Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
King_Vegeta

Peikiu Aidas_Bulota

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Aidas_Bulota
  2. Pažeidimo aprašymas: Suprantu, kad uz rr yra banas, bet man atrd nevisais atvejais.... Kuomet mane pagavo ir surakino man zr sulagino matysis ss. Lagas truko, daugiau nei dvi minutes (rode laikroduka ir daugiau nieko) ir galiausiai conection lost, nzn kas cia bv nenusimau. Bet ta prasme as i srv negalejau ieit gal kokias 10min, nes nekrove man jo. Tai kam banint neisiaiskinus ir pns galejo, bet paklaust kas bv ar kazka o dbr is oro. Gavo admina tai jau nezino kas darosi....
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video) yra viskas nzn kaip man toki dalykai nutinka as iskarto darausi ird, nes zinau kas gresia ir todel pasidarau. SS matos kad pralaukiau 2min ir tada vsio, tai nzn kas toliau, bet tikrai cia netyciom buvo ir pns...https://imgur.com/a/x94NR
Redaguota . Redagavo King_Vegeta
klaida

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atsiprašau, kad aš įsiterpsiu, bet ką tu čia parašei yra visiška nesamonė, įrodymuose matosi atvažiavau surakinau ir po kiek laiko ištraukei intiko laidą iš savo kompo (t.y 15sec) Bet ne 2 minutes kaip tu aiškini.. Ar gražu meluoti? :| Nors karta prisiimk kaltę, o ne rašyk papeikimus vos tik buvai nubaustas. 

Apie tavo ''įrodymus'' galiu pakomentuoti taip, ištraukei laidą palaukei 2 min ir įkišai ir tada atėjas į servą prasileidai baną. Nepaėjo tau šita taktika..

 

OZaSDJc.jpg

IpoXMTh.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Daniel_Rus parašė:

Atsiprašau, kad aš įsiterpsiu, bet ką tu čia parašei yra visiška nesamonė, įrodymuose matosi atvažiavau surakinau ir po kiek laiko ištraukei intiko laidą iš savo kompo (t.y 15sec) Bet ne 2 minutes kaip tu aiškini.. Ar gražu meluoti? :| Nors karta prisiimk kaltę, o ne rašyk papeikimus vos tik buvai nubaustas. 

Apie tavo ''įrodymus'' galiu pakomentuoti taip, ištraukei laidą palaukei 2 min ir įkišai ir tada atėjas į servą prasileidai baną. Nepaėjo tau šita taktika..

 

OZaSDJc.jpg

IpoXMTh.png

Kokia dar taktika?? Kokia atsakomybe, kai zinau, kad as esu nekaltas, tai ta ir  bandau irodyti, o kai kaltas irodymai sneka uz save ir nera ka komentuoti. Surakinai mane ir nzn kiek tas truko ismete man laikroduka iskarto dejau ss ir laukiau srv (nejo man ss daryti, nes buvo uzlaginta nei rasyt ir pns) PO 2min matosi, kad jau mane atjungia nuo srv. ir ten kur tas laikas 13.47 _52 iki 15:32  man rode laikroduka, nes sulagino pirmiausia tada jau 15:32 jau ismete sita lentele ir atsilagino man ir atsijungiau. Jeigu buciau tycioom isjunges ta jusu neta buciau man atrd iskarto grizes is rv ir loses toliau, bet ne grizau gal nzn po kiek lten apie 10min, nes wps man nekrove srv ir laukiau. Galiausia perkroviau pc jungiau game ir viskas buvo ok. Ta prasme griztant prie taktikos, ta prasme del poros tu staru, toki kryziaus kelia eiti??? :DDDDDD Nu krc nzn as, bet ir kartais pastebit kiti srv, kad man lagina ir pns ir vis afk ar pns. Taip, kad nei cia taktika nei ka. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ir ta prasme yra visokiu zmoniu srv, kuriu netas grybauja ir pns. Tai ta prasme kaip tyciom isjungia tai as galima banint it t.t bet kai tokios situacijos nutinka, ar sukresina ir det bana tai ka zinau. Bent butu jis manes paklauses kas buvo ir t.t buciau paaiskines as visa situacija, bet ne savivaliskai dejo bana nors man atrd uz (prarastas rysys) ban det negalima... Nu bet matomai aidelis gavo admina, tai pasidare didvyris, bet man atrd toki divyriai kaip jis krenta kaip muses :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas rytas,

jeigu tai būtų pirmas atvejis, kuomet atsijungiama su antrankiais ir rašoma "prarastas ryšys", man nebūtų kilus ranka Tau dėti /lban. Bet kadangi yra tokios temos jau sukurtos, pvz. : https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/65680-relog-domas_wtf/ , https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/66352-relogina/ , išvada tokia : taip, esi protingesnis už kai kuriuos kitus žaidėjus, kad nepasivarginai išjungti interneto ryšio, o ne tik parašei /q. Taip, padarei keblesnę situaciją, tačiau, žmogau, yla išlenda iš maišo, Tavo įrodymuose nesimato nei crasho ir t.t, o tiesiog "connection lost". Tazas nėra kvailas, kad nesuprastų tokių dalykų. 

Ačiū už dėmesį.

P.S. Vegetai, jei manai, kad buvimas nevienašališku yra "didvyriškumas", tai tada taip - aš esu "didvyris"

Redaguota . Redagavo Aidas_Bulota
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

kažkaip įdomiai tau čia internetas dingo būtent tuo momentu kai tave surakino teisėsauga :) galbūt internetas alergiškas surakinimams? :) + jeigu tau tikrai kažkur kažkas lagint pradėjo, tau būtų metę pranešimus kas kelias sekundes, kad bandoma jungtis prie serverio, bet neišeina. Dabar tik po dviejų minučių parašė, kad neina prisijungt :D + net jei tau ir dingo internetas, tarkim, tai iš teisėsaugininko pusės atrodo kad tiesiog atsijungei, jis tikrai neturi sedėti ir aiškintis su tavimi ar tau dingo internetas ar ne. Jis pamato kad atsijungei surakintas > tu prisijungi > gauni baną už reloginimą. Vsio, end of story. Niekas neturi laiko aiškintis kam kada užlagino, tokiu atveju tokių "užlaginusių" atsirastų minios. 

  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Vikarijus_Finger  Vierch_Rajon 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.