Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Diego_Santos

Peikiu Dovis_Elemo

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Dovis_Elemo
  2. Pažeidimo aprašymas: 

 

Visų pirma, šis administratorius dėjo man free baną, su Reason:  Aimas ( https://imgur.com/a/pnv2IXS ). Kaip įrodymus įkėlė video iš evento, kuriame man pasiseka pataikyti visas kulkas į MINIMALIAI JUDANTĮ priešininką. P.S Prieš Max_Danger kovojau su Dovis_Elemo ir jį nušoviau, tai galbūt jaunuoliui nuoskauda pasiliko ir jis sugalvojo šitaip atsilyginti :) 

 

 

Mano manymu, šioje situacijoje kas antras serverio žaidėjas sugebėtų šitaip sužaisti kaip aš ir nušauti priešininką, net nekalbant apie tokius žmones kaip Tpaba, Ray ar kitus, kurie tikrai gerai šaudo, nes kaip ir minėjau jis juda MINIMALIAI, ko pilnai užtenka greit nusitaikius šauti į jį ir pataikyti. Klausimas kodėl nešaudžiau į bėgiojantį žmogų? Nes kiekvienam aišku, kad į bėgiojantį priešininką pataikyti bus žymiai sunkiau, todėl kam man švaistyti kulkas ir į jį šaudyti kol jis bėgioja :D Aš geriau palaukiau kol jis sustos, dar šiek tiek arčiau priėjau ir pataikiau :D

 

 

Antra, šis administratorius, kaip žiūrėjau jo video kitus, matomai naudoja NAME-TAG CLEO MODIFIKACIJĄ, kurios nėra leistinų modifikacijų sąraše, nes jos paskirtis yra ta pati kaip ir WALLHACK, t.y. matai žmogaus nick iš tolimo atstumo ir per sienas. Todėl šis administratorius naudodamas tą modifikaciją įgija pranašumą prieš kitus žaidėjus, nes mato kur jie stovi pvz: grobimo metu mato, kad žmogus slepiasi už kolonos, ko paprastai žmogus be modifikacijos nematytų.

 

Leistinų modifikacijų sąrašas:

http://wiki.rls.lt/index.php?title=Leidžiami_CLEO_failai

 

Įrodymai jog jis naudoja nelegalią modifikaciją, kas matosi jo nufilmuotuose video:

https://imgur.com/a/Gul7Dml

 

@Tazas_Romero @Ridas

 

 

Redaguota . Redagavo Diego_Santos

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Užblokavimai yra peržiūrimi vvp.rls.lt serverio savininko d0Nt, papeikimai dėl to nerašomi - tema rakinama. Jei užblokavimas bus patvirtintas, savo tiesas galėsi rašyti skundų skiltyje, o iki to - kantrybės laukiant verdikto.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Ievukz_Miau 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.