Jump to content

Master_Class

Narys
 • Pranešimų skaičius

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Master_Class

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio laukai

 • Lytis

Profilio peržiūros

434 profilio peržiūros
 1. Taxi ● Neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Master_ClassDėl kokių priežasčių negalėsite pražaisti 60 minučių?: Neturiu laiko, jei išeis tai nebent vakare pražaisiu, o taip nėr laiko.Kiek dienų negalėsite būti aktyvus?: Tik šiandien. 2017.12.11
 2. Peikiu Gytis_Valentas

  @Tazas_Romero nuspręsk, čia dėl jo, kad poto atmazai neprasidėtų, kad įrodymai nebegalioja, baigės 24h ir pan. Ir kad administratoriaus pirkt negalėtų ilgiau.
 3. Peikiu Gytis_Valentas

  Įrodymai rodo kai ką kita. Tad vien todėl, kad liko administratoriaus kelios valandos, nesąmones daryt pradėjai ir free jailint. gl su /lban
 4. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Gytis_Valentas ,, apsaugos drk '' Pažeidimo aprašymas: Visiškas nesąmonių darymas būnant administratoriu, free jailinimai, mutinimai neturint įrodymų, manau ne tik įspėjimais turėtų būt nubaustas, bet ir kažkokia griežtesne nuobauda, /lban. Už piknaudžiavimą komandų. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/65732-dvi-neklauzados/ p.s įrd galioja 24h, praėjo tik 22.
 5. dvi neklauzados

  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Gytis_Valentas @The_Skull kažkokie keisti Pažeidimo aprašymas: nu karoče jie buwa susitare šjp wa, i dawe wenas mamute ( tp mute ) o kita karočhe dawe kalėjimo ( kalejmo krc ) nu tai ka zn ka jus su sitais nedorelejs darikite. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 6. Peikiu Jurijus_Malbaro.

  seniuk tau fps, kaip hp sakyčiau. Nemačiau tokios taisyklės, kad už atsidėkojimą reiktu asmeniškai pranešt, parašiau į /admin, kažkas dėl to tau nutiko? - Ne, tegul sprendžia Tazas.
 7. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Jurijus_Malbaro Pažeidimo aprašymas: Free /mute. Nuo kada negalima paprašyt pagalbos, ir atsidėkot už ją? Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 8. kaip prisiresgistruoti sa-mp

  į tą varnitę kur pažymėjau kairėj pusėj, šone įrašyk, ,, samp.rls.lt " ir eik į serverį, įsirašyk savo būsimą slaptažodį, labai lengva čia. Žinoma nepamiršk susigalvoti normalus nicko, negali būt, ten ,, MuHa_MuHa, nebent Muha_Muha, tiesiog kažką paaiškinau, jei neaišku, paaiškinsiu aiškiau. Tik pacituok.
 9. Versija 3.3.9

  neblogai neblogai.
 10. @Nerijux_Kvd Kokia antra daina? Pavadinimas. Viskas buvo tiesiog šaunu, patiko dalyvaut. #DaugiauTokių
 11. Pagalbos, dėl screenshot.

  Susitvarkiau, rakinkit temą.
 12. Pagalbos, dėl screenshot.

  Ir ką ten pamatysiu, tam sa-mp ?
 13. Pagalbos, dėl screenshot.

  Kai darau screenshot'us, rašo: Unable to save screenshot. Nuotraukų nėra labai daug, gal tik 200.
 14. Medikų nuolatinis albumas.

  @Laimis_Over Vistiek tau didelis ačiū! Už tokį gerai praleistą laiką medikuose. Šaunus direktorius, sugebi surinkt komandą, kad net būtų virš 10! @Taylor_Hash zdare seniuk, geriausias darbuotojas, aišku po manęs Smagiai pašaudėm teisėsaugą. Turiu iš medikų nuotraukų virš 100, bet įkelsiu tik kelias, geresnes. @Taylor_Hash
×