Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ervis_Jura

Gintaras Blogis

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Gintaras Blogizz ar kaip jis ten
  2. Pažeidimo aprašymas: PPK už įžeidimus nors neesmė , kad su Romka chatinom ir matyt iš chatinimo pamatė  žodis ''autistas'' ir dėjo mute. Nesusireikšmink žmogau kai su tavim net nėra kalbama. Ir jei ką būčiau įžeidęs tai būtų pasiskundės į /padmins ir būtų numetęs įrodymus
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/6qB7w2G
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dariau tuo momentu mini eventa , o tu atvaziaves parasei "aj cia tas autistas" , zinant mano situacija su tavim ,tai sitie zodziai buvo skirti man :D 

 + viesai parasei autistas prie buvusiu 4 zmoniu dalyvavusiu mini evente. https://www.part.lt/perziura/a0d31c7b81297eb857e49463d35d1243587.png

Redaguota . Redagavo Gintaras _ Blogizz
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ką aš žinau , ką tu darei. Dalyvavau ? Ne. Pravažiavom pro ten ir rašinėjomės. Net tavo fotkėj mūsų nesimato xd. Aj beje kai rašai man į /sms bent išimk mane iš to juodojo sąrašo :;ddd

  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Ervis_Jura parašė:

Ką aš žinau , ką tu darei. Dalyvavau ? Ne. Pravažiavom pro ten ir rašinėjomės. Net tavo fotkėj mūsų nesimato xd. Aj beje kai rašai man į /sms bent išimk mane iš to juodojo sąrašo :;ddd

Ir ,,kad nesimato? pas mane bent chatas atgal neatsuktas :D  Teisinga uztildyma gavai.Kam cia gynies dar sudus tam servery darydamas per 5 acc :D

Redaguota . Redagavo Gintaras _ Blogizz
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.