Ass_Hole

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.041
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

Apie Ass_Hole

 • Rangas
  Čytų irštvos motininė kamanė
 • Gimtadienis 1995.12.23

Kontaktai

 • Skype
  Asmeninė Žinutė

Profilio informacija

 • Miestas
  vkawnasė

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

13.707 profilio peržiūros
 1. Peikiu Ass_Hole

  Įspėjimas už taisyklių pažeidimus, bet koks žmogus turi būt degradas, kad sėdėt bazėje po grobimo ir laukt kol kas nusikeisk ;D Tada iškarto papeikimą rašyt, realiai tai ir yra tikrasis kenkėjas, čia jį reiktų bausti. x)
 2. Peikiu Ass_Hole

  Ta pati situacija kaip ir su Tpaba irgi prisijungiau ir miau, galvoju wtf? Naturali reakcija. Po grobimo sėdi vergas ir laukia kol kas ką pasakys ;d
 3. Peikiu Ass_Hole [ATMESTA]

  Atlikau savo darbą, žmogaus grobimo eigoje atsijungei. Taip ? Taip. /lban bausmėse nėra numatyta, tačiau logiška jog mes surakinti atsijungti negalim. Jūs taip pat negalit kol esat surišti. Kadangi nematau ar tu atsijungei savo noru ar ne - blokuoju, jeigu ne savo noru, visada gali pateikt įrodymus prašydamas atblokavmo.
 4. Apklausa dėl žaidimų kanalų [ts3]

  O jeigu svečiui leist pasidaryt laikiną kanalą ? Išėjus jis dingtu. Nebereikia priežiūros - nebėra problemos. Keletas taisyklių ir viskas, tegul žmonės jaučiasi laisvai teamspeak'e.
 5. Peikiu Ass_Hole [ATMESTA]

  Prašyk unban, su fotke kaip tau išmutė skaitliuką. Banko grobimuose daug kam nerodo ar tu išjungei GTA ar tau elektra dingo, zonose taip pat niekas nemato, bet banus gauna visi. Visi lygus.
 6. x DM - Event x

  1.Vardas_Pavardė: Ass_Hole 2.Kodėl dalyvaujate DM - event;e : nr pakapot 3.Ar tik dėl pinigų dalyvaujate?: ne pinigose laime 4.Ar esate tuom tikras jog laimėsite? Būčiau tikras, prizą iškart išmokėtum
 7. Giriu Bill_White

  Nu toks nėra problematiškas ir kiek jį pamatau - visada kažkam padeda, mldc.
 8. Pačiam recordint tipo? Nee Tik susidedu kaip man atrodo pusė velnio.
 9. Ne, ne. Čia ant greito sumesti, bšk tobulinu sau. Marti, kode?
 10. Armija // Papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė: Kominis_Rusas Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Aurimas_Boos Situacijos paaiškinimas: Sėdi žmogus kalėjime, už tai yra žudomas. Legit? Niaa... Įrodymai (BŪTINI) [Foto/Video]: Jūsų nuomone kaip turėtų būti nubaustas darbuotojas : 1 ar 2 įspėjimai
 11. Peikiu Smith_Juozas [ATMESTA]

  Kažką su kokybe sugrybavau, bet matosi... Esu civilis, neesu maištininkas, tiesiog sėdžiu kalėjime, statusas nesuteikia leidimo kariuomenės darbuotojui šaudyti manęs.