Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Edvinas_Neon

Malbor_Lietuva

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Neon
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Malbor_Lietuva
4. Kaip buvo čytinama: Maištavo jaile, kad nenušaučiau jo pasijungė magijas ir pasislėpė vienutėje, kad negalėčiau jo nušauti.
5. Įrodymai (būtina): 


6. Papildomi komentarai (nebūtina):Per game rašė, kad ale tipo mirė ir ten atsirado, dabar man per ts parašė, kad tipo pingas. Paredaguosiu tema ir numesiu ss.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveiki visi.. dabar viska paaiskinsiu, mane kazkas lyg dosintu, pradejo ping sokineti, sokinedamas ping nieko neuzkrove nie sienu nieko, gaila neturiu jokiu įrodymu. tad nieko neuzkraudamas galvojau bus pakibes begau kur rode balta pagalvoaju ykrisiu ir atsirasiu kitur.. bet nenukritau ir sustojau..  po 5s gal atsigavo viskas, ir pradejau matyti viska.. tad dabar jusu nuomone.. daugeliuj manau sukyla tas pingas kaip nieko nematai... del to sniekejimo kitaip ( yra 2 priezastys, pingas ir usimusimas kaip i vienute nueiti.. tad pasakiau greitesny varijantas man atrodanty tiesa pasakiau forume) yra vienas bugas, kaip usimusi ir patenki y vienute..

Redaguota . Redagavo Malbor_Lietuva

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai, kad bičiuli mielas žaidime neužsiminei apie jokius ddos ir pnš. Tu man paaiškinai, kad nusižudei ir taip atsiradai toj vienutėj, dar bugai kažkoki nžn nžn ką čia dbr mali https://imgur.com/a/5tdD7Qh čia ss kaip šneka kitaip @Lukas_Svr

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įdomiai mirei tiesiog kiaurai įbėgdamas į vienutę ir pradėdamas daryt /aaa , dėl ddoso irgi jau pavėluotas pasiaiškinimas. Patvirtinta laukiamas blokavimas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.