Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vikarijus_Finger

Peikiu King_Vegeta

Recommended Posts

ANKETA:

 

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @King_Vegeta
  2. Pažeidimo aprašymas: Užtildė už įžeidimus, kurie buvo skirti teisėsaugininkams. Piktnaudžiauja administratoriaus komandomis, su /pzu pasigydo kalėjime, daužomas kalinių.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/HFpdQ1x               https://youtu.be/hpVEU4TI-84

 

@Mantas_Sviderskas

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įrodymai dėl ižd: https://imgur.com/a/pe2WsZL kiek žinau jeigu policininkas yra ižeidžiamas per /sms galiu mutinti. Dėl /pzu tai nebuvo kažkoks piknaudžiavimas, komandomis, tai dariau sąmoningai su tikslu greičiau ištrūkti iš jailo, tačiau negalėjau, nes tu mane daužai. Mano nuomone /pzu piknaudžiamas gali būti tada, kai aš save healinu ir tave šaudau be priežasties, taip tai manau tikrai yra piknaudžiavimas. Tačiau iš tavo vaizdo įrašo matosi, kad prieš tave yra panaudojamas /taz ir aš nestoju į kovą kartu su tavim, o stengiuos vengti atgrasydamas tave ginklu /taz ir bėgimu, kad galėčiau išsiteleportuoti. Mano nuomone tai čia yra nekaltas nusižengimas, nes kaip ir sakiau aš naudojausi /pzu komandą, ne dėl to, ad likt kuo ilgiau gyvas ir tave tam jaile non-stop šaudytį, o dėl to nes man reikėjo išsiteleportuoti, o dėl žalos, kurią tu man darei aš negalejau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

43 minutes ago, King_Vegeta parašė:

Įrodymai dėl ižd: https://imgur.com/a/pe2WsZL kiek žinau jeigu policininkas yra ižeidžiamas per /sms galiu mutinti. Dėl /pzu tai nebuvo kažkoks piknaudžiavimas, komandomis, tai dariau sąmoningai su tikslu greičiau ištrūkti iš jailo, tačiau negalėjau, nes tu mane daužai. Mano nuomone /pzu piknaudžiamas gali būti tada, kai aš save healinu ir tave šaudau be priežasties, taip tai manau tikrai yra piknaudžiavimas. Tačiau iš tavo vaizdo įrašo matosi, kad prieš tave yra panaudojamas /taz ir aš nestoju į kovą kartu su tavim, o stengiuos vengti atgrasydamas tave ginklu /taz ir bėgimu, kad galėčiau išsiteleportuoti. Mano nuomone tai čia yra nekaltas nusižengimas, nes kaip ir sakiau aš naudojausi /pzu komandą, ne dėl to, ad likt kuo ilgiau gyvas ir tave tam jaile non-stop šaudytį, o dėl to nes man reikėjo išsiteleportuoti, o dėl žalos, kurią tu man darei aš negalejau

Aš net nerašiau tau į žinutę to "da*nas tu esi", ką tu čia suklastoji įrodymus? Rodyk originalią nuotrauką, o ne sufotoshopintą ir prirašytą tekstą. Esu pakankamai išprusęs, neįžeidinėčiau tavęs taip be reikalo.

Koks gali būti tikslas įšeiti iš jailo, jeigu tu daužomas padarydavai /pzu, ir po sekundės jau su gyvybėmis subugintomis vėl šaudei mane? Jeigu dėl žalos negalėtum išsiteleportuot, tai ir sėdėtum /pzu, o ne su gyvybėm grįžtum vėl iš /pzu

 

 

 

 

(Redaguota)

Viskas, prigautas esi, nuotraukoje matosi, kuomet tas tavo su photoshop'u tekstas "daunas tu esi" prirašytas tavo paties, kadangi šis tekstas yra vienu pikseliu aukščiau, nei įprastas tekstas. Pažiūrėk į kvadračiukus apačioj "daunas tu esi" teksto. Lauk užblokavimo už nuotraukų padirbinėjimą.

W9ww7lX.png

 

edKCeE2.png

 

@Tpaba_Akgandzia

@Rytis_Gun

@Gabis_Plaipa 

gal į grūbų jį?

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Vikarijus_Finger  King_Vegeta  Word_Exe 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.