Dovis_Elemo

Policijos Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  635
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

Apie Dovis_Elemo

 • Rangas
  Leave me to bleed, I know I got you on your knees.
 • Gimtadienis 1868.09.21

Profilio informacija

 • Miestas
  Mano penis

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

4.210 profilio peržiūros
 1. Dovis_Elemo

  Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovis_Elemo 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: Policijos departamentas. 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? Šiandien ir nežinau dėl rytojaus. 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Savaitgalis, išvažiuoju. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Pavaduotojai, aukšto laipsnio pareigūnai.
 2. Dovis_Elemo

  Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Toyo_Yello Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Policijos departamentui. Priskyrimo data: 05.24 Argumentuokite savo pasirinkimą: Kadangi Volfaza nušalino XDD reikia pagalbos, o su Toyo gerai sutariu, senai jį pažįstu ir tikiuosi, jog man padės.
 3. Dovis_Elemo

  Versija 3.4.8

  Pagaliau padaryta dėl tų relogų... Dėkui!
 4. Dovis_Elemo

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Policijos departamento direktorius, Dovis_Elemo. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Deivis_Ride. Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Btt pažeidimai. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Heress_Unn 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: @Deivis_Ride 3. Kaip pareigūnas nusižengė(Paaiškinkite išsamiai): Rakina su nuosava, visiškai pats non-rp, dvigubi star 4. Įrodymai(Privaloma): https://imgur.com/a/3plWnEt
 5. Dovis_Elemo

  Policijos Departamentas | Papeikimai.

  Tazeris naudotas pagal taisykles(prie mano akiu) Vodkiaus klaida buvo del duju ir banano, bet ar verta bausti darbuotoja, kuris iki siol nebuvo gaves nei vieno papeikimo su tiksliais pazeidimais, del to, jog trenke I tave du kartus is lazdos ir purkstelejo duju tuo metu kai buvai nukratytas? Pasodino I kalejima, neleido maistaut ir dabar bandysit papeikimais atkersyt, ne, taip nebus. Su Vodkiu pasikalbesiu jog daugiau taip nesielgu, nes kitais atvejais bausiu. Gl. Išmestas, kai prisesiu prie kompiuterio parasysiu grubu.
 6. Dovis_Elemo

  TeamSpeak papeikimai

  Labas, Martynai. Taip, klaidą pripažįstu, bet prieš mane teisiant, leisk viską paaiškinti. Kadangi per apklausą man buvo sakę, jog Band.Prižiūrėtojams yra prailgintas blokavimo laikas, norėdamas pažiūrėti kiek laiko galiu blokuoti, padariau tai ant tavęs, tik vietoj to, jog būčiau atšaukęs blokavima, NETYČIA nuspaudžiau užblokuoti, bet šioje situacijoje nepasimečiau, todėl greit sureagavau, pranešiau TeamSpeak administracijai ir nepraėjus nė minutei iš kart buvai atblokuotas, problemos jokios nematau, tik tiek, kad turėjai iš naujo prisijungti į TeamSpeak serverį. Dėl visko atsiprašau, daugiau tokių klaidų nepasikartos.
 7. Dovis_Elemo

  Policijos Departamentas | Papeikimai.

  Įrodymų neturi, nubaustas.
 8. Dovis_Elemo

  Policijos Departamentas | Papeikimai.

  Galėjo, bet neprivaloma vežt į ofisą. Jei įrodys, jog antrą kart nėjo dėt baudos - papeikimą atmesiu, jei neįrodys - bausiu.
 9. Dovis_Elemo

  Policijos Departamentas | Papeikimai.

  Tai tu nori įrodymų už starus ar ko?
 10. Dovis_Elemo

  Naujasis Rožinių Panterų vadeiva jau čia!

  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SVEIKINU, darysim sajunga.