Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Justas_Morello

Peikiu Daniel_Rus

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Daniel_Rus
  2. Pažeidimo aprašymas: Mano manymu administratorius naudojasi savo privilegijomis, kad iškickintų AFK esantį darbuotoją, kad mafijos negalėtų užgrobti banko. Norėčiau pamatyti įrodymus, kad jis buvo AFK. GL ;d
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/jTaNI
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sv lifiuania, martis buvo išlėkęs į pardę ir pamiršo samp išjungti parašė į messenger žinute iškickink mane iš servo, nes pamiršo žaidima išjungti tai tą ir padariau :) 

Žmogus grįžes manau ta patį parašys, nebent @Tazas_Romero pareikalaus messenger įrdm tai numesiu į pm ;) 

 

 

žie vstk paemė banką.. nors tssg 6.. :( 

http://www.part.lt/perziura/3a175f1014d2d1556886154c67789a07356.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Daniel_Rus parašė:

Sv lifiuania, martis buvo išlėkęs į pardę ir pamiršo samp išjungti parašė į messenger žinute iškickink mane iš servo, nes pamiršo žaidima išjungti tai tą ir padariau :) 

Žmogus grįžes manau ta patį parašys, nebent @Tazas_Romero pareikalaus messenger įrdm tai numesiu į pm ;) 

  • AFK, kai tai trukdo kitiems žaidėjams (pvz. stovėjimas ligoninės "spawn" vietoje, trukdymas patekti į tam tikrą vietą, stovėjimas AFK ant kelio ir pnš.)

Jeigu tu tvirtini, kad jis buvo parduotuvėj, fine. Bet tu neturi pagrindo jo kick'inti dėl to. Nebent jis kam nors trugdė. Kodėl rašau papeikimą, nes žinau jog netrukdė. Todėl noriu įrodymus pamatyti. O tie tavo messenger chat'ai nieko neįrodo. Faktas yra toks, kad tu įrodymų neturi. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Justas_Morello parašė:
  • AFK, kai tai trukdo kitiems žaidėjams (pvz. stovėjimas ligoninės "spawn" vietoje, trukdymas patekti į tam tikrą vietą, stovėjimas AFK ant kelio ir pnš.)

Jeigu tu tvirtini, kad jis buvo parduotuvėj, fine. Bet tu neturi pagrindo jo kick'inti dėl to. Nebent jis kam nors trugdė. Kodėl rašau papeikimą, nes žinau jog netrukdė. Todėl noriu įrodymus pamatyti. O tie tavo messenger chat'ai nieko neįrodo. Faktas yra toks, kad tu įrodymų neturi. 

O tu dabar dabar žmogau nukentėjei nuo to, kad aš žmogu iškickinau? banko nepaemė?? paemė :) žmogus pamiršo kompą išjungt tai iškickinau jau čia eina ppk rašyt xdd 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas, atsakysiu aš į ši papeikima nes jis bereikšmis. Buvau įšėjęs į lauką iki parduotuvės.  Tuo tarpu aš bv palikes /tpsf AFK nes buvau to pas jo ir palikau ten stovėti.Atsiminiau, kad palikau /tpsf AFK todėl parašiau jam per Telefona į messengerį, kad iškickintu. Tai nematau kur čia reiktu ji bausti nes visų pirmiausiai AFK buvau palikes /tpsf. O visu antra iš kur tu žinai, kad niekam netrukdau. 

ps: mažiau verk kudikėli

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Martynas_Hardas parašė:

Sveikas, atsakysiu aš į ši papeikima nes jis bereikšmis. Buvau įšėjęs į lauką iki parduotuvės.  Tuo tarpu aš bv palikes /tpsf AFK nes buvau to pas jo ir palikau ten stovėti.Atsiminiau, kad palikau /tpsf AFK todėl parašiau jam per Telefona į messengerį, kad iškickintu. Tai nematau kur čia reiktu ji bausti nes visų pirmiausiai AFK buvau palikes /tpsf. O visu antra iš kur tu žinai, kad niekam netrukdau. 

ps: mažiau verk kudikėli

Pirma ne tau papeikimas. Įrodymų jokių nepateiki. Free postinimas - įspėjimas. GL ;d Įrodymus parodyk, kad trugdai protinguoli.

12 minutes ago, Daniel_Rus parašė:

O tu dabar dabar žmogau nukentėjei nuo to, kad aš žmogu iškickinau? banko nepaemė?? paemė :) žmogus pamiršo kompą išjungt tai iškickinau jau čia eina ppk rašyt xdd 

Nu tai jei kickini turi turėti įrodymus, kad trugdo. Koks skirtumas ką kickini. Ar savo pavaduotoją ar savo mamą.. Taisyklės visiems vienodos, o dabar čia atmazus mėtot, kad prašėt. Nenoriu nei keiktis nei chujeiktis, bet kai tokie dalykai vyksta... :D 

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Justas_Morello parašė:

Pirma ne tau papeikimas. Įrodymų jokių nepateiki. Free postinimas - įspėjimas. GL ;d Įrodymus parodyk, kad trugdai protinguoli.

Nu tai jei kickini turi turėti įrodymus, kad trugdo. Koks skirtumas ką kickini. Ar savo pavaduotoją ar savo mamą.. Taisyklės visiems vienodos, o dabar čia atmazus mėtot, kad prašėt. Nenoriu nei keiktis nei chujeiktis, bet kai tokie dalykai vyksta... :D 

Šitas eis į metų fraze - ''Koks skirtumas ką kickini. Ar savo pavaduotoją ar savo mamą..'' Atmazu niekas nemėto tiesiog pasakau kaip yra :) 

p.s jeigu aš kickinčiau bet ką pagal tave tai pas mane į diena admin ppk pareitu 10x daugiau :) Manau aš pats žinau ką darau (rolleyes)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Justas_Morello parašė:

Pirma ne tau papeikimas. Įrodymų jokių nepateiki. Free postinimas - įspėjimas. GL ;d Įrodymus parodyk, kad trugdai protinguoli.

Pateik įrodymus, kad niekam netrukdžiau "protinguoli". Kur tau free postinimas ši tema susijusi su manimi nes aš esu šiame tarpe todėl patylėk. O kam įrodymų jeigu paprašiau, kad iškickintu, kad tikrai niekam netrukdyčiau. Juokdarys

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Daniel_Rus parašė:

Šitas eis į metų fraze - ''Koks skirtumas ką kickini. Ar savo pavaduotoją ar savo mamą..'' Atmazu niekas nemėto tiesiog pasakau kaip yra :) 

Tai nuotrauką turi ar ne, kad trukdė jis? Turi - pateik. Neturi - uždaryk burną ir tegul sprendžia @Tazas_Romero.

3 minutes ago, Martynas_Hardas parašė:

Pateik įrodymus, kad niekam netrukdžiau "protinguoli". Kur tau free postinimas ši tema susijusi su manimi nes aš esu šiame tarpe todėl patylėk. O kam įrodymų jeigu paprašiau, kad iškickintu, kad tikrai niekam netrukdyčiau. Juokdarys

Tai pateik nuotrauką, kad jo prašei, kad iškickintų. Čia nesąmonių nerašinėjęs, esi neįdomus

  • Patinka 1
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Justas_Morello parašė:

Tai nuotrauką turi ar ne, kad trukdė jis? Turi - pateik. Neturi - uždaryk burną ir tegul sprendžia @Tazas_Romero.

Tigi nukentėjes žmogus pats tau rašo, kad jis stovėjo /tpsf ir prieš eidamas į pardę pamiršo atsijūngti todėl man ir parašė žinutę, kad iškickinčiau.. o tu tvirtini kickinau vien dėl to, kad banko nepaimtu?? paemė banką grobima pralaimėjom ir ką? Mes neverkiam dabar kaip tu čia prakaituoji forume, kad tik suveikti ta įsp man kaip pats turi 2..

Krč spręsk drama alert never stop @Tazas_Romero #verkiamUžKiekvienaŠ

Redaguota . Redagavo Daniel_Rus
p.s įrodymai yra norės tazas messenger foto numesim omg :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pats iškick'intas žaidėjas priekaištų neturi. Tad ta teorija, kad buvo siekiama išvengti grobimo - sužlunga. Jeigu tikrai Daniel kažką norėjo sustabdyti, Hardas pats būtų rašęs manau papeikimą. O ieškoti teisybės ten kur konflikto dalyviai sutaria vienas su kitu - beprasmiška. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.