Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tazas_Romero

Admin komandos

Recommended Posts

Kodėl nesąmonė?

Pvz.: Aš gaunu mute 3600s, nes netyčia per /v parašiau ką nors, po poros min. man į sms rašo ,,Sveikas, /mute Dainius_Kavasaki 1800 Įžeidimai by ARbūzas'', aš mėginu jį mute ir neina, be to gerai yra pranešti ką nors svarbesnio per /mute Dainius_Ka 1 Reikia pagalbos... Nu esmę supratai, todėl prieš.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pvz.: Aš gaunu mute 3600s, nes netyčia per /v parašiau ką nors, po poros min. man į sms rašo ,,Sveikas, /mute Dainius_Kavasaki 1800 Įžeidimai by ARbūzas'', aš mėginu jį mute ir neina, be to gerai yra pranešti ką nors svarbesnio per /mute Dainius_Ka 1 Reikia pagalbos... Nu esmę supratai, todėl prieš.

Nu jeigu tu vienas adminas visame serveryje tai suprantu tada tą "by arbūzas", bet šiaip manau yra ir kitų reguojančių adminų į tai. Jei nereguoja - galima ir papeikimą parašyt.

Gal padaryti reiktų, kad jei pvz gauni mute už Įžeidimus, keiksmus, floodą (Pagal GUI lentelę, kaip ir teisėsaugoje) tai tada negali /mute kito asmens.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.