Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Auris_Bmaq

Peikiu Karolis_Ispanas

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Karolis_Ispanas
  2. Pažeidimo aprašymas: Padariau rr kad neleido užsidėti diržo nes surakintas buvau tipo rašė ir neleido diržo dėtis padariau rr , nes vakar gavau bana už relog ir šiandien jau pasibaigė banas o Karolis manau dar karta dėjo už nieka bana. Laukiu įrodymū 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/PxG2whx
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai įkelk įrodymus kad gaudė mane kas nors ir buvau su ant ;) beto ne mano bėdos kad vakar atsijungeu ir prisijungeu su ant ir ban gavau už relog o šiandien vėl už tai bana deda ?? tai nesamonė vpš nes susibugine plius vairavimo mokykloi buvau ir važiavau su mašina ir paraše kad -1 taškas kad be diržo bandau usidėt dirža tipo surakintas rašo padariau rr išbandyt norėjau o tu ban šovei nors nuo vakar dienos viskas buvi ir bana buvau gaves ;) 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

35 minutes ago, Auris_Bmaq parašė:

Tai įkelk įrodymus kad gaudė mane kas nors ir buvau su ant ;) beto ne mano bėdos kad vakar atsijungeu ir prisijungeu su ant ir ban gavau už relog o šiandien vėl už tai bana deda ?? tai nesamonė vpš nes susibugine plius vairavimo mokykloi buvau ir važiavau su mašina ir paraše kad -1 taškas kad be diržo bandau usidėt dirža tipo surakintas rašo padariau rr išbandyt norėjau o tu ban šovei nors nuo vakar dienos viskas buvi ir bana buvau gaves ;) 

Nepaslaptis, kad visuomet bėgioji nuo teisėsaugos. Atsijungei surakintas - vadinasi, kažkas tave gaudė prieš tai ir atsijungei, taigi iš esmės esi pats kaltas, tiesiog buvai neužbanintas, sėkmės tau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Vat šiuo atvėju nei nebėgau nei ka ;) tada reikėjo pzu prieš tai padaryt , ir būt įkėle kai visad įrodymus kad atsijungiau su ant ir but sake kad kaudė tad gali klausinėt nieks negaudė nei ka FREE BAN šiuo metu buvo ;)

Tau Sėkmės .

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai kad sakau bugas nuo vakar , bana gavau atėjau snd į serva isėdau į car vairavimo nes teises atėmė ir -1 isp už tai kad be dirzo bandziau dirza usidėt neleido rr padarau galvoju jau leis o pyst ban pareina

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Suprantu, kad tai gali būt klaida iš po praeito bano, bet čia tamstai bus pamoka niekuomet neatsijunginėt bėgant nuo teisėsaugos. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.