Annie_Dawson

Narys
 • Pranešimų skaičius

  206
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Annie_Dawson

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio laukai

 • Lytis
  Moteris

Profilio peržiūros

995 profilio peržiūros
 1. Annie_Dawson

  Naujasis Armijos generolas !

  nu ką žn, sveikinu
 2. Annie_Dawson

  Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė: Annie_Dawson Kiek laiko išbuvote serverio prižiūrėtoju: 30 dienų. Kodėl paliekate prižiūrėtojo pareigas: Taip gavosi, kad palieku. Dar kada sugrįšiu, sėkmės!
 3. Annie_Dawson

  Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė: Annie_Dawson Kiek laiko būsite neaktyvus: Šiandien (t.y. 2018/03/28) Priežastis: Po mokyklos važiavau į miestą, grįžau visai nesenai, pavargus. Jėgų nėra kažką prie kompiuterio nuveikt.
 4. Annie_Dawson

  Neina screenshot daryt

  Pasikeisk žaidimo rezoliuciją. ESC >> Options >> Display Setup >> Advanced >> Resoliution 1366 x 768 x 16 pasidaryk ir tada mėgink su F8 darytis nuotraukas.
 5. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Lion_King Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: BTT pažeidimai. Įrodymų neturėjimas už uždėtą įtarimą. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 6. Annie_Dawson

  WIKI žaidėjų skiltis | Informacijos pakeitimai

  Pasikeitimų šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Annie_Dawson Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti? Pataisyti iš „Dabartinė Taksi direktoriaus pavaduotoja“ į „Buvusi Taksi direktoriaus pavaduotoja“, pridėti „Dabartinė Policijos direktoriaus pavaduotoja“. Pridėk ir „TeamSpeak pareigos“ ir parašyk „Buvusi TeamSpeak Bandomoji Prižiūrėtoja“ ir „Dabartinė TeamSpeak Prižiūrėtoja“. Dar „Kitos pareigos“. Ten prirašyk „Dabartinė Serverio Tvarkos Prižiūrėtoja“. Papildoma informacija/prašymai: Norėčiau, kad būtų pakeistas aprašymas apie mane. „Annie_Dawson (žaidžia serveryje nuo 2017.12.19) - RLS serverio panelė, kuri dievina teisėsaugos darbą. Visų darbų, kol kas, nėra išbandžiusi, tačiau ilgiausia yra išdirbusi Policijoje. Policija jai paliko didelį įspūdį, todėl šis darbas patapo jos mėgstamiausiu.“ Jeigu gali, tai pagal save dar kažką prirašyk, kad būtų susiję su teisėsauga/policija, pafantazuok. Taip pat, jeigu galima, norėčiau, jog būtų pakeista nuotrauka.
 7. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Policijos Departamento pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Denis_Allb Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Bandymas būti išmestam iš darbo. Viskas prasidėjo nuo vieno įspėjimo, jog nebuvo TeamSpeake grobimo metu, tačiau paaiškino situaciją, tad būtų buvęs nuimtas įspėjimas. Po grobimo gavo įspėjimą už tai, jog važinėja su kito rango transportu. Kaip ir suregavo į tą įspėjimą, tačiau pradėjo po truputį šakotis. Pabėgiojo bazėje, vieną ar kitą kulką paleisdavo į mane, tačiau į tai kaip ir nekreipiau dėmesio, galvojau apsiramins. Paskui pasiėmė vėl ne savo rango tą patį transportą. Teigė, jog turėjo direktoriaus Juozo leidimą, tačiau paklausus pačio Juozo, kaip buvo ištikrųjų, išgirdau priešingą versiją. Paskutiniai jo žodžiai buvo parašyti į raciją „Annie galetu ismest“. Akivaizdžiai matosi, jog gavęs įspėjimą dėl transporto ėmimą be leidimo buvo pasiruošęs nebedirbti Policijos Departamente, todėl antrą kartą pasiėmė tą patį transportą ir išvažiavo į gatves. Žodžiu, pagrindinis jo siekis buvo būti išmestam iš darbo. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/3Yn08 Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Policijos Departamento pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Lion_Force Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: BTT pirmosios taisyklės pažeidimas. (Šaudymas į civilius būnant teisėsaugininku). Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 8. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Policijos Departamento pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: John_Cenaa Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: BTT pirmosios taisyklės pažeidimas. (Šaudymas į civilius būnant teisėsaugininku). Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 9. Annie_Dawson

  Problema serveris neatsako..

  Nemanai, kad gali būti per sena samp versija, todėl neleidžia prisiconnectint?
 10. Annie_Dawson

  Problema serveris neatsako..

  Ta pati problema man buvo pasitaikiusi. Pamėgink ištrinti iš serverių listo serverį ir iš naujo jį įsimesk, tada mėgink jungtis.
 11. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Policijos Departamento pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Arma_Opg Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Free star Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 12. Annie_Dawson

  Savaitės naujienos! [NR.2.]

  Na tiesiog puiku! Laikraščio dizainas gražus, bei pats turinys taip pat nepakartojamas. Laikraštis tikrai įtraukiantis, šaunuolis! Tikrai matosi, kad įdėta darbo ir pastangų iš tavo pusės.
 13. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Tvarkos Prižiūrėtoja / Policijos Departamento pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Dwayne_Parker Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Čytinimas. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):