Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tony_Monarch

[● Tony Popieriaus Valdžia #1 Atseit ) Sužinok!

Recommended Posts

b75de2413cb136d5561ef6d22a3c4671609.jpg

4161cfa8844325b7d4fa1ec47e3fb9a9111.png

 

TRUMPAI IR AIŠKIAI IŠ TONY LUPŲ!

[●] Sveiki, su jumis čia ir dabar šokiruojančių/linksmų naujienų RLS.LT pilietis jei taip mane galima vadinti.

[●] Būdami su manimi sužinosite viską, kas sukasi aplink jus ir aplink jūsų draugą.

 

e018ff63a44103c40dd985d5c13b175a133.png

 

APIE KĄ? ( Prisistatau )

[●] Einu iškart prie reikalo! Norėčiau labai svarbaus pasakyti, jog aš nebandysiu jums prikaišioti netikrų faktų, melo ar visokio kitokio š..

[●] Vienas iš DUK ( Dažniausiai užduodamų klausimų ) yra apie ką išviso tu čia rašai? ar tik bandai primesti visišku durneliu? Paprastai rašysiu aš pagal nuotaiką/dieną/mėnesį/metų laiką/jūsų pageidavimus bei taipogi šventę. 

 

e018ff63a44103c40dd985d5c13b175a133.png

 

KOKSAI MANO TIKSLAS?

[●]Na, mano tikslas kaip ir daugelio, kažką sudominti, praskaidrinti nuotaiką, atpalaiduoti bei leisti mėgautis naujienoms, kurios sudrebins jūsų širdis, o labai maža tikimybė kad jausmus.

 

 

3cd47cf3db31a66e09ad7604a265d0f0472.jpg

 

[[*]]Sveiki dar kartą, kaip ir jau pastebėjote serverio reitingai pakilo virš padangių. (( Apie tai trumpai ir aiškiai TONY )) : Per gan trumpą laiko tarpą serverio žmonių skaičius labai sparčiai auga! Tikriausiai kiekvienas žinome priežastį - Pats miestas yra gražiai sutvarkytas, vyksta plataus profilio darbai kurie pakeis San-Fierro. Į aukštesnes pareigas atsisėdo galingi krienai kurie kaip mat padarys tvarką tarp vandens ir ugnies. Kaip pastebėjote aiškiai sustiprėjo teisėsaugos darbas. Jis tapo daug svarbesnis nei buvo prognozuota (( Lyg stipri krūša nunešusi daugeli pastogių )). Taip pat buvo užpildytos laisvos darbo kurios lyg šiol kamavo kompanijos galvas. Buvo įvesta taisyklių, kurios sustiprino valdžią ir padidino valdžios biudžetą. (( Mat tarakonai atseit buvo prasiskolinę europos sąjungai, kad net nebeturėjo vargšams iš ko algas mokėti ))

 

 

67db208ee084758ceb8a3d93eda7602e145.jpg

 

.ılılıllılılı. Truputi nuotaikai pakelti! :D .ılılıllılılı.

 

[№1]

 

da7283c9f64031e200708369d4ca3540416.jpg  =   c02a5c1a324c220d79a4ef9ff6de98c8297.jpg

[№2]

 

Ji:

-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!

 

[№3]

 

Kaimo žmogelis sako kaimynui:
- Žinai, Jonai, vakar pirmą kartą buvau teatre!
- Patiko?
- Labai, ypač pabaigoje, kai dalino paltus. Paėmiau po tris sau ir žmonai.

 

**************************************************************

 

  • Taigi, kaip matėte šiandieną buvo tik viena naujiena. Kodėl tik viena? Nes aš čia tik save pristatau. Žinoma aš pats stengsiuosi veržtis į +, o ne į -.
  • Kokie bus + kitame laikraštyje?: Bus nuotraukų bei daugiau šokiruojančių naujienų bei linksmų ir visokių kitų. Filmuosiu bei pats šnekėsiu video. 
  • Kokie - šiame?: Tai, kad neįdėjau jokių nuotraukų, kurios labiau apibūdintų naujieną. Taip pat buvo atskleista 1 naujiena.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 Į aukštesnes pareigas atsisėdo galingi krienai kurie kaip mat padarys tvarką tarp vandens ir ugnies. Jis tapo daug svarbesnis nei buvo prognozuota (( Lyg stipri krūša nunešusi daugeli pastogių )).

 

 

Viskas būtų gerai, jei ne šie du sakiniai (kažkaip kvailokai skamba).

 

Laukiame kitų laikraščių, manau, turėtų būti gera serija (žinoma, jei tęsi).

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

[Kreipiuosi] į Darius_Blogizzz: Jums kažkas nepatinka šioje antraštėje? ( Pilnai Argumentuokite ) ;]

Nervuokis maziau. Pasakiau ka matau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Viskas pakankamai gražiai ir lengvai suskaitomai padaryta, bet vis gi kažkaip kažko trūksta, gal aprašymo ar kažkokių paveikslėlių iš serverio, nes dabar tik tie paveikslėliai, kurie iš interneto ištraukti ar padaryti pačių.

Dėl įdomumo, jei aišku nori, tai gali sampe susirasti kokį plakatą, nufotkinti, gražiai apkarpyti ir įkelti, manau atrodytų daug originaliau ir gražiau, bet šiaip toks neblogas. :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Viskas pakankamai gražiai ir lengvai suskaitomai padaryta, bet vis gi kažkaip kažko trūksta, gal aprašymo ar kažkokių paveikslėlių iš serverio, nes dabar tik tie paveikslėliai, kurie iš interneto ištraukti ar padaryti pačių.

Dėl įdomumo, jei aišku nori, tai gali sampe susirasti kokį plakatą, nufotkinti, gražiai apkarpyti ir įkelti, manau atrodytų daug originaliau ir gražiau, bet šiaip toks neblogas. :)

Ačiū už nuomonę. Neigti to negaliu, jog keli paveiksliukai buvo paimti iš interneto, Bet vėl gi čia galima diskutuoti. Dėl nuotraukų. Taip, žinoma padarysiu vieną gražią nuotrauką, kuri puikuosis viršelyje ;). Taip pat labai atsižvelgsiu ir į nuotraukas kurias reikės pavaizduoti, kuri atitiktų naujieną. Noriu pasakyti, jog mano galvoje sukasi begales minčių, kurias stengsiuosi įgyvendinti dėl serverio gėrovės. 

 

Aš nesinervuoju, tik nesupratau kodėl prikibai prie [header].

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.