Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  2.745
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  51

Apie Ridas

 • Rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Profilio informacija

 • Miestas
  Panevėžys

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

152.740 profilio peržiūros
 1. Ridas

  Versija 3.4.8

  @Smith_Juozas rip relog
 2. Didžiausią per 24h valandas kainą pasiūlęs žaidėjas ir nupirks vilą :)))))))))))))
 3. Didžiąją dalį rašinėlio konkurso darbų jau perskaičiau, tikiuosi jau greit viską užbaigti. Skundus patikrinsiu pirmadienio vakare, jei viskas bus kaip suplanuota <3

  1. Aurimas_Samp

   Aurimas_Samp

   Smagu žinoti jog darbai juda į priekį ;)

  2. Darius_Blogizzz

   Darius_Blogizzz

   Baik gert tu jau jezu, chronius

  3. Ray_Allen

   Ray_Allen

   Grc rašinėlius tikrink xd. 

 4. Ridas

  Yra čia aktyvių moderatorių?

  Kai moderatorius patvirtina bent vieną pranešimą, daugiau patvirtinimų nebereikia. Tavo atėju patvirtinta buvo ši tema, tad ir paskyra buvo patvirtinta.
 5. Tikiuos Greit atgausiu

   

 6. Ačiū dalyviams už savo rašinius. Tikrai nesitikėjau tiek daug, todėl visų kandidatų į prizines vietas prašau kantrybės, kadangi surasti laiko viską perskaityti yra iš ties sunku.
 7. Ridas

  rr su star buginimas

  Tai nėra bugas ir už tai negali būti blokuojama. Pats esu ne kartą klausinėjęs @d0Nt kokias jis čia sistemas padaręs ir jis man aiškiai pasakė, jog prisijungimas po 1h nebėra relogas, tad ir sistema jo padaryta taip, kad į kalejimą nesodintų. Tad dar kartą kartoju, kad už tai nėra blokuojama (nors ir pačiam apmaudu, kad tokie dalykai padaryti. bet ne aš čia bosas. o dauguma šiuo dalykų besinaudojančių žaidėjų tiesiog yra nesąžiningi, nejaučiantys ribų ir nežinantys ką reiškia garbingas žaidimas nariai, man liūdna už jūsų tokį elgesį). p.s. kadangi kiek žinau Smith atsiblokavo, gali rašyti skundą ir bandyti iš donto atgauti išleistus kreditus.
 8. Laikas išlaisvinti savo rašytojo galiąąąąąąąąąąąąąąąąąąą!

   

 9. Jau šeši metai kaip RLS yra kartu su jumis, ta proga, kaip ir praeitą gimtadienį, organizuojame rašinėlio konkursą, kurio metu galėsite išlaisvinti savo poeto galias ir parašyti pastraipą „O ką man reiškia RLS?“ Konkursas vyksta iki 2017.05.13 23.00h Informacija, taisyklės Temoje komentuoja tik konkurso dalyviai su savo rašinėliais. Bereikšmiai komentarai prilygsta forumo įspejimui. Minimalus žodžių skaičius - 100 (patikrinti kiek žodžių galite Word'e arba https://wordcounter.net/ Nugalėtojus renka ir prizus skiria Ridas_Rls ir d0Nt. Rašinio tema: Jūsų istorija RLS projekte. Galite parašyti kaip atradote RLS, kas jums jame patiko, kad privertė pasilikti, ką gero patyrėte projekte, kokias akimirkas atsimėte labiausiai ir, žinoma, kaip jums patiko/patinka žaisti mūsų projekte. Žodžiu, laisvė jūsų pasirinkimui! Rašymo stilius - laisvas. Aišku, būtų įdomu jei pvz. rašinėlį rašytumėt laisva forma (ir pvz. tą laišką skirtumėt naujokui). Jūsų sėkmė slypi jūsų idėjose. Prizai I vieta - 1000 kreditų + Administratoriaus 3lvl bei VIP pareigos 30d. + II vieta - 700 keditų + Administratoriaus 2lvl bei VIP narystė 30d III vieta - 500 kreditų + Administratoriaus 1lvl bei VIP narystė 14d. *jau turint VIP narystę, dienos yra pridedamos **turint administratoriaus narystę, pvz 3lvl ir laimėjus 1lvl, prizas yra dienų pridėjimas, lygis nebus numažintas
 10. Ridas

  Jau šešeri metai!

  Sveiki! Šiandien, gegužės 12d., RLS projektas švenčia jau savo šeštąjį gimtadienį. Per juos buvo iš tikrųjų labai daug.. Pradedant rls.wu.lt istorija, kuri nusirutuliojo iki įvairių projektų dramų. Senbuviai tikriausiai pamena tiek Evaldo, tiek Makaro, tiek Mato (Cooler) DPKT vadovavimus, kurie neretai peraugdavo ir į didesnius darbus. Juk seniau tokio dalyko kaip komanda nė nebuvo, pagrindiniais darbais apsiimdavo Dovydas su Deividu, kitais - tuometinis DPKT pirmininkas. Manau dabar, kai į komandą atėjo daug žmonių, nuoširdžiai dirbančių RLS labui, kai yra sukurtos visos taisyklės ir įvestas normalus darbų pasiskirstimas, projektas gali pasiekti kur kas daugiau nei senais laikais, bet pats žaidimas jau sensta, žaidžiančių jų irgi mažėja. Na, bet po tiek metų, kai iš ties smagu prisiminti savo asmeninę patirtį ir ilgą kelią projekte, būnant įvairių įvykių sukūryje. Tikiuosi, kad tai nėra paskutinis mūsų visų projekto gimtadienis ir kad kitais metais būsime dar populiaresni, aktyvesni ir naujoviškesni (juk mažu žingsneliu ateina ir d0Nto staigmenos). Ačiū visiems kad esate su mumis, ačiū už jūsų pasitikėjimą ir linkiu linksmai praleisti projekte laiką, prisimenant viską ką esate patyrę čia. Šiais metais įvairius renginius organizuoja Džioraldas_Golden, ačiū jam už tai, jog padeda pagrindinei administracijai su ir taip labai ribotu laiku. Daugiau informacijos rasite čia: Ačiū dar kartą, Ridas ir Deividas
 11. Kadangi man šeštadienį anglų egzaminas ir reikia ruoštis jam, mano darbus tas kelias dienas gali aktyviai perimti @d0Nt (music)

 12. Lauris_Game bei jo Leonas_Camper paskyra su 37mln, Hariuks_Nike - konfiskuotos.

   

  Laikinai užblokuoti Agentas_Linas, Kyoshin_Yokashi, Rls_Irmis, John_Ray dėl įtarimų prisidėjus prie buginimų, kai bus viskas išsiaiškinta, galbūt šie ir bus atblokuoti jei nebus išaiškinta jų kaltė.

   

  Prašau visų padėti parašant man asmeninę žinutę jei žinot dar kokių veikėjų, prisidėjusių prie buginimų. Užtenka ir informacijos, jog bent jau vakar koks nors žmogus žinojo apie bugą ir man jo nepranešė.

   

  VISI, KURIEMS BUVO DUOTOS BUGINTI PINIGAI, PRAŠYČIAU JUOS PADUOTI KOMANDOS NARIAMS PER 48H (pvz Lukas_Svr) arba už tylėjimą irgi būsit nubausti.

 13. Savaitgalį atostogausiu sostinėj, tai jei ko reikia iš manęs, iki penktadienio parašykit pietų, grįžęs iš mokyklos patikrinsiu viską ir susitiksim tik pirmadienį <3

  1. Agentas_Linas
  2. Matas_Rap

   Matas_Rap

   Dar tėvai pas save tavęs nesulaukiau :/

  3. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   Tai va , varom vilniuj kasekėlį parūkysim , alaus išgersma

 14. Ačiū @Clyde_Hulk, @Amfos_Dievas už savo paskyras. Labai patiko, tai pasiimiau sau, rytoj likusius tris dar paimsiu (smoke)