Dovis_Elemo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  548
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

5 Sekėjai

Apie Dovis_Elemo

Profilio informacija

 • Miestas
  Mano penis

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

3.760 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dovis_Elemo Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?: DPS. Kiek laiko jame jau esate?: Nuo 2017.11.27. Jūsų motyvacinis laiškas: Labas, praėjo daugiau nei savaitė laiko kai turiu leidimą būti pavaduotoju. Esu pasitaisęs ir gan neblogai pasirodęs policijos departamento pavaduotojo pareigose.(Bent jau aš taip manau). Todėl noriu tavęs paprašyti, jog išbrauktum pilnai iš pažeidėjų registro.
 2. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Elemo 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Andriuxx_Ballas 4. Kaip buvo čytinama: Skraidė surakintas, išlipo iš mašinos surakintas, taipogi ir buvo nušautas surakintas. 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): į blista įrašykit.
 3. Reikia pagalbos!

  Sveiki, turiu problemą, sampas neįsirašius cleo veikia puikiai, kai tik įsirašau cleo kraunant pastriga, galit pagelbėt gal? Tokius dalykus kaip perrašyt, restartuot kompiuterį ir pnš. jau bandžiau.
 4. Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Policijos departamento pavaduotojas, Dovis_Elemo. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Ponas_Pleuzeris ir Efkinis_Paprastas. Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Free išteisinimai, visiškas proto praradimas, neverti dirbti teisėsaugoje. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/LDql5 https://imgur.com/a/za0zT
 5. Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Policijos Departamento Pavaduotojas, Dovis_Elemo Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Timas_Timkas Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Free ist, pastebėjau tai ne pirmą kartą, todėl išmečiau, bei noriu jog būtų įrašytas į registrą. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 6. WIKI žaidėjų skiltis | Informacijos pakeitimai

  Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Elemo Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti? Pridėk jog pd pavs ir ištaisyk jog grįžau į projektą. Papildoma informacija/prašymai:
 7. Policija | Papeikimai darbuotojams

  Atmesta, įrodymai pateikti. Atmesta.
 8. Naujieji gaujų bosai !

  Sveikinimai!!!
 9. e patariu jum sita gabaliuka pasiklausyt nu zinot su kuom

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  16 more
  2. Lukas_Zip

   Lukas_Zip

   @Justas_Ses Tai kad ans šudo vietoj buva

  3. Tony_Cannabi

   Tony_Cannabi

   As tau nesuprantu to dovio jo mastymas yra kokiu 8 metu vaiko vistiek jis teisus bus visi jam duxai jis vienas kieciausias bet vietoi smegenu skystimai :D ir tai bega jau turbot tie skystimai lauk tai paskui nebebus kam suketet :D

  4. Justas_Ses

   Justas_Ses

   kai eshi shudas geriau nelipk y da didesni shuda elemuk. 

    

 10. Lietuviška Audi A6 [Naujas Dizainas]

  Geras, tik reiktų padirbėt dar prie jo.
 11. Naujieji Mechanikų ir The Ballas direktoriai!

  O, Arnai, sveikinu !!!
 12. Lietuviškiai žieminiai PD skin'ai

  Dėkuiiii.
 13. Naujasis Apsaugos direktorius!

  Sveikinu.
 14. hehehehhehehe Elmo bane :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, sedddddddddd nuhakino mano akaunta.