Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Lukas_Kozer

Peikiu Rytis_Gun

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Rytis Gun
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?:DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Jis užbanino svarke 1 val, iškickino elemo su priežastim "kenkejas". Pasikvietė į TS, sako kodėl užbaninai, sakau mano pareiga tokia, jei nesilaikai taisyklių tai pats kaltas, sako palauk biški, ok galvoju o vėliau banas ant TS tipo nepagarba, kai pats nusižengia? :D What Ryti??????  
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:https://imgur.com/a/xZu0F2e
  • Patinka 3
  • Cha Cha 2
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas. Visų pirmą tai dėl /lban ir /kick. Nei Lukas, nei Elemo priekaištų neturi, visą tai tebuvo "draugiškas pajuokavimas"? Elemo buvo AFK, iškickinau (tik reasona kitą parašiau), gavau baną. Dovis tave pakvietė į ts norėdamas paaiškinti tau situaciją. Atėjus tau paklausiau kodėl užbaninai, pokalbio eigoje pasakei "nereikia tokiu daunu būti".  Kanale kartu buvo Dovis ir tiek aš, tiek jis girdėjom.

  • Privilegijuotų asmenų įžeidinėjimai, jos pakišinėjimas - BAN nuo 3h iki PERM.

Pasikonsultavau su Gerb. Tom_White, kuris man paaiškino, kad turiu pilną teisę užbanint tave perm banu. 

Redaguota . Redagavo Rytis_Gun

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

28 minutes ago, Rytis_Gun parašė:

Sveikas. Visų pirmą tai dėl /lban ir /kick. Nei Lukas, nei Elemo priekaištų neturi, visą tai tebuvo "draugiškas pajuokavimas"? Elemo buvo AFK, iškickinau (tik reasona kitą parašiau), gavau baną. Dovis tave pakvietė į ts norėdamas paaiškinti tau situaciją. Atėjus tau paklausiau kodėl užbaninai, pasakei "nereikia tokiu daunu būti".  Kanale kartu buvo Dovis ir tiek aš, tiek jis girdėjom.

  • Privilegijuotų asmenų įžeidinėjimai, jos pakišinėjimas - BAN nuo 3h iki PERM.

Pasikonsultavau su Gerb. Tom_White, kuris man paaiškino, kad turiu pilną teisę užbanint tave perm banu.

:Daunu????????????? ką??????? : Gali atsiųst įrd, kad sakiau? Nes jei ne tai tik tušti žodžiai, nieko neįrodo, aš irgi galiu sakyti bet ką. Ir btw turi priekaištų ar ne, bet taip elgtis negalima

Redaguota . Redagavo Lukas_Kozer
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Papeikimas priimtas, Rytis gauną vieną komandos nario įspejimą už jo „pajuokavimus”. Dėl TeamSpeak problemų kalbamės su Tom_White.

  • Patinka 3
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.