Jump to content
​📌​​ Informacija, kaip atsisiųsti ir įdiegti žaidimą ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Cynthia_Hand

Grįžtu į RLS po pertraukos

Recommended Posts

 

 

 

Didžiausias melas, kurį bent kartą pasakė daugelis šio serverio žaidėjų, skamba maždaug taip:

"LEAVINU", "NEBEGRIŠIU CE", "GERAS ORAS, NEBIER KADA ŽAIST (vasara juk, būkit supratingi, c'mon)", "REIKE MOKITIS (čia jau rudenį aktualesnis), IŠEINU, DW"

 

Ir grįžta.

 

Būna ir tokių (dažniausiai - turintys pareigas), kurie dėl velniai žino kokios priežastys pradeda ir taip kalbėti:

"AŠ ČIA NIEKAM NEREIKALINGAS, EINU LAUK, ATE"

 

Ir pasilieka.

 

 

 

Žodžiu, grįžau. 

 

 

 

Trumpai: kas, kur ir kaip: 

 

Paskutinį kartą serveryje žaidžiau (be pertraukų) šių metų sausio pabaigoj. Palikau Taksi direktorės pareigas, net 2 savaičių neišbuvau, nes "ale mokslai", "egzaminams reik ruoštis". Aišku, GĖDA. Bet nesigailiu šio sprendimo iki šiol. Toks ir jau prasidėjo tas laikas mokymuisi, matematikos bandomojo vistiek neišlaikiau xD  

Grįžau per serverio gimtadienį. Forume. Parašiau rašinėlį apie savo RLS istoriją, planavau gauti nemokamų kreditų ant 1 lygio administratoriaus privilegijų. Gavau. Bet į serverį negrįžau. "Tai juk gegužė, kaip čia grįši, egzaminai ant nosies" (kurgi ne).

Grįžau sekančio mėnesio pirmosiomis dienomis. Pažaidžiau keletą dienų, užsisakiau administratorių, VIP - žodžiu, visą paketą lojaliam žaidėjui. Bet taip atsitiko, kad teko dingti ir vėl. Aišku, nebūtų viskas buvę paprasčiau, jeigu nebūčiau paprašius duoti man /lban. Gaila, bet 9999 negavau. Gavau šiek tiek mažesnį. Rizikavau šituo laikinu užblokavimu, nes po kelių dienų turėjau skelbti #giveaway rezultatus, bet viskas praėjo sklandžiai. 

Kol paskyra buvo nepasiekiama, mintys apie SAMP visiškai išgaravo iš mano galvos. Išlaikiau egzaminus - geriau nei tikėjausi, pabaigiau mokyklą - gavau atestatą, ne lapą, liudijantį apie 12 metų mokyklos kurso išklausymą ir įstojau. Žinoma, ten, kur labiausiai nenorėjau xD  Svajonių išsipildymui reikia įdėti daugiau pastangų nei įrašyti pirmu numeriu pageidavimų sąraše.

O dabar jau daugiau nei dvi savaitės kaip grįžau čia. 

Perskaičius Tazo blogą, galvojau parašyti ilgą komentarą, bet noriu išsiplėsti ir paminėti daugiau punktų apie dabartinę serverio situaciją.

 

 

Metų praradimai, atradimai serveryje:

 

1. Tom_White

2. Ridas_Rls

3. Serverio pagalbininkas

 

Iš DPKT pareigų atsistatydino Tom_White. Vėliau jo vietą užėmė Lukas_Eptimo ir Gytis_Malavicku, kurie neilgai trukus, atsisakė pareigų ir išėjo žaisti į kitą serverį. Tom_White indėlis serverio labui yra milžiniškas: atlikdavo ne tik DPKT pareigas - rinkdavo ir skirdavo direktorius, bet tuo pačiu buvo ir serverio prižiūrėtojas - suteikė pagalbą jos prašiusiems, baudė cheater'ius, kai tuo tarpu priskirti prižiūrėtojai nusukdavo akis išvydę /admin komandą panaudojusio žaidėjo prašymą. Jis buvo savimi - nebijojo garsiai reikšti mintis ir nuomonę, buvo griežtas, bet teisingas. Tom_White aktyviai reikšdavosi forume, mokėjo "nusodinti" tuos, kurie mėgindavo šokti aukščiau visų, permatė visus kiaurai, todėl suprasdavo kiekvieno poelgio motyvą, žaidėjo charakterį. Jis turėjo begalę idėjų, pasiūlymų ir darė jų tiek, kiek leido galimybės. Šioms pareigoms jis atidavė visą save, o ką gavo atgal? Ar visos jo pastangos nebuvo tik laiko švaistymas? Ko gero, atsakymų į šiuos klausimus nesilauksiu, bet tiesa kalba pati už save - serveris prarado unikalų žaidėją. Ir galiu duoti ranką nukirsti, jog antro tokio tikrai nebeturės.

 

Antras žaidėjas, kurį prarado RLS - Ridas. Šiemet buvo jo metai: gavo pagalbininko pareigas, dauguma jo pasiūlymų buvo įgyvendinti, tapo atstovas tarp žaidėjų ir savininko, sutvarkė forumą, suorganizavo serverio gimtadienį, į komandą įtraukė naujų žaidėjų. Nors iš pradžių ir darė klaidų (kas jų nedaro), tačiau iki pat pabaigos tapo vienu gerbiamiausiu žaidėjų, pateisinusių nė vieno žaidėjo lūkesčius, pagerinęs žaidimo kokybę ir prisidėjęs prie serverio gerovės. Ridas buvo be galo atkaklus ir kantrus. Ar toks antras gali pasitaikyti? Abejoju. Ar jis gali sugrįžti? Didelė tikimybė.

 

Jeigu neklystu, pats Ridas pasakė, jog antro serverio pagalbininko nebus. Kokia buvo serverio pagalbininko nauda? Žaidėjų skundai greičiau pasiekdavo reikiamus asmenis, komandą papildė žaidėjai, gebantys priimti greitus ir teisingus sprendimus, serverio žaidėjai buvo įtraukiami į naują pramogą - lenktynių trasas, kurias galėjo reguliuoti tik atitinkamą administratoriaus lygį turintis žaidėjas - šiuo atveju, tai buvo tik Ridas. Ką turime dabar? Palikimą - komandą. Ar komanda gali atstoti vieno, serverio pagalbininko pareigas? Ne. Tačiau verta žiūrėti iš optimistinės pusės - jeigu ne serverio pagalbininko, bet galbūt sulauksime antrojo savininko. 

 

 

DPKT(adas) ir forumo baudėjai:

 

Serveris turi naują DPKT - neseniai grįžusį Tadą_Black. Pareigos jau žinomos, serveryje milijonas XP taškų, RLS istorijoje jau pasižymėjęs - idealiausias variantas DPKT pareigoms. Lyginant su Tom_White, kuris apėmė visą serverį, Tadas apsiriboja tik DPKT pareigomis, todėl jam reikėtų daugiau lankstumo, kad ne tik rinktų ir skirtų direktorius ir vykdytų su jais susijusią veiklą, bet į ją įtrauktų ir kitus žaidėjus, pavyzdžiui, rengdamas visuotinius event'us, kaip darė aukščiau minėtas DPKT. Man asmeniškai patinkantis Tado vadovavimo ypatumas - kritiškas požiūris į kandidatų anketas rinkimuose. Skirdamas direktorių, jis atsižvelgia ne į anketą, o žaidėjo elgesį, bendravimą, gebėjimus. Taip pat jis yra reiklus, gal kiek per daug kategoriškas, tačiau jo pasirinkimais abejoti negalima. 

 

Iš, atrodo, 5 paprastų moderatorių, turime likusius 2, kurie tapo globaliais ir vieninteliais forume tvarką palaikančiais žaidėjais. Galbūt kartais per griežti ir negailestingi dedami įspėjimus, tačiau bendru vaizdu žiūrint - pavyzdingai atlieka pareigas. Labiausiai kalbų susilaukė Prisistatymų skiltyje įvestos naujos taisyklės, draudžiančios komentuoti vienu ar dvejais žodžiais, kas labai pykdė serverio liaudį (tuo tarpu ir mane xD), tačiau visi priprato ir nebereiškia pretenzijų. 

 

 

Emigracijos, prižiūrėtojas iš didžiosios T ir Wiki istorija:

 

Lukas_Cola emigracijas perėmė po Tazo, kuris vėliau tapo administratorių papeikimų prižiūrėtojumi, prieš kurį pareigas ilgą laiko tarpą turėjo Intoxas_Samp. Turbūt tai pačios nesudėtingiausios ir mažiausiai laiko reikalaujančios pareigos visame serveryje, todėl atsistatydinimų iš šių pareigų buvo mažiausiai. Dabar už emigrantus atsakingas Lukas, kuris ne tik prideda XP naujokams, bet ir duoda pinigų, suteikia pagalbą ir nukreipia tinkama linkme. Turiu ką nors pridurti? Nebent tik tai, kad būtų įdomų jį pamatyti ir kitų pareigų rolėje xD

 

Administratorių ir prižiūrėtojų prižiūrėtojas, kuris dabar yra Tazas, praktiškai tęsia tą patį, ką buvo pradėjusi Ievkuz_Miau, bet įgyvendindamas ir savo sugalvotas idėjas. Jeigu negalima abejoti Tado sprendimais, tai Tazo tuo labiau - prižiūrėtojai renkami atsakingai, o pareigų uždėjimas/nuėmimas jau ne jo paties valioje. Lyg ir, vasaros pradžioje, minėjau, kad serverio prižiūrėtojai nevykdo savo pareigų, tai dabar matomas skirtumas - pagalbą suteikiama greitai ne tik iš prižiūrėtojų, bet ir paprastų administratorių. Dabar, administratorius = administratorius, nesvarbu, jis prižiūrėtojas ar 1 lygio žaidėjas, privilegijų teises ir pareigos suprastos ir teisingai naudojamos. Tik grįžus, užkliuvo vienas pakeitimas - naujos bausmių taisyklės. Būtų įdomu išgirsti Tazo motyvą, kodėl, pavyzdžiui, įžeidimai pakeisti iš 1800 s į 2700 s? xD 

 

RLS Wiki tapo populiari po to, kai Ridas gavo pagalbininko pareigas, tuo pačiu ir priėjimą prie Wiki administravimo. Mums sukonfliktavus, išėjau iš Wiki prižiūrėtojos pareigų, prieš tai buvus +- 4 mėnesius. Tai, ką dariau, buvo niekis, palyginus, ką sugalvojo Tazas ir dabar įgyvendina Džioraldas. Patiko man šios pareigos, tačiau nemokėjau jų maksimaliai išnaudoti. Dabar tai tvarko ir yra atsakingas Jason_Harris. Smagu atsidarius puslapį, rasti RLS istorijos archyvą su faktais ir einamą mėnesį užfiksuotais įvykiais per visus metus. Jeigu dar neturite puslapio su savo žaidėjo informacija, kreipkitės į Džioraldą, bus nauda jums - nereikės rašyti kilometrinio parašo su pareigomis, o jam duosite darbo, kurio gali kartais ten ir pritrūkti xD 

 

 

Teisėsauga, Mechanikų & TRV & Taksi & Medikų karai:

 

Teisėsaugos TPV turi Siaip_Sau, kuris be problemų susitvarko su savo pareigomis. Kas liečia Policiją, FTB, Armiją? Iki šiol abejoju ar tikrasis Jimbo_Bone vadovauja Policijai, tačiau priekaištų jo vadovavimui lyg ir nebūtų, nebent galėtų pasireikšti pas jį dirbę žaidėjai, nes man Policija dar neliesta sritis xD FTB - Džioraldas. Neturiu ką ir komentuoti, iš forumo skilties, aktyvumo serveryje ir jo patirties šioje srityje - vien tik teigiama pusė. Dovis_Elemo atsakingas už Armiją, norėčiau nuoširdžiai paklausti Tado, kokio velnio jis davė šiam padarui pareigas, bet kad jis susitvarko - net nekyla klausimų. O asmenybę ir charakterį palikime nuošaly - nesusiduriu asmeniškai ir širdies neskauda. 

 

Neutralieji darbai labai konkuruoja tarpusavyje aktyvių žaidėjų skaičiumi. Didžiausias skirtumas išryškėja tarp Mechanikų ir TRV, kurių direktoriai jau ilgą laiką yra savo pareigose. Aš, žinoma, atėjus iškart grįžau į Taksi, darbą, kurio niekada nepabos dirbti xD Kol direktorius Simas_Rexxas - surenka gana aktyvią komandą, tačiau pats rečiau prisijungia į serverį, treniruočių buvo pakankamai, pats jis kaip direktorius pradžioje itin stengėsi, dabar jau atlaidžiau žiūri į pareigas, bet pailsėjus po pareigų, norėtųsi jį išvysti ir kitose pareigose. 

Mechanikai pas Joną_Pain yra tvirtose rankose. Turėčiau imti pavyzdį ne tik aš, bet ir kiti žaidėjai, norintys gerai vadovauti ir išlaikyti aktyvią komandą. Jeigu nebūtų brolis, eičiau į Mechanikus, bet negaliu leisti jaunesniam broliui vadovauti vyresnei sesei. Per daug privilegijų jam čia.

TRV, jeigu neklystu, vadovauja Deividas_Gti. Asmeniškai neteko susidurti, dirbti pas jį taip pat, bet kiek girdėjau iš kitų žaidėjų, po treniruočių darbuotojai gauna nemažas premijas, intriguoja ateiti ir pamatyti savo akimis. Reikia tik tikėtis, jog pinigai uždirbami tik darbščių darbuotojų ir direktoriaus dėka xD 

Medikų direktorius, man grįžus, buvo Karolis_Ispanas. Dabar - Rytis_Gun. Tiek Karolis, tiek Rytis dabar išlaiko aktyvią komandą, darbuotojų netrūksta, o iškviesti Medikai puikiai tvarkosi su savo, kaip darbuotojų, pareigomis.

 

 

Donater'iai ir kiti dosnūs žaidėjai:

 

Ar čia po pinigų restar'o sumažėjo donorų kiekis ar jie "išemigravo" svetur? xD 4 dienas sėdėjau be VIP, siūliau nemažiausias sumas, tačiau visiškai praradusi viltis ir kas minutę taisydama stulpų apgadintą mašiną garaže, radau žaidėją, man padonat'inusį už 2 tūkst. (!!!) rls5. Aišku, paskui dar daviau 150 tūkst. €, tačiau šis įvykis mane labai maloniai nustebino. O žaidėjas - naujokas, rodos, net 10 tūkst. XP neturėjo. 

Dosnių žaidėjų taip pat mažuma. Aišku, atėjo sunkūs laikai, kai reikia vėl turtą keltis nuo 0, tačiau surengti vieną, kitą event'ą iš mažesnės sumos, būtų geriau negu leisti žaidėjams paprasčiausiai kaitinti XP mašinose. Ir beje, jeigu reikia serverio valiutos, galiu nukreipti pas atitinkamus žaidėjus.

 

 

TeamSpeak:

 

Prisijungus, rodos, viskas kaip ir buvo anksčiau, tačiau pastebėjau, jog nebėra galimybės įsigyti VIP , kas labai nustebino. Priežastys? 

Komandoj nustebino žaidėjas, kuris lyg ir užblokuotas žaidime, tačiau dabar einantis pareigas RLS TeamSpeak'e. Lukas_Monstr, kaip ir visada, atsakė į visus klausimus, maloniai bendravo ir padėjo išspręsti problemą, dėl kurios kreipiausi į jį. Su prižiūrėtojais ar administratoriumi neteko dar susidurti, bet brolis už keiksmus jau daugelį sykių buvo užblokuotas, tad manau, kad chebra dirba puikiai.

Redaguota . Redagavo Cynthia_Hand
  • Patinka 8
  • Dėkingas (-a) 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

bet negaliu leisti jaunesniam broliui vadovauti vyresnei sesei. Per daug privilegijų jam čia. Žudantis šitas buvo xDD skaitės viskas gerai, bet kai serveryje būna 55 žmonės kažkaip net prisijungti noris gal ant rudenio atsigaus ;/ dėl eventų nžn kaip nes jų nelabai matau pats turiu 300k tai gal padarysiu koki nedideli eventuka #Laukitkaipasieksiumilaxp xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

37 minutes ago, Gabis_Plaipa parašė:

mafijos ir gaujos kaip visada pamirshtos,aciu tau,Karolina. >:(

Tą patį dabar norėjau rašyti :/

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 9 valandų, Benas_Master parašė:

bet negaliu leisti jaunesniam broliui vadovauti vyresnei sesei. Per daug privilegijų jam čia. Žudantis šitas buvo xDD skaitės viskas gerai, bet kai serveryje būna 55 žmonės kažkaip net prisijungti noris gal ant rudenio atsigaus ;/ dėl eventų nžn kaip nes jų nelabai matau pats turiu 300k tai gal padarysiu koki nedideli eventuka #Laukitkaipasieksiumilaxp xD

Šiuo metu vykstantis event'as iš SK jau yra didelis pliusas iš tavo pusės xD Sveikinu su artėjančiu milijonu, tikiuosi, nesugalvosi leavint'inti. 

prieš 7 valandų, Gabis_Plaipa parašė:

mafijos ir gaujos kaip visada pamirshtos,aciu tau,Karolina. >:(

 

prieš 7 valandų, Matas_Rap parašė:

Tą patį dabar norėjau rašyti :/

Buvau parašiusi, bet ištryniau. Ne man vertinti mafijų/gaujų situaciją su minusiniu XP šioje srityje ir pabuvus narve 15 minučių xD 

prieš 2 valandų, Povilas_Lietuvis parašė:

Apie Deividą ir TRV dream teamą gali suprasti pažiūrėjus video kaip vyksta treniruotės xdddd. Sveika sugrįžus

Ir į jo aktyvumą! xD Tikiuosi, bus proga susidurti su direktoriumi ir sudalyvauti jo rengiamoje veikloje.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Skaitau ir širdelė šypsosi. Puikus tekstas, Karolina, ačiū už gražius žodelius, labai tą vertinu. Laukiam daugiau.. (rolleyes)

 

(myl) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kai smagu, kad dar yra tų, kurie rls forume kažką parašo gero ir daug, bet kokybiškai. Skaitėsi kaip ir Tazo blogai lengvai, ačiū. Komanda kuri dabar yra manau tai ji tokia ir turėtu likti, reikėtų galbūt tik tokio kaip Rido(o gal net pačio Rido, kad grįžtu) kad kontaktuotu su Deividu ir padėtu žaidėjams greičiau viską atgauti ir panašiai. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Ignas_Omny parašė:

Kai smagu, kad dar yra tų, kurie rls forume kažką parašo gero ir daug, bet kokybiškai. Skaitėsi kaip ir Tazo blogai lengvai, ačiū. Komanda kuri dabar yra manau tai ji tokia ir turėtu likti, reikėtų galbūt tik tokio kaip Rido(o gal net pačio Rido, kad grįžtu) kad kontaktuotu su Deividu ir padėtu žaidėjams greičiau viską atgauti ir panašiai. 

Tu dar galėtum grįžt ir dar Minde koks, būtų smagu :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Po galais.. aš pas tą padarą dirbu!! :D ką blogo jis tau padarė, nepadainavo? (music)

Įdomu, Cynthia, tikrai įdomu, matosi, kad nemažą savo laiko dalį nuoširdžiai esi atidavusi šiam serveriui.

Kur įstojai ir kur norėjai įstoti? (jei ne paslaptis)
 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Ignas_Omny parašė:

Kai smagu, kad dar yra tų, kurie rls forume kažką parašo gero ir daug, bet kokybiškai. Skaitėsi kaip ir Tazo blogai lengvai, ačiū. Komanda kuri dabar yra manau tai ji tokia ir turėtu likti, reikėtų galbūt tik tokio kaip Rido(o gal net pačio Rido, kad grįžtu) kad kontaktuotu su Deividu ir padėtu žaidėjams greičiau viską atgauti ir panašiai. 

Kaip ir Tadas minėjo, tu taip pat galėtum užsibūti ilgiau ir prisidėti prie komandos veiklos.

11 minutes ago, Katerina_Petrova parašė:

Po galais.. aš pas tą padarą dirbu!! :D ką blogo jis tau padarė, nepadainavo? (music)

Įdomu, Cynthia, tikrai įdomu, matosi, kad nemažą savo laiko dalį nuoširdžiai esi atidavusi šiam serveriui.

Kur įstojai ir kur norėjai įstoti? (jei ne paslaptis)
 

O jis dar dainuot moka? :o Neturiu prieš jį nieko blogo, tik kalba per daug to, ko nereikia ir pastoviai rašo šūdus xD

Ačiū už pastebėjimą, mano pirmas ir paskutinis serveris čia, sakyčiau, kiek per daug prisirišau nei reikėtų :)

Įstojau į Buhalterinę apskaitą Vilniaus kolegijoje (trečiu numeriu rašiau šį pageidavimą), o norėjau į psichologiją, pritrūko pusę balo VF vietą :) Beje, paukšteliai pačiulbėjo, jog būtent tu studijuoji šią specialybę, tai jeigu nieko prieš, susisieksiu kada su tavim, įdomu būtų išgirsti, ar labai pralaimėjau įstojusi bet kur ir nepalaukiusi kitų metų egzaminų perlaikymui xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

30 minutes ago, Adomaz_Gfx parašė:

manes nera tai apie ka cia ir bekalbet nzn nzn

Apie tave galima pakalbeti tik apie projekto atribu... pala, tiksliai :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2025 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.