Cloud Situacijos paaiškinimas: Yra Majoras ir mano, kad gali imti hydra bet kokiem tikslam, daro nesamones, reikėjo man hydrops trumpam, o tas atėjo ir man nespėjus užvesti variklio atėmė ir išskrido, jis aiškino, kad eina pasimokyti skristi. Bet tada man reikėjo tos hydros. Bet dabar rašau dėl kitko. Laukiau prie hp kol išeis nusikaltėlis, ir tas atskrido prie hp, be priežasties, tik trugdydamas civiliams. Hydra yra tik būtiniems veiksmams. Aš jį šaudžiau, kad šalintus. Įrodymai (BŪTINI) [Foto/Video]: Jūsų nuomone kaip turėtų būti nubaustas darbuotojas : Ką žinau, valdžiai spręst.
 11. Nekrauna objektų

  Sveiki, čia nežinau ar tik sampa galima kelt ar ne. Sjp parsisiunčiau fortnite pabandyti. Ir kai būnu ant paprastos žolės viskas okey, grauna žemę. Kai prieinu kokius namelius, jų nerodo, ir buginuosi į žemę. Padėkit kas galit, atsilyginsiu. Nežinau ar čia galima dėl kitų žaidimų kreiptis,bet daugiau nežinau pas ką kreiptis.
 12. Armija // Papeikimai

  Nežinau kodėl kartais rašo kartais nerašo, bet 0.4 tavo žiniai reiškia 0.40 o 0.12 yra mažiau nei 0.40. Tai jis nebuvo girtas 0.40 tad bausti negalima sori kad komentuoju, bet tiesiog tokie dalykai neturi darytis.
 13. Armija // Papeikimai

  Sr kad kisuosi, dirbu armijoj. Galima dėti ita kai yra 0.4 promilės.
 14. Armija // Papeikimai

  Tas Andrew ji turėjo paimt, dar pats mačiau atvarė jis prie hp, ir pasakiau kad išvestų.
 15. Armija // Papeikimai

  Gi kazkoks Endrew FTB darbuotojas jį išvežė.