Vincentas_Skol

Narys
 • Pranešimų skaičius

  81
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

1 Sekėjas

Apie Vincentas_Skol

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2002.03.02

Profilio informacija

 • Miestas
  Vilnius

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.038 profilio peržiūros
 1. Vincentas_Skol

  Parduodu 5 int namą

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vincentas_Skol Namo numeris: 26 Aprašymas, privalumai: Netoli ligoninės, galima mašiną pastatyt, gražus vidus. Kaina: 300'000 Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): https://imgur.com/a/wGFIw Papildomi komentarai: -
 2. Vincentas_Skol

  Parduodu 9 int namą

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vincentas_Skol Namo numeris: 49 Aprašymas, privalumai: Neblogas namelis yra viskas ko reik. Kaina: 200'000 Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): https://imgur.com/a/rfrDe Papildomi komentarai: Galit siūlyt kokso (min 600)
 3. Vincentas_Skol

  Cheat Sensejus_Igoris

 4. Vincentas_Skol

  Lukas_Megan

 5. Vincentas_Skol

  Parduodu INFERNUS.

  200k
 6. Vincentas_Skol

  Peikiu Vincentas_Skol

  Pasielgiau neapdairiai, kad vietoje /s parašiau /vp, bet esmė yra ta pati, tai yra viešas pranešimas, bausmė irgi tokia pati ir net pranešimo spalva ta pati, lengva šiuos dalykus sumaišyti. Už neapdairumą atsiprašau.
 7. GS Ramioje zonoje nusprendė atsipalaiduot
 8. Vincentas_Skol

  Free ban by Vince

  Nu nežinojau šito bugo jei taip galima jį pavadint. Taip pat pats prisimenu kad ne kartą mane yra nušovę kai gaminau narkus, tačiau tai buvo seniau ir nepastebėjau pokyčio. Manau kad yra keletas žmonių galinčių tai patvirtinti kad seniau eidavo nušauti žaidėją, gamintantį narkus.
 9. Vincentas_Skol

  Cytas Rick_Mendez

 10. Vincentas_Skol

  Čyteriuha Alien_Piss

  Gavęs jau baną nuo manęs už kitką (freefixą).
 11. Vincentas_Skol

  Peikiu Barrio_Guerilla

  https://www.youtube.com/watch?v=0YFThBAvCy4&feature=youtu.be' Tu net nesigilini į situaciją, atrodo kad tau terūpi prašaut baną. Dar sėdi TB teamspeak kanale (matosi per overwolfą) ir atrodo ieškai kaip prisikabint prie GS, nes pats per kitą acc dirbi TB. tai tik rodo tavo nešališkumą ir neprofesionalumą prižiūrėtojo atžvilgiu. Plius crash ir /to yra skirtingi dalykai, nes crash nepriklauso nuo pačio žaidėjo ir jei žinočiau nuo ko man crashina jau senai būčiau sutvarkęs tą problemą.