Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jizz_Cumshot

Peikiu Tony_Cocain

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):@Tony_Cocain
  2. Pažeidimo aprašymas:Spalva, jai reiks ikelsiu video kaip su black devil mane susaude,bandys atsikirst kad as cia ji kapoju:D laukiam irod :)
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/cbfGlz0
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ai va kur tas ppk kur žadėjai parasyt bei tu net tag nemoki uzdet  @Jizz_Cumshot

 

Nebandau atsikirt tiesiog viska papasakosiu ir vsio o ispejimo manau negausiu. Nu zdz as @Black_Devil atgetinau pas save noredamas jam nrg parduot o tu atvaziavai noredamas mane nuzudyt tai mes tave apsaudem poto tu padarei relog Black_Devil isitelino i baze nes nuvare parduoti masina kad galetu paimti is manes nrg tuo momentu tu gryžai i serva ir šaudei i mane video matosi tai as padariau relog nes miriau galvoju vsio pasisaudem ir gana bet tu laukei kol sugryšiu ir toliau šaudei i mane bet as neseniai pirkau admin tai dar pamirses viska kad kai prisijungi į serva spalva buna uždeta tai as tuo momentu kai padariau relog pamirsau kad spalva yra uždeta prisijungsu i serva tu mane šaudei laukei kol as pradesiu saudyt ir padarei SS kad tipo su spalva pirmas užsiroviau bet tada as tave nužudžiau tai sr bet tavo ppk bereiksmis nes as užmirsau /spalva nusiimti kai padariau rr nes tu i mane saudei. 

 

P.S video lagins nes tuo metu buvo fps nukrites bei as galiu zudyt apsauga/tssg nes as nusikalstamoji grupuote GS Narys o tu apsauga tau turejai surakinti mane ir sumesti star tai.....

 

 

Redaguota . Redagavo Tony_Cocain
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

38 minutes ago, Tony_Cocain parašė:

as galiu zudyt apsauga/tssg nes as nusikalstamoji grupuote GS Narys o tu apsauga tau turejai surakinti mane ir sumesti star tai.....

iLNAMi3.png

Įspėtas.

  • Dėkingas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.