Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  3.090
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  57

Apie Ridas

 • Rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Profilio informacija

 • Miestas
  Panevėžys

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

162.721 profilio peržiūros
 1. Ridas

  Apgavo Matth_Avanzo

  Atmesta. Atblokuotas (kiek sakė acc pavogė)
 2. Ridas

  Pardavineja acc Tesiog_Rls

  Užblokuotas. Kitą kart toks bajeriukas ir acc neteksi.
 3. Ridas

  cytas Master_King

  Užblokuotas
 4. Ridas

  Peikiu Maybach_Netavo

  Kadangi administratorius nepateikė įrodymų - įspėtas.
 5. Ridas

  Peikiu Darius_Troll

  Laukiu įrodymų normalių, nes pateiktoj nuotraukoj aš nieko nematau
 6. Ridas

  Peikiu Maybach_Netavo

  Maybachas turi pateikt įrodymus, nes jų kaip ir nematau čia.
 7. Neterminuota atranka į projekto komandą Pastaruoju metu trūksta motyvuotų ir inovatyvių narių mūsų projekto komandoje, kurie galėtų užpildyti tusčias vietas. Įvairūs terminuoti rinkimai, kadencijos labai riboja visų galimybes patekti į komandą (galbūt kai vyko rinkimai į moderatoriaus pareigas, kurių jau visus metus laukiau, buvo paskelbti tada, kai išvykau atostogauti?), dėl ko nuo šiol patekimas į komandą yra šiek tiek keičiamas. Taigi, norint patekti į projekto komandą reikia tiesiog užpildyti savo motyvacinį laišką su pozicija, į kurią (ar kurias) norėtum būti pakviestas. Užpildęs anketą duosi ženklą pagrindinei administracijai apie savo norą, dėl ko šie atkreips į tave didesnį dėmesį (lygiai taip pat ir į tavo klaidas) ir fiksuos tavo pliusus ir minusus. Šią anketą galima pildyti visada, tačiau jūsų užpildymas nereiškia, jog gausite atsakymą. Šioje temoje tiesiog noriu matyti veidus, kurie yra (jų manymu he) pasiruošę prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie komandos. Ši tema apskritai yra tikrinama keletą kartų per sezoną, tad klausinėti apie rezultatus nereikia ir apskritai tai yra draudžiama. Atsilaisvins vieta, tada kažką ir iš kandidatų pakviesim į tam tikrą poziciją. Taip pat kartu su šia tema pgr. administracijai bus kur kas lengviau pašalinti neaktyvius komandos narius, kai matomas kitų žaidėjų noras juos pakeisti su kur kas geresne vizija ir idėjomis Pildyti anketas galima į visas projekto pareigas (įskaitant 4 lygio administratorius) Pildant anketas rekomenduojama nurodyti: savo amžių savo kontaktus (geriausia būtų facebook paskyra) savo pomėgius realybėje, lankomas veiklas laiką, kurį galite skirti projektui vidutinį pražaidimo laiką, kuomet būnate serveryje (būtų gerai, jei tas būtų nurodyta) idėjas būnant komandos nariu argumentuotą norą tapti komandos nariu požiūrį į dabartinius komandos narius, jų trūkumus įvardinti didžiausias projekto problemas jūsų nuožiūra, o dar geriau ir jų sprendimų būdus (ne modifikacija) Žaidėjai pildantys į 4lvl administratoriaus pareigas, jas gauna 2 mėn. laikotarpiui. Jam pasibaigus galima iš naujo pildyti anketą. (taip, 4lvl administratoriai nebebus renkami vienu metu, o jų 2mėn kadencija bus išbarstyta įvairiai. Tema bus atrakina, kai d0Nt padarys, jog komentarai tik man ir jam būtų matomi.
 8. Reikėjo tiesiog rr daryt ir rašyt unjail anketą. Žora ar kiti teisėsaugininkai nėra kokie nors ekstrasensai ir negali matyti kam krauna, kam nekrauna objektų ir kas nemeluoja.
 9. Ar įmanoma iš vienos mano paskyros, perkelti VIP narystę į kitą?

 10. Praėjo jau beveik mėnesis nuo rinkimų pradžios. Tai kur tas naujasis AP? Atsakymas paprastas, dėl tokio ilgo laikotarpio - nėra pasirinkimo. Kiekvienas kandidatas turi savo pliusų ir minusų, dėl ko tiesiog nesugebėjau išsirinkti tinkamiausio, o kadangi šiuo metu tiesiog neturiu galimybių aktyviai stebėti naujo AP darbus, nenoriu ir rizikuoti. O ir jei nutiktų taip, kad išrinktas kandidatas padarys kokią nesamonę ir reikės vėl naujo AP kartu su dar vienais rinkimais... Taigi, nutariau tiesiog rinkimus atšaukti. Naująjį AP išsirinksiu savo nuožiūra (dėmesys labiausiai kryps į naujus 4lvl administratorius), kadangi dauguma tvirtų kandidatų nė nepildė anketų.
 11. Ridas

  Peikiu Vilius_Tesiog

  Mute dėkit, o ne papeikimais kariaukit, wtf..